Zamknij

Bonusy bukmacherskie – przegląd aktualnych promocji

11:27, 14.12.2020 | materiały partnera

Firma STS już od kilku lat cieszy się mianem największego bukmachera w Polsce. Co skłania tak dużą liczbę graczy do korzystania z oferty STS? Jednym z ważniejszych argumentów są atrakcyjne bonusy znajdujące się w ofercie bukmachera. Oto krótki przegląd promocji organizowanych przez firmę STS.

  • Najlepszy bonus powitalny na rynku

Całkiem niedawno ukazały się wyniki badań przeprowadzonych przez Instytut Badań Systemowych PAN oraz Wyższą Szkołę bankową we Wrocławiu. Ich przedmiotem była ocena opłacalności bonusów bukmacherskich, które znajdują się w ofertach powitalnych legalnych bukmacherów. Rezultaty badań były jednoznaczne. Na ten moment firma STS oferuje nowym graczom najlepszy bonus powitalny według badań analityków!

Warto więc pokrótce ją opisać. Promocja powitalna w STS obejmuje kilka różnych bonusów:

  1. Bonus od pierwszej wpłaty – podstawowym elementem oferty STS jest klasyczny bonus od depozytu. Bukmacher oferuje nowym graczom możliwość zgarnięcia aż 1200 złotych za dokonanie pierwszej wpłaty! Biorąc pod uwagę bonusy oferowane przez innych bukmacherów, promocja STS jest naprawdę bardzo opłacalna.
  2. Freebet – freebet stanowi szczególnie atrakcyjną promocję dla pasjonatów obstawiania. Firma STS zapewnia nowym klientom darmowy zakład w wysokości aż 25 złotych. Jest to jeden z najwyższych freebetów na rynku! Co więcej, bonus jest przyznawany w formie standardowych środków, dzięki czemu gracze mogą od razu go wykorzystać.
  3. Pewne 20 złotych na sporty wirtualne – jedną z nowości w ofercie STS jest możliwość obstawiania sportów wirtualnych. Elektroniczne symulacje rozgrywek sportowych są ciekawą alternatywą dla typowania tradycyjnych dyscyplin. Z tego względu legalny bukmacher STS przyznaje dodatkowe 20 złotych bonusu graczom, którzy spróbują swoich sił w takim obstawianiu.
  4. BetGames bez ryzyka – kolejną ciekawą funkcję na platformie STS stanowią BetGames, czyli symulacje gier karcianych. Gracze mogą je typować na takich samych zasadach, co wirtualne sporty. Tutaj również bukmacher przyznaje swoim klientom bonus w wysokości 20 złotych, który można przeznaczyć na pierwsze zakłady BetGames.
  • Bonusy dla stałych graczy? W STS to codzienność!

Niestety, wielu bukmacherów oferuje bonusy tylko nowym klientom i zupełnie zapomina o swoich stałych graczach. Jednakże firma STS postępuje inaczej. Osoby korzystające z usług tego bukmachera mogą korzystać z kilku ciekawych akcji promocyjnych. Są to między innymi:

  • Bezpieczne 25 złotych na e-sport – miłośnicy obstawiania e-sportu mogą liczyć w STS na dodatkowy bonus w wysokości 25 złotych. Aby go uzyskać, wystarczy tylko zapisać się do specjalnego programu i regularnie typować e-sport.
  • Codziennie 20 złotych – firma STS stworzyła wyjątkowy bonus z myślą o graczach, którzy kochają codzienne obstawianie. W ramach tej promocji mogą oni otrzymywać bonus w wysokości 20 złotych przez 7 dni w tygodniu!
  • Zaproś kumpli i stwórz drużynę – amatorzy zakładów sportowych często typują razem ze swoimi znajomymi. Dlatego bukmacher STS umożliwia swoim klientom zapraszanie znajomych do wspólnej zabawy. Za każdą zaproszoną osobę bukmacher przyzna dodatkowy bonus. Łącznie do zgarnięcia jest aż 340 złotych!
  • Podsumowanie

Bonusy bukmacherskie oferowane przez firmę STS są bardzo opłacalne. Nic więc dziwnego, że tak wielu graczy wybiera właśnie tego bukmachera. Na stronie STS często pojawiają się informacje o nowych akcjach promocyjnych, dlatego warto być na bieżąco!

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop