Zamknij

Wybierasz się na galę boksu? Mamy ściągę - ZAKTUALIZOWANA karta walk

12:42, 17.11.2023 (pp), graf. Kacper Giłka Art Aktualizacja: 12:47, 17.11.2023
Skomentuj Graf. Kacper Giłka Art Graf. Kacper Giłka Art

Ponad tydzień temu ogłosiliśmy, że charytatywna gala bokserska, która odbędzie się w Tucholi, została wyprzedana. To już sukces, który zwiastuje emocje sportowe przy pełnej widowni. To także ważne, bo część środków z biletów, zostanie przekazana na wsparcie Wiktorka - dziecka z Tucholi.

To już ostatnie szlify. W najbliższą sobotę 17 listopada odbędzie Tucholska Gala Boksu "Walczymy dla Wiktorka". Wydarzenie organizują Mikołaj Brzeziński i Jarosław Kiełbasa. W wydarzenie zaangażowało się wielu lokalnych przedsiębiorców, a całość odbywa się pod patronatem honorowym burmistrza Tadeusza Kowalskiego. Podczas gali trwać będą licytację, z których dochód trafi na wsparcie Wiktora Rybickiego - chłopczyka z Tucholi (CZYTAJ POPRZEDNI TEKST https://tygodnik.pl/pl/11_wiadomosci/13515_tuchola-walczymy-dla-wiktorka-gala-boksu-wyprzedana-wielkie-zainteresowanie.html)

WAŻNE! Organizatorzy ogłosili, że bilety na galę zostały wyprzedane i nie ma ich już w sprzedaży. Do ostatniej zapowiedzi dołączamy ściągę - zaktualizowaną kartę walk (są niewielkie zmiany w porównaniu do karty, która ukazała się w najnowszym numerze TT). 

Wejście na terenie wydarzenie (hala OSiR) będzie możliwe od godz. 17:00. 

((pp), graf. Kacper Giłka Art)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%