Zamknij


POLITYKA PRYWATNOŚCI PORTALU tygodnik.pl

1. Administratorem portalu tygdnik.pl jest firma Magraf s.c, ul. Dolina 57 85-212 Bydgoszcz, która odpowiada za przechowywanie i bezpieczeństwo danych użytkowników portalu.

2. Administrator oświadcza, że wszystkie dane zarejestrowanych użytkowników są starannie zabezpieczone i przechowywane.
3. Użytkownik, po zarejestrowaniu się, uzyskuje dostęp do wielu użyteczności portalu, w tym: komentarzy wiadomości w poszczególnych serwisach, wyrażania opinii o treściach prezentowanych w tygodnik.pl, udziału w konkursach, dodawania ogłoszeń . Rejestracja nie jest obowiązkowa.
4. Zgoda użytkowników z polityką prywatności stanowi upoważnienie do przetwarzania ich danych na potrzeby portalu tygodnik.pl.
5. Administrator oświadcza, że nie udostępnia, ani nie sprzedaje zgromadzonych danych osobom trzecim bez zgody użytkowników.
6. Administrator umożliwia użytkownikom zmianę danych kontaktując się przez adres mailowy: piotr@tygodnik.pl
7. Wszystkie zgromadzone dane wykorzystywane są w zależności od rodzaju uzyskanej zgody do:

- Kontaktu z Użytkownikiem na potrzeby serwisu tygodnik.pl,
- Prowadzenia księgowości,
- Przesyłania Użytkownikowi materiałów informacyjnych, handlowych, newslettera.

8. Administrator oświadcza, że dane Użytkownika mogą być udostępniane upoważnionym organom na podstawie obwiązujących przepisów prawa.
9. Użytkownik zobowiązuje się do posiadania tylko jednego konta w portalu tygodnik.pl oraz do nie udostępniania danych dostępowych osobom trzecim.
10. Pozytywne zakończenie rejestracji w portalu, związane z dostępem do wielu użyteczności portalu  skutkuje przesłaniem potwierdzenia na podany przy rejestracji adres e-mail.
11. Na stronach portalu tygodnik.pl wykorzystywane są narzędzia do gromadzenia danych, niezbędne do sprawnego działania portalu. Są to na przykład pliki Cookies, których portal może używać do rozpoznania użytkowników, którzy wielokrotnie odwiedzają portal oraz do zbierania ogólnych statystycznych informacji o sposobie korzystania ze stron serwisu przez użytkowników.
12. Masz prawo do dostępu do danych, czyli edytowania, usuwania, ograniczenia przetwarzania. Masz również prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Twoje dane będą przechowywane do odwołania niniejszej zgody
13. Niniejsza polityka prywatności stanowi integralną część regulaminu.


POLITYKA PRYWATNOŚCI PORTALU tygodnik.pl

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie ze strony internetowej tygodnik.pl , w tym zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, które obejmują także niezbędne działania analityczne i zestawianie w profile marketingowe na podstawie mojej aktywności na portalu tygodnik.pl, którego Wydawcą jest Magraf s.c, ul. Dolina 57 85-212 Bydgoszcz oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.