Zamknij

Prezent dla Niego - jak dobrać odpowiedni prezent ?

14:25, 26.08.2019 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Kupno prezentów często odkładamy na ostatnią chwilę. Codzienne obowiązki i prawdziwy wir wydarzeń sprawia, że o prezencie myślimy czasem tuż przed wydarzeniem, na które jesteśmy zaproszeni, a kupić go chcemy nawet „po drodze”, już jadąc na domówkę brata czy imprezę urodzinową ojca. Takie zachowanie często kończy się kupnem czegoś całkowicie przypadkowego – bez wcześniejszego namysłu i bez przemyślenia swojej decyzji. Kończy się to obdarowaniem bliskiej osoby prezentem, który jest po prostu nietrafiony. Dlatego też warto zawczasu pomyśleć o tym, co i gdzie należy kupić. Niżej przedstawiamy kilka propozycji prezentów dla niego. Zapraszamy do lektury.

Flyboarding z nagraniem

Odkąd Franky Zapata przeleciał nad kanałem La Manche i zaledwie kilka dni temu przeszedł dzięki temu wyczynowi do historii, każdy po cichu marzy, by spróbować flyboardingu. Zapata w 22 minuty przeleciał 35-kilometrową odległość z Sangatte do Dover. Flyboarding przeznaczony do powszechnego użytku staje się coraz bardziej popularny, a dzięki osiągnięciu Zapaty zainteresowanie tym sportem tylko wrośnie. Dlatego też jest do dobry pomysł na prezent dla niego, mężczyzny szukającego adrenaliny i niezapomnianych wrażeń. Zaawansowana technologia pozwala unosić się w powietrzu 10 metrów nad powierzchnią wody. Zabawa może trwać 10, 20 lub 30 minut (w zależności od wybranego rodzaju zaproszenia), a całość będzie nagrywana, przez co obdarowany dostanie dodatkową pamiątkę. W cenę prezentu wliczone jest oczywiście krótkie szkolenie pod okiem doświadczonego instruktora. Wymagana jest umiejętność pływania, a realizacja usługi może być zależna od panujących aktualnie warunków atmosferycznych.

Cel, pal – czyli wejście na strzelnicę

Kto z nas nie bawił się w policjantów i złodziei albo kowbojów na podwórku przed blokiem będąc dzieckiem? W każdym mężczyźnie wciąż tkwi małe dziecko, które chce się bawić. Jednocześnie pociąg do adrenaliny rośnie – dlatego nie wystarcza im zabawa plastikowymi zabawkami albo pistoletami na kulki, które sprzedawane są na przykościelnych jarmarkach. Dlatego też dobrym pomysłem na prezent dla niego może być wejście na strzelnicę. Mężczyzna, niezależnie od wieku, będzie mógł poćwiczyć strzelanie do tarcz z różnych rodzajów broni. Do wykorzystania klasyczny, policyjny glock, legendarny karabin kałasznikow, czy też shotgun z wielką mocą (za którą idzie wielka odpowiedzialność). Siła odrzutu, ograniczona liczba pocisków, a także tarcze oddalone od siebie w różnej odległości sprawiają, że wizyta na strzelnicy dostarcza mnóstwa emocji.

To nie wszystko!

Przedstawione wyżej propozycje to wierzchołek góry lodowej! Pamiętaj, by wybierając prezent postawić na prawdziwe przeżycia, a nie wątpliwej jakości upominki materialne. Wizyta na torze wyścigowym, kurs nurkowania, odwiedziny strzelnicy czy też flyboarding to przeżycia, do których można wracać we wspomnieniach jeszcze przez wiele, wiele lat. To właśnie Ty możesz je podarować bliskiej osobie!

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

adrianna40adrianna40

1 0

To może dziwne, ale to mój mąż sprząta w domu i dba o czystość. I z irobota cieszył się jak dziecko, teraz odpala go zdalnie z aplikacji i patrzy jak pracuje. Dzięki temu może poświęcić czas na coś innego co sprawi mu przyjemność. 09:01, 09.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz