Zamknij

5 powodów, dla których warto bawić się Slime

15:49, 26.11.2021 | materiały partnera

Zastanawiasz się, co zrobić, by rozwijać kreatywność malucha? Nie wiesz, jak zachęcić pociechę do zdobywania wiedzy na temat otaczającego go świata? Szukasz sposobu na to, by wywołać radość i uśmiech na twarzy Twojej córki lub Twojego syna? Sięgnij po glutka, dzięki któremu Twoje dziecko będzie radośnie się bawić i rozwijać. Oto powody, dla których warto bawić się tą interesującą zabawką.

Rozbudzanie umiejętności chwytnych

Rozwój umiejętności związanych z chwytaniem i łapaniem to jeden z powodów, dla których warto zachęcić dziecko do zabawą Slime. Znajdziesz go w sklepie Tuban pod adresem https://www.tuban.pl/pol_m_SLIME-1102.html. Dziecko może ugniatać i formować kształty glutka, ćwicząc jednocześnie pracę swoich rąk i rozwijając zdolności manualne.

Rozwój kreatywności dziecka

Chcesz rozwinąć pomysłowość Twojego malucha? Podaruj mu Slime. Popularnego glutka możesz nie tylko ściskać i zachwycać się jego kolorem, ale również możesz wykorzystać do twórczej zabawy. Wykorzystaj do tego aktywator do Slime’a, dostępny na stronie https://www.tuban.pl/product-pol-7572-AKTYWATOR-DO-SLIMA-1-LITR.html.

Nie zapomnij także o kolorowych brokatach, a także barwnikach, które pozwolą na uzyskanie ciekawych form i niepowtarzalnego kształtu glutka. Do ozdobienia Slime możesz wykorzystać także małe kamyczki, tęczowe płatki, sztuczny śnieg i inne, ciekawe dodatki.

Zabawa połączona z nauką

Nauka poprzez zabawę to najlepszy sposób na to, by zachęcić dziecko do poszerzania swojej wiedzy. Z pozoru prosta zabawka, Slime, może stanowić wspaniałą zachętę do tego, by maluch poznawał świat chemii czy fizyki. Daj dziecku do dyspozycji klej do Slime: https://www.tuban.pl/pol_m_SLIME_Kleje-PVA-do-slime-1106.html i zobacz, co stworzy dzięki niemu. Zabawa glutkiem Slime może być świetną okazją do tego, by porozmawiać na temat zjawisk fizycznych i reakcji chemicznych zachodzących w przyrodzie. Kto wie, być może ta prosta zabawka będzie wstępem do odkrycia zainteresowań związanych z naukami przyrodniczymi.

Wzrost umiejętności sensorycznych

Rozwój zdolności sensorycznych to kolejny obszar, na który warto zwrócić uwagę w kontekście Slime. Wykorzystanie Slime’a to sposób na rozbudzenie mózgu dziecka do pracy. Glutek pozwala na poprawienie zdolności integracji bodźców zmysłowych. Dzięki temu maluch w przyszłości może lepiej radzić sobie z nauką czy też z logicznym myśleniem.

Ogromna dawka rozrywki za niską cenę

Glutek przynosi wiele radości maluchom, a przy tym jego koszt jest niezbyt wysoki. To prawdziwie ekonomiczne rozwiązanie, które będzie źródłem prawdziwej rozrywki dla dziecka. Co więcej, dodatki do Slime’a zapewnią możliwość pięknego dekorowania tej masy plastycznej. Wywoła to uśmiech na twarzy Twojego dziecka.

Zabawa popularnym glutkiem to nie tylko rozrywka, ale również sposób na rozwój konkretnych umiejętności oraz zdobycie wiedzy. Podaruj dziecku glutka, a przekonasz się, jak wiele satysfakcji przyniesie mu korzystanie z tej atrakcji. Wybuch radości gwarantowany!

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%