Zamknij

Tuchola: "Walczymy dla Wiktorka" Gala boksu wyprzedana! Wielkie zainteresowanie

11:16, 07.11.2023 Piotr Paterski Aktualizacja: 11:24, 07.11.2023
Skomentuj Wiktor i jego rodzice w poniedziałek mieli gości. To organizatorzy nadchodzącej gali boksu: Mikołaj Brzeziński i Jarosław Kiełbasa. Wiktor i jego rodzice w poniedziałek mieli gości. To organizatorzy nadchodzącej gali boksu: Mikołaj Brzeziński i Jarosław Kiełbasa.

18 listopada w Tucholi odbędzie się gala boksu z tytułem i jednocześnie przesłaniem: Walczymy dla Wiktorka. Podczas wydarzenia odbędą się m.in. licytacje na rzecz chłopczyka Wiktora Rybickiego. Ostatnie dni przyniosły zaskakującego newsa. W weekend, na 2 tygodnie przed wydarzeniem, wszystkie bilety na galę zostały wyprzedane. Organizatorzy ogłaszając to przyznają, że na hali nie zostało już żadne wolne miejsce. 

Długa lista walk. Przybywający lokalni sponsorzy, którzy mają ochotę wesprzeć to przedsięwzięcie. Wśród podmiotów wspierających samorząd Gmina Tuchola - gala pod patronatem burmistrza Tadeusza Kowalskiego. "Tygodnik Tucholski" jako patron medialny. Przygotowania do Tucholskiej Gali Boksu idą już pełną parą. Za tym wydarzeniem stoją: nadal młody, ale bardzo utytułowany bokser Mikołaj Brzeziński, który aktualnie prowadzi w Tucholi swoją szkółkę oraz (też młody) przedsiębiorca Jarosław Kiełbasa. Warto być na bieżąco z wydarzeniem stworzonym przez organizatorów na Facebooku "'Walczymy dla Wiktorka..." (SPRAWDŹ)

Przygotowania do atrakcji dodatkowych

Zaglądając na ten profil na Facebooku, dowiecie się, jak będą wyglądać poszczególne pojedynki na bokserskim ringu. Mimo że mamy do czynienia z boksem amatorskim, zapowiadają się one bardzo ciekawie. Walki są podzielone na wagi, ale dojdzie do sytuacji, w których na przeciwko siebie staną fajterzy w zupełnie różnym wieku i w różnym doświadczeniem. Co ważne, silną reprezentację stanowić będą tucholanie i mieszkańcy naszej najbliższej okolicy! Pełne zestawienie walk pojawi się w "Tygodniku" - na papierze i na portalu - przed galą. Boks to nie wszystko, co do zaoferowania mają organizatorzy gali. Wiemy już, że między walkami pokazy dawać będzie grupa Fitnessu Sportowego Weroniki Schreiber. Jednym z prowadzących galę ma być  prezenter Kamil Nowak, którego słychać było na wielu imprezach sportowych w całym kraju. W duecie z nim z mikrofonem pojawi się również sprawdzona w naszym regionie marka konferansjerki -  Agnieszka Schreiber zajmującą się promocją Gminy Tuchola.

Walczymy dla Wiktorka

Przypominamy fundamentalny, charytatywny cel imprezy. Bohaterem wydarzenia jest chłopiec z Tucholi Wiktor Rybicki. Wymaga stałego leczenia, rehabilitacji (priorytetowo turnusów żywieniowych/rozkmarmiania) i szczegółowych badań zwłaszcza na tym etapie życia i rozwoju. To dziecko, które dostało szansę od swoich nowych rodziców Adrianny i Łukasza. U chłopczyka został zdiagnozowany alkoholowy zespół płodowy, który wiązał się z dalszymi problemami zdrowotnymi. Biorąc udział w gali, możemy wesprzeć całą rodzinę w ich pokonywaniu. Kilkukrotnie przedstawialiśmy historię Rybickich - artykuł można znaleźć na naszym portalu. Wiktorowi w mediach społecznościowych poświęcona jest specjalna, otwarta grupa, na której z jego sytuacją można być na bieżąco.

Na brak zainteresowania na pewno nie można narzekać

W niedzielę gruchnęło newsem od organizatorów zbliżającej się gali bokserskiej. Ogłosili, że zamykają oficjalną sprzedaż biletów, z których część środków również trafi na wsparcie Wiktora. Powód jest prosty - bilety wyczerpały się i na hali  nie ma już żadnego wolnego miejsca. Warto zwrócić uwagę, że 2 dni przed tym ogłoszeniem w piątek na Facebooku "Tygodnika Tucholskiego" pojawił się film promujący wydarzenie - stworzony przez organizatorów gali. Filmik spotkał się z entuzjastycznym odbiorem - przez weekend post z nim był wyświetlany ponad 25 tysięcy razy!

(Piotr Paterski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(4)

tucheltuchel

0 2

Mają w planie drugie zdrowe dziecko??
Do trzech razy sztuka 09:46, 08.11.2023

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

Tata Wiktora Tata Wiktora

1 0

Nie, nie mamy .Chcemy dać zdrowie i szczęście temu jednemu maluszkowi .
Ale jeśli coś się w tej sprawie zmieni damy ci znać panie Tuchel 08:12, 09.11.2023


RealistaRealista

1 0

panie tUCHEl życie jest zbyt kruche o obyś nie stanął twarzą w twarz z choroba. Chyba ze łeb masz zryty E takie głupot piszesz, to przepraszam 12:27, 11.11.2023


pawlak się pomagapawlak się pomaga

0 0

Pod szpital idźcie może lekarz,,,za darmo,,okiem żuci,, na dzieciaka, może fizjoterapeuty za darmo 100 godzin się zajmą rehabilitacją??
Po co pieniądze potrzebne jak ludzie mają dobre serduszko??? 07:38, 13.11.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%