Zamknij

Strażacy z Gostycyna oferują pomoc!

10:15, 19.03.2020 | E.D
Skomentuj
REKLAMA

Druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Gostycynie opublikowali na swoim profilu na portalu społecznościowym ważny wpis. Chcą pomóc osobom starszym uchronić się przed koronawirusem.

Akcja #zostanwdomu kierowana jest do wszystkich, lecz w szczególności do osób, które są w grupie ryzyka zarażenia koronawirusem. W sieci pojawia się wiele apeli o robienie zakupów chorym i starszym sąsiadom. Jest też coraz więcej ofert pomocy - jedną z nich zamieścili druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Gostycynie. Na swoim profilu na Facebooku napisali:

"W trosce o bezpieczeństwo osób starszych zamieszkujących gminę Gostycyn, Ochotnicza Straż Pożarna w Gostycynie pragnie zaoferować całkowicie bezpłatną pomoc. Jeżeli jest ktoś, kto potrzebuje zrobić niezbędne zakupy (pierwszej potrzeby) lub wykupić leki, oferujemy swój czas i serce. Pomożemy ile możemy, nie czerpiąc z tego żadnych korzyści. Jeśli Ty lub ktoś z Twojego otoczenia jest w potrzebie zapraszam do kontaktu w godzinach od 8 do 18. Numery telefonu pod które można dzwonić to: Grzegorz 504863780, Piotr 781589439 oraz Tomasz 697446980".

Ze strażakami można się kontaktować również smsowo lub poprzez Facebooka.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

OptopedalOptopedal

0 1

No fajnie starsze osoby sobie znalazly niewolnikow do noszenia zakupow a dalej beda wszedzie sie spotykac i chodzic do kosciolka. 11:21, 19.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz