Zamknij

Bieg św. Huberta w Tucholi - Pogoda dała wycisk - ZDJĘCIA

12:31, 02.11.2017 | Jarosław Kania
REKLAMA
Skomentuj

Pogodę ma się w sercu, nie na trasie. Z takiego założenia wyszła większość sportowców, która stanęła na starcie VIII Biegu św. Huberta. Każdy niemalże mijał linię mety zmęczony, ale z uśmiechem.

 Aura była chyba najbardziej paskudna, jaką można było sobie wyobrazić. Brakowało jedynie burzy i gradobicia. 

- Fatalna aura sprawiła, że biegło się lepiej w lesie niż na szosie. Z kolei w lesie istniało ryzyko poślizgu, bowiem rozmiękłe drogi gruntowe i zalegające na nich liście stanowiły powód utraty równowagi. Najlepiej biegło mi się pierwszy kilometr. Po wybiegnięciu z lasu nie było lekko - zacinający deszcz i wiatr męczyły, siekły twarz. Startowałam na 15 km drugi raz w życiu i pobiłam dzisiaj mimo tej aury swój własny wynik - opowiada Dominika Przybylska ze Stobna, która wygrała w swojej kategorii do 29 lat. 

Wśród mieszkańców powiatu, którzy stanęli na podium, należy wspomnieć: wyżej wspomnianą Dominikę Przybylską (1 miejsce w kategorii 0 - 29 lat), Rafała Szwarca (3 miejsce w kategorii 30 - 39 lat) i Marka Wojtasa (2 miejsce w kategorii 40 - 49 lat).

To tylko fragment relacji, którą znajdziesz w najnowszym numerze "Tygodnika Tucholskiego". W sprzedaży od 2 listopada. Tu zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.  

(Jarosław Kania)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone