Zamknij

3 polecane modele materacy sprężynowych – gwarancja komfortowego snu!

12:37, 01.02.2024 . Aktualizacja: 12:37, 01.02.2024

Aby każdego ranka budzić się w pełni sił, dbając o zdrowie fizyczne i psychiczne, warto poświęcić chwilę na wybór odpowiedniego materaca do spania. Dobrej jakości produkty oferuje Król Materacy. Poznaj 3 popularne i lubiane modele materacy sprężynowych.

Jeśli szukasz najlepszego, wygodnego materaca w korzystnej cenie, z pomocą przyjdzie Ci Król Materacy – wyjątkowe materace sprężynowe tej firmy zaspokoją oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Jakie modele warto rozważyć? Przeczytaj poniższe propozycje!

Materac Zorba Hilding

Materac sprężynowy dostępny w aż 9 różnych rozmiarach, w którym każda sprężyna znajduje się w oddzielnej kieszeni, dlatego uginają się jedynie te, na które kładzie się nacisk. Idealne rozwiązanie dla par, ale nie tylko. Wierzchnią warstwę produktu tworzy FlexiFoam – wyjątkowo sprężysta pianka o średniej twardości, zachowująca świetną cyrkulację powietrza dzięki porowatej strukturze. Dlatego materac będzie dobrym rozwiązaniem również dla alergików i osób z problemami układu oddechowego, a także wszystkich dbający o higienę snu. 

Zorba Hilding zapewnia 7 stref twardości, a sprzedawany jest w pokrowcu, który można prać nawet w temperaturze 60 stopni C! Profilowany lateks odpowiada za maksymalny komfort użytkowników. To produkt przeciwodleżynowy, bardzo dobrze odprowadzający wilgoć.

Materac Makarena Hilding

Dostępny w 7 różnych rozmiarach, z możliwością wyboru pokrowca (spośród dwóch różnych rodzajów). Jego konstrukcja opiera się na 7 strefowej sprężynie typu Multipocket, która jest obłożona z jednej strony pianką lateksową, z drugiej zaś – pianką Visco. Pianka Visco jest termoelastyczna, zatem idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, reagując na zmiany jego temperatury. 

Poszczególne warstwy tego materaca są odporne na gromadzenie nieprzyjemnych zapachów i całkowicie bezpieczne dla alergików. Dzięki wstawce pianki termoelastycznej produkt wpływa korzystnie na krążenie, poprawia więc stan zdrowia osób z chorobami kardiologicznymi i naczyniowymi. 

Materac Enyo Janpol

Dostępny w 8 różnych rozmiarach stanowi doskonały wybór dla osób poszukujących stabilnego i punktowego podparcia ciała. Bazę materaca stanowią oczywiście wytrzymałe sprężyny kieszeniowe, które redukują zbędne uczucie nacisku. To model dwustronny. Na jednej stronie zastosowano wytrzymałą piankę wysokoelastyczną, która doskonale wspomaga elastyczność punktową sprężyny kieszeniowej. Druga strona natomiast została wypełniona delikatnie otulającą ciało pianką termoelastyczną. Do Ciebie należy wybór, na której będziesz spać. Możesz je również okresowo zmieniać.

Zgodnie z rekomendacjami producenta, materac Enyo Janpol idealnie nadaje się dla par, osób aktywnych, alergików i wszystkich innych, zmagających się z bólami kręgosłupa. W rzeczywistości z produktu może korzystać każdy – zarówno osoby potrzebujące wsparcia pianki termoelastycznej, jak i wysokoelastycznej. Wystarczy ułożyć materac odpowiednią stroną na stelażu łóżka.

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%