Zamknij

Szukasz domu pod Wrocławiem na sprzedaż? Dowiedz się, na co zwracać uwagę.

10:19, 02.09.2020 | materiały partnera

Domy pod Wrocławiem z prywatną plażą? Na pewno są drogie w utrzymaniu. Nie są? Podczas budowy zadbano o nowoczesne technologie? Niemożliwe. Takie osiedla nie istnieją. Gdyby istniały, na pewno byłyby bardzo daleko od miasta. 20 km? Obok obszarów Natura 2000? I jeszcze w pobliżu powstaje nowoczesna kolejka, którą można dojechać do Wrocławia w pół godziny?

Jak długo jeszcze chcesz zwlekać z decyzją? Ile inwestycji chcesz obejrzeć, zanim zapoznasz się z ideałem? Wszystkie Twoje marzenia można spełnić. Wystarczy sięgnąć po telefon i umówić się na spotkanie na terenie Przystani pod Lasem, by całkowicie zmienić spojrzenie na współczesną deweloperkę.

Twój dom pod Wrocławiem ma być perfekcyjnie dostosowany do Twoich potrzeb.

Nawet więcej. Ma być ziszczeniem wizji, które kojarzą Ci się z prawdziwym domem. Dom to inwestycja na lata, więc masz prawo wymagać wiele, zanim zdecydujesz się wydać swoje pieniądze. Ten artykuł ma dość przewrotny tytuł. Tak naprawdę dobrze wiesz, na co zwracać uwagę. Po prostu wciąż jeszcze nie masz pewności, czy istnieje miejsce, w którym nie będzie się trzeba godzić na daleko idące kompromisy.

Czego oczekuje współczesny nabywca? Ekologii, bliskości natury i dobrego dojazdu do miasta. Do tego ładnej architektury i szeroko rozumianej ekonomii użytkowania. Deweloper budujący osiedle domów bliźniaczych i wolnostojących nieopodal Chrząstawy Wielkiej stanął na wysokości zadania i śmiało może stanowić wzór dla swojej konkurencji.

Sprzedaj mieszkanie we Wrocławiu i kup dom nad jeziorem. Tak jest taniej!

Przystań pod Lasem jest naszpikowana nowoczesną technologią. Dzięki temu jej mieszkańcy będą mogli cieszyć się niskimi kosztami utrzymania, a jednocześnie prowadzić tryb życia oszczędny dla otaczającej inwestycję natury. Do podlewania ogrodu będzie można tu używać wody z systemu odzyskiwania deszczówki. O odpowiednią temperaturę w domach zadba system rekuperacji z pompą ciepła. Dzięki temu energia cieplna z wydychanego powietrza będzie odzyskiwana, a do pomieszczeń zostanie wtłoczone oczyszczone powietrze, którego nie trzeba będzie dodatkowo ogrzewać.

Deweloper zadbał także o minimalizację śladu węglowego, jaki pozostawia budowa osiedli domów jednorodzinnych. Na terenie przystani zostaną zasadzone starannie dobrane drzewa tlenowe, które pochłaniają 10 razy więcej CO2 oraz produkują dziesięciokrotnie więcej tlenu, niż drzewa tradycyjnie rosnące w Polsce. Jakby tego było mało, instalacja wodna w domach pod Wrocławiem jest zaprojektowana w sposób bezzłączowy. W ten sposób ograniczono liczbę punktów mogących ulec awarii do absolutnego minimum. Dla mieszkańców oznacza to brak konieczności przeprowadzania kosztownych remontów i burzenia ustalonego wystroju w przyszłości.

Przystań pod Lasem to miejsce idealne dla rodzin i miłośników przyrody.

Osiedle jest budowane nad atrakcyjnym akwenem wodnym. Część brzegu zalewu została wydzielona wyłącznie dla mieszkańców. Powstanie tu plaża, na której będzie można odpocząć nie tylko podczas urlopu. Okoliczne lasy obfitują w drogi spacerowe i rowerowe, zapewniając przyszłym mieszkańcom kontakt z chronionymi gatunkami roślin i zwierząt. W pobliskim Dziuplinie znajduje się stadnina, gdzie miłośnicy jazdy konnej będą mogli pogłębiać swoje umiejętności.

Nabywcy domów pod Wrocławiem w tej okolicy nie będą też musieli obawiać się o odpowiednią edukację swoich dzieci. W pobliżu jest mnóstwo żłobków, przedszkoli i szkół. Nieopodal nie brak też miejsc, w których można atrakcyjnie spędzić czas z młodszym pokoleniem. Wystarczy wspomnieć o wiosce indiańskiej, sali zabaw czy szkółce piłkarskiej.

Kupując dom, pamiętaj, że musi on spełniać wszystkie Twoje wymagania. Z dużym prawdopodobieństwem będziesz w nim mieszkać przez dłuższy czas. Tam właśnie będziesz ładować się dobrą energią, niezbędną do realizacji celów osobistych i zawodowych. Przystań pod Lasem została stworzona z sercem i widać to na każdym kroku. Dlatego koniecznie zapoznaj się z nią, nim rozważysz inne propozycje. Istnieje duża szansa, że po wizycie w tym miejscu stracisz ochotę na dalsze poszukiwania i osiądziesz tu na stałe.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop