Do fatalnie wyglądającego wypadku dwóch busów, doszło na wyjeździe z Śliwic w kierunku Czerska w poniedziałek (26 stycznia). Fot. KP PSP w Tucholi
Do fatalnie wyglądającego wypadku dwóch busów doszło na wyjeździe ze Śliwic w kierunku Czerska po godzinie 8:00 (poniedziałek, 26 stycznia). Na miejscu wciąż działają służby.
Jak słyszymy na stanowisku kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Tucholi, na wyjeździe ze Śliwic w kierunku Czerska doszło do zderzenia dwóch busów, którymi łącznie podróżowało 11 osób – wśród nich były też dzieci. Aktualne informacje mówią o 6 osobach poszkodowanych, w tym dwóch dorosłych w stanie ciężkim.
Dzisiaj (poniedziałek, 26 stycznia) występują bardzo złe warunki na drogach. Wciąż pada marznący deszcz. Prosimy o ostrożność i wstrzymanie się od podroży, gdy nie są one konieczne.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tygodnik.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz