Zamknij

Domki letniskowe w ośrodkach wypoczynkowych nad jeziorem

14:36, 18.05.2022 | ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wyjazd nad jezioro kojarzy się nam z błogim spokojem. Zamierzamy wypocząć, zapomnieć o obowiązkach i wszelkich troskach. Dopinamy wszystkie szczegóły wyjazdu i dbamy o to, by móc naprawdę się zrelaksować. W trakcie planowania wakacji czy dłuższych weekendów decydujemy się na noclegi w domkach letniskowych. Porozmawiamy na ten temat z Kierownikiem Sprzedaży domków.

Ośrodki wypoczynkowe nad jeziorem

Panie Kierowniku, skąd w nas tak wysoka potrzeba komfortu i ciszy?

Niestety większość Polaków prowadzi na co dzień bardzo męczący i stresujący tryb życia. Dużo pracujemy, zajmujemy się dziećmi czy obowiązkami domowymi. Brak nam czasu dla siebie. W efekcie jesteśmy notorycznie zmęczeni i sfrustrowani. Szukamy więc sposobów na to, by temu zaradzić. Choć raz na jakiś czas chcemy mieć zupełną ciszę. Pragniemy chwilowo zapomnieć o pracy i innych zobowiązaniach. Myślimy więc o tym, by wypocząć w jak najbardziej komfortowych warunkach. Wybieramy jeziora, bo one działają na nas kojąco. Podobnie jest z drewnem. Domki drewniane nadal są niezwykle popularne. Wszystko za sprawą niepowtarzalnej atmosfery. Drewno nas wycisza i uspokaja.

Dlaczego podczas wyjazdów nad jezioro wybieramy domki letniskowe, a nie pokoje w kwaterach?

Musimy nawiązać do tego, o czym przed chwilą rozmawialiśmy. Liczy się komfort. Skoro planujemy dłuższy wyjazd, w trakcie którego zamierzamy wypocząć, szukamy przestronnych miejsc. Potrzebujemy przestrzeni tylko dla siebie. Ciasne pokoje z kilkoma łóżkami nam nie wystarczają. Chcemy namiastki normalności. Mamy własny aneks kuchenny, toaletę i sypialnie. Posiadamy wszystko, czego potrzebujemy, a jednocześnie nie musimy skupiać się na obowiązkach. Czujemy się błogo.

Inwestycja we własne domki

Czy inwestowanie we własne domki nad jeziorem jest opłacalne?

Zdecydowanie tak! Widząc ich popularność szkoda pozostać obojętnym. Jeśli dysponujemy odpowiednią lokalizacją lub myślimy o zakupie działki, nie warto się wahać. Domki pod inwestycje są tutaj świetną inicjatywą, która szybko zacznie przynosić dochody. Możemy zaproponować domki 35 m2 czy domki 70 m2. Single, pary i rodziny z dziećmi znajdą tutaj coś dla siebie. Właściwy metraż, rozkład pomieszczeń plus estetyczna i wygodna aranżacja i turyści będą chcieli do nas wracać.

Jakie domki na działkę posiadają Państwo w swojej ofercie?

Jako producent domków letniskowych proponujemy zwykle domki do 100 000 PLN. Nasze konstrukcje są bardzo różnorodne. Niektóre mają 12 m2 powierzchni i jedno pomieszczenie, a inne 70 m2, taras i kilka pomieszczeń wewnątrz. Nasze domki drewniane są tak odmienne, że pozwalają znaleźć coś dla siebie. Doskonale odnajdują się w ośrodkach wypoczynkowych, ustawione obok siebie w szeregu. Szczegółowa oferta dotycząca naszych domków, projektów, cen i realizacji znajduje się na naszej stronie internetowej. Gorąco zachęcam do zapoznania się z nią.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%