Zamknij

To już 65 lat tradycji! Tych produktów trzeba spróbować!

00:01, 21.10.2020 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 16:45, 22.10.2020
fot. Bee True fot. Bee True

Tradycyjny, naturalny miód posiada wiele właściwości prozdrowotnych, które potwierdzają naukowcy i lekarze. Jednak tylko wtedy, gdy produkt jest dobrej jakości. Sprawdź, dlaczego wybrać Bee True.

Opowieść o miodzie rozpoczyna się już w 1955 roku. Wtedy to Witold Strzeszewski - wybitny zootechnik, a prywatnie dziadek Jakuba Strzeszewskiego właściciela marki Bee True obrał drogę bliskości z naturą i zwierzętami. Uzyskał tytuł inżyniera, a później magistra, o specjalizacji hodowla i chów pszczół.

Najpierw to on przez wiele lat prowadził rodzinny biznes. Pierwsze dwa ule zwane "leżakami wielkopolskimi" zasiedlone zostały już w 1959 roku.

- Ule te do dziś są w jednej z naszych pasiek - mówi z dumą Jakub Strzeszewski.

Witold Strzeszewski swoją pasją zaraził wnuków, którzy od 18 lat kontynuują tradycje rodzinne. Bracia zaczęli poznawać i zgłębiać niezwykły świat pszczelarstwa, hodowli pszczół oraz pozyskiwania ich produktów.

Później wszystko działo się już dynamicznie. Ich wiedza i doświadczenie zaowocowały pozytywnie zdanym egzaminem państwowym na wykwalifikowanego pszczelarza. Założyli także firmę, która poza sprzedażą miodu skupowała najlepszy miód dostępny na polskim i zagranicznym rynku.

Bee True to kolejny etap dzielenia się wiedzą, pasją oraz niezwykłymi produktami pszczelimi na najwyższym poziomie.

Skąd wzięła się ta nazwa?

Nawiązuje ona do bardzo popularnej w przydomowych ogródkach i co ważne, bardzo miododajnej byliny - pysznogłówki. Natomiast przesłanie jakie niesie tłumaczenie z angielskiego na polski nazwy, czyli "być prawdziwym" nawiązuje do tego, że Bee True stawia na naturalne produkty. 

To prawdziwa miodowa elita. Swoim klientom oferuje prawdziwe bogactwo smaków. Znajdziemy tam te najpopularniejsze jak wielokwiatowy, lipowy czy rzepakowy, ale także niebanalne miody leśne, kolendrowe czy wrzosowe

Te i inne produkty można dostać w sklepie internetowym Bee True, a wysyłka przy zakupach powyżej 89 złotych jest darmowa. 

Miody produkowane są z najwyższą starannością, a w pasiekach nie stosuje się chemii i antybiotyków.

Firma wpisuje się również w trendy ekologiczne. Miody sprzedawane są tylko w szklanych słojach, które po zakończeniu konsumpcji mogą być wykorzystywane do różnego rodzaju przetworów.

Produkty pakowane i wysyłane są w eleganckich kartonikach, które są w 100% ekologiczne, bo są degradowalne i pochodzą z recyklingu. Ich wygląd nie zawodzi, a miód może być znakomitym prezentem na święta zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm.

Zachowując najwyższą jakość produktów i ciągłość dostaw Strzeszewscy pozyskują miody nie tylko z polskich pasiek. Miody, które można dostać w Bee True pochodzą również z wielu europejskich krajów takich jak Litwa, Łotwa, Bułgaria, Serbia, Gruzja, Rumunia, Hiszpania czy Włochy jak również i z innych pasiek powstałych z zamiłowania do przyrody i miodu.

Czytelnicy Dzień Dobry Włocławek również mogą zasmakować miodów ich produkcji.

Wystarczy wziąć udział w konkursie, by przenieść się do pszczelego świata. Aby zdobyć nagrodę wyślij maila na adres konkurs@ddwloclawek.pl z dopiskiem "Konkurs Bee True" i odpowiedz w nim na pytanie "Jak wykorzystujesz miód w swojej kuchni?" oraz polub fanpage Bee True na facebooku. 

Dziesięć najciekawszych odpowiedzi, oczywiście z uzasadnieniem, nagrodzimy zestawem miodów. Do maila należy dołączyć swoje dane - imię, nazwisko oraz adres i numer telefonu. 

Na zgłoszenia konkursowe czekamy do 3 listopada.

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%