Zamknij

Ozonowanie powietrza pomocą dla alergików

11:03, 08.01.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj
Fot. materiał partnera

Okres pylenia roślin jest dla alergików szczególnie trudny. W tym czasie powietrze jest przepełnione alergenami, a osoby z najsilniejszymi postaciami uczulenia są niemalże uwięzione w swoich domach. Jak wesprzeć alergików w trudnym dla nich okresie?

Silna alergia a codzienne funkcjonowanie

Silna alergia znacząco utrudnia wykonywanie codziennych obowiązków i pracy zawodowej. Dzieci często cierpią na zapalenie spojówek uniemożliwiające naukę w szkole, a dorośli skarżą się na duszności, zmuszające do korzystania ze zwolnienia lekarskiego w pracy. Aby nieco zmniejszyć dolegliwości, z jakimi zmagają się alergicy, warto zainwestować w ozonatory.

Generatory ozonu dostępne między innymi na http://www.koronaozon.pl/generatory-ozonu/ pochodzą z oferty renomowanego, polskiego producenta. Dzięki nim można oczyścić powietrze nie tylko z zarazków, ale i alergenów. Co ważne, alergeny występują w powietrzu nie tylko na zewnątrz. Podczas wietrzenia dostają się do wnętrza pomieszczeń, przez co alergik odczuwa przykre dolegliwości nawet w zamkniętym mieszkaniu.

Osoby z najsilniejszą postacią alergii odczuwają znaczącą ulgę w codziennym funkcjonowaniu, jeżeli w ich domach znajdują się generatory ozonu. Dzięki generatorom powietrze jest wolne od pyłków roślin, a objawy alergii słabną. Część z objawów, jak katar sienny czy kaszel, mogą nadal się utrzymywać ze względu na choćby chwilowe przebywanie na zewnątrz w drodze do pracy lub szkoły. Jednak zapalenie spojówek czy trudności z oddychaniem znikają raz na zawsze.

Wsparcie dla uczulonych na pleśń, roztocza i grzyby

Uczulenie na pleśń, grzyby i roztocza jest coraz powszechniejsze. Nadmierna higiena sprawia, że na alergię tego typu skarżą się nawet dorośli, którzy dotychczas nie mieli żadnych objawów uczulenia. Alergia na wymienione czynniki jest powszechna u małych dzieci, które urodziły się jako wcześniaki bądź przeszły poważne choroby w niemowlęctwie.

Generatory ozonu są w stanie pomóc większości osób uczulonych na pleśń, grzyby i roztocza bez konieczności przeprowadzania remontu i zmiany wyposażenia całego domu. Ozonatory z oferty KoronaOzon z Piotrkowa Trybunalskiego dokładnie oczyszczają powietrze, sterylizują wnętrze, zabijając wszystkie drobnoustroje, a także sprawiają, że w pomieszczeniu ładnie pachnie. Generatory bez przeszkód można stosować w domach jednorodzinnych, a także w przedszkolach, szkołach i przedsiębiorstwach, dzięki czemu alergicy mogą korzystać z ich dobrodziejstwa przez większość dnia.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (3)

klarysiaklarysia

0 0

Ozonowanie bardzo pomaga na alergię, wiem co mówię, bo sama mam :< tyle że ja korzystam z usług firmy ozonującej, sama się boję coś w tym temacie działać :) 12:00, 06.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JanekJanek

0 0

Zgadzam się z @klarysia. Też jestem alergikiem, dodatkowo w domu mam alergika - dziecko. Ozonowanie totalnie odmienia jakość powietrza. A powiedział mi o tym znajomy, którego spotkałem w kolejce do alergologa :) polecił mi też firmę, która u niego ozonuje - Airozone, jakby ktoś szukał, też polecam :) 11:32, 20.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GabiGabi

0 0

Ja borykałam się z alergią w domu. Okazało się, że problemem jest pleśń. Zrobiliśmy remont i profilaktycznie wynajęliśmy firmę ozonującą. I problem zniknął. Polecam - ja ozonowanie wykonywałam u Airozone, panowie znają się na rzeczy. Ktoś już tutaj też o nich widzę wspominał. Na czas ozonowania trzeba wyjść z domu, ale później różnica w powietrzu jest wyraźnie odczuwalna. 14:14, 14.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone