Zamknij
14:20, 02.06.2023
Podczas majowego posiedzenia Komitet Monitorujący program FEnIKS zatwierdził kryteria wyboru projektów w ramach wybranych działań we wszystkich sektorach programu. To kolejny etap prac nad uruchomieniem największego programu unijnej perspektywy 2021-2027. 
13:23, 02.06.2023
W Pucku powstaje nowa marina, dzięki której z przystani będzie mogło korzystać ok. 100 dodatkowych jachtów. Inwestycja dofinansowana z funduszy unijnych ma wspomóc lokalną turystykę i dać impuls do rozwoju działalności gospodarczej mieszkańców gminy. 
11:27, 02.06.2023
Nasza pasja do tworzenia niezwykłych butów dla dzieci zrodziła prawdziwą rewolucję w branży obuwniczej. Wykorzystując innowacyjne materiały i nowatorskie technologie, stworzyliśmy kolekcję butów, która spełnia najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.
09:56, 02.06.2023
Pierwsze, wyprodukowane w Polsce przekąski Doritos opuszczą fabrykę już w czerwcu. 
08:20, 02.06.2023
Wynajem długoterminowy jako sposób finansowania nowych aut w firmach, dogania w popularności leasing i zakup ze środków własnych – wynika z najnowszej edycji „Barometru Flotowego”, autorstwa Arval Mobility Observatory. Ponad 70 proc. przedsiębiorców planuje powiększenie floty o modele z napędem alternatywnym.
00:39, 02.06.2023
Zwolennicy książek bardzo często uważają, że literatura jest lepsza od komiksów, a także bardziej wartościowa. Osoby, które jednak głoszą takie opinie, najprawdopodobniej niezbyt często sięgały po te obrazkowe historie i dlatego mają o nich mylne mniemanie. Obecnie po komiksy chętnie sięgają zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Ich zalety szczególnie docenia ta druga grupa. Dlaczego warto, aby dzieci czytały komiksy? Podpowiadamy.
00:37, 02.06.2023
Obecnie wiele osób pracuje w trybie home office. Mimo że jest to wygodne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas potrzebny na dojazd do siedziby firmy, to jednak nie oznacza ono całkowitego braku wymagań dotyczących stanowiska pracy. Jeżeli pracujemy zdalnie, musimy stworzyć domowe biuro. Jakie akcesoria warto wykorzystać, aranżując tę przestrzeń? Podpowiadamy.
00:35, 02.06.2023
Wybór wózka spacerowego to dla wielu rodziców niemałe wezwanie. Warto zastanowić się, w jakich warunkach będziemy go użytkować, aby jak najlepiej dopasować go do swoich potrzeb. Bardzo często, zwłaszcza mieszkając w mieście, opiekunowie wyjeżdżają poza jego granice, aby przespacerować się z maluchem na świeżym powietrzu. Jeżeli zamierzamy wykorzystywać wózek poza terenem miejskim, musimy postawić na odpowiedni model, który umożliwi nam takie spacery. Czym kierować się przy jego wyborze? Podpowiadamy.
00:33, 02.06.2023
Jednym z nieodłącznych elementów wesela bez wątpienia jest pierwszy taniec. Często jednak jest to jeden z najbardziej stresujących dla pary młodej momentów. Wówczas wszyscy goście patrzą tylko na nich, a atrakcja ta jest filmowana. Dlatego boją się, że popełniając choćby najmniejszy błąd, zniszczą całe przedstawienie. Z tego powodu, coraz więcej narzeczonych już wiele miesięcy przed ślubem trenuje przed tym ważnym momentem. W jaki sposób przygotować się do pierwszego tańca na weselu? Podpowiadamy.
00:31, 02.06.2023
Bujna, gęsta i lśniąca broda może być świetnym dopełnieniem wizerunku mężczyzny. Obecnie dłuższy zarost jest trendy. Z tego powodu dostępnych jest coraz więcej różnych typów kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji brody. W wielu miejscach otwierają się również nowoczesne salony barberskie. Jednym z akcesoriów, w jakie warto się zaopatrzyć, chcąc nosić większy zarost, bez wątpienia jest kartacz do brody. Jak jednak wybrać odpowiedni model dla siebie? Podpowiadamy.
23:58, 01.06.2023
Kompletowanie wyprawki dla dziecka to niemałe wyzwanie. Rodzice często mają problem z doborem poszczególnych elementów, a mnogość wzorów, kolorów i typów akcesoriów dla dzieci z pewnością nie ułatwia im wyboru. Jednym z elementów, które jednak bez wątpienia powinny znaleźć się w takiej wyprawce, jest śpiworek do spania. Jaki wybrać, aby był on nie tylko estetyczny i przyjemny dla dziecka, ale przede wszystkim bezpieczny? Podpowiadamy.
23:55, 01.06.2023
Praca w biurze wymaga dobrej organizacji przestrzeni i porządku. Każdy przedmiot powinien mieć swoje miejsce, aby nie trzeba było w obliczu braku czasu prowadzić poszukiwań koszulek na dokumenty czy tuszu do drukarki. Jakie artykuły biurowe pomogą w codziennej pracy biurowej?
23:53, 01.06.2023
Obok odpowiedniej gleby, nawodnienia i temperatury, jednym z najważniejszych czynników wpływających na wzrost roślin jest światło. Jest ono elementem niezbędnym, by mogły one wytworzyć w procesie fotosyntezy pokarm i prawidłowo się rozwijać. Latem zazwyczaj dostęp do światła jest wystarczający, zimą jednak konieczne może okazać się doświetlanie roślin. Taki zabieg niezbędny jest również w przypadku upraw szklarniowych, a także w kilku innych sytuacjach. Jak wybrać lampy do doświetlania roślin? Podpowiadamy.
23:51, 01.06.2023
Nowoczesne oświetlenie pełni nie tylko funkcję praktyczną, ale również może kreować klimat i atmosferę wnętrza poprzez światło. Wybierając lampy do konkretnych pomieszczeń warto brać pod uwagę nie tylko ich walory dekoracyjne, ale również parametry techniczne i zastosowane technologie.
23:48, 01.06.2023
Kiedy otrzymujemy zaproszenie na ślub od rodziny lub znajomych, zazwyczaj zastanawiamy się nad tym, co moglibyśmy ofiarować młodej parze. Mimo że obecnie głównym prezentem zazwyczaj jest tzw. „koperta”, to miłym gestem jest podarowanie nowożeńcom również kwiatów. Coraz częściej jednak młode pary już w zaproszeniu zamieszczają informację o tym, by nie przynosić na to wydarzenie roślin. Co więc kupić zamiast kwiatów? Podpowiadamy.