Zamknij

Konkurs! Na Twoją rodzinę czeka pobyt w Leśnej Oazie! Wystarczy...

15:39, 15.05.2019 P.P Aktualizacja: 15:50, 15.05.2019
Skomentuj Ubiegłoroczne powiatowej obchody dnia dziecka. Fot. (ed) Ubiegłoroczne powiatowej obchody dnia dziecka. Fot. (ed)

5 nagród głównych: trzy pobyty 3-dniowe (2 noclegi) z pełnym wyżywieniem dla rodziny w pięknych domkach w Okoninach Nadjeziornych w ośrodku „Leśna Oaza”, rower, namiot rodzinny oraz dla pozostałych uczestników zestawy gier rodzinnych, książki i słodycze. Tak atrakcyjne nagrody czekają w konkursie, w którym razem ze swoją rodziną musisz tylko... przebrać się za postacie z bajek. Wyboru najciekawszych pomysłów dokonamy 26 maja podczas pikniku „Bajkowy Świat Rodzinny”.

26 maja maja odbędzie się impreza z okazji dnia dziecka, dnia rodzicielstwa zastępczego oraz przeglądu twórczości osób niepełnosprawnych. Teren wydarzenia, na którym bawić będzie można się w godzinach 14.00-18.00 obejmie Zespół Szkół Licealnych i Technicznych i Zakład Aktywności Zawodowej. Uczestnicy mogą spodziewać się mnóstwa bezpłatnych atrakcji. Będą seanse w mobilnym planetarium, pokazy kalesteniki, dmuchańce, konkursy z nagrodami, znakowanie rowerów, stanowiska strażaków, policjantów, symulator dachowania, malowanie buziek, stanowiska twórczości rękodzielniczej, wata cukrowa, ciepła zupa, napoje.

Przebierz się za... bajkę i przyjdź 26 maja na dzień dziecka. Szansę na nagrody właśnie rosną!

Absolutną nowością jest konkurs pt. „Bajkowy świat” dla rodzin z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Zachęcamy, abyś pojawił się na imprezie ze swoją rodziną w przebraniach z konkretnej bajki. To inicjatywa starosty, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Tucholi, w którą zaangażowany jest także „Tygodnik Tucholski”. Do udziału w konkursie zapraszamy rodziny – zespoły minimum 3-osobowe, gdzie przynajmniej jedna musi być osoba dorosła). Zabawa polega na przebraniu się za bohaterów wybranej bajki i zaprezentowaniu się na scenie 26 maja przy pomocy wymyślonego jednego hasła/motta nawiązującego do treści wybranej bajki. W konkursie nie mogą wziąć udziału osoby z najbliższej rodziny organizatorów. Laureatów wybierze specjalnie powołana komisja.

Rodziny, które chcą wziąć udział w konkursie powinny zgłaszać się do udziału za pomocą kuponu konkursowego zamieszczonego na łamach „Tygodnika Tucholskiego” - POJAWI SIĘ M.IN. W NAJNOWSZYM WYDANIU, KTÓRE DZIŚ I JUTRO TRAFI DO SPRZEDAŻY. Liczba rodzin, które mogą przystąpić do konkursu jest ograniczona. Liczy się więc kolejność zgłoszeń. Organizator przewiduje możliwość wzięcia udziału w konkursie dla 20 rodzin. Dla każdej grupy przewidziane są atrakcyjne nagrody - 5 nagród głównych jakimi są: trzy pobyty 3-dniowe (2 noclegi) (KLIKNIJ I SPRAWDŹ JAK WYGLĄDA LEŚNA OAZA) z pełnym wyżywieniem dla rodziny w pięknych domkach w Okoninach Nadjeziornych w ośrodku „Oaza Leśna”, rower, namiot rodzinny oraz dla pozostałych uczestników zestawy gier rodzinnych, książki.

Dzień także dla Wiktora

Powiatowy dzień dziecka będzie mieć także swój charytatywny wymiar. Podczas imprezy będzie trwać zbiórka dla chorego na białaczkę Wiktora Góreckiego z Małej Kloni. Dramatyczną historię tej rodziny przedstawiliśmy w jednym z ostatnich numerów "Tygodnika Tucholskiego". Podstawowe informacje znajdziesz też TUTAJ.

(P.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%