Zamknij

Oglądaj 3 edycję LEGO Masters na antenie TVN!

15.32, 02.11.2022 materiał partnera Aktualizacja: 15.33, 02.11.2022

Szukasz pomysłu na spędzenie jesiennych wieczorów? Dołącz do licznej widowni oglądających nowe odcinki LEGO Masters Polska! To już 3. edycja, w trakcie której sześć par zawodników wyłonionych spośród tysięcy chętnych zaskakuje widzów oraz jurorów pokładami kreatywności. Ogromne emocje i niesamowite umiejętności techniczne trzymają w napięciu do ostatniej minuty. Chcesz poczuć na własnej skórze ekscytację, która towarzyszy fanom LEGO Masters? W piątki o godzinie 20:00 włącz TVN i kibicuj zdolnym uczestnikom 3. edycji LEGO Masters Polska! Każdy pominięty odcinek nadrobisz w niedzielne popołudnie lub o dowolnej porze na Player.pl.

Nowi jurorzy i doskonale znany prowadzący

3. edycja LEGO Masters TVN przyniosła ze sobą powiew świeżości w postaci nowej pary jurorów. Od 30 września w skład jury LEGO Masters wchodzą Pola Lisowicz i Czesław Mozil. Pola Lisowicz reprezentuje w programie grupę LEGO. Jest multidyscyplinarną artystką, zajmującą się projektowaniem graficznym oraz ilustrowaniem. Pola stawiała swoje pierwsze zawodowe kroki w grupie LEGO, tworząc projekty graficzne i koncepcje dla zestawów celowanych. Na swoim koncie Pola Lisowicz ma prace nad serią Nexo Knights, LEGO Movie 2 oraz Hidden Side. Aktualnie Pola zajmuje się koordynowaniem projektów graficznych w parkach rozrywki LEGOLAND i odświeżaniu wizerunku LEGO Discovery Center. Pola Lisowicz w swojej ocenie skupia się na dostrzeżeniu szczegółów technicznych i oryginalności kompozycji. Jest wyrozumiałą i bardzo merytoryczną jurorką.

Towarzyszem Poli Lisowicz w jury LEGO Masters jest znany i lubiany Czesław Mozil. Do jury LEGO Masters Polska trafił dzięki trwającej od dzieciństwa pasji do klocków LEGO. Jako pasjonat i konstruktor-amator stara się dodać uczestnikom otuchy i dostrzec pozytywne szczegóły nawet w najmniej udanej konstrukcji.

W roli prowadzącego niezmiennie odnajduje się błyskotliwy Marcin Prokop. Swoim czarem i erudycją ubarwia każdy odcinek programu. Jego komentarze i niebanalne poczucie humoru sprawiają, że widzowie nie wyobrażają sobie innego prowadzącego LEGO Masters TVN.

Niecodzienne konkurencje testujące kreatywność uczestników

Pierwsze odcinki LEGO Masters TVN od samego początku trzymają wysoki poziom i prowokują uczestników do wychodzenia poza utarte schematy. Zawodnicy wyłonieni spośród szerokiego grona chętnych zmierzyli się już z kilkoma konkurencjami, w których musieli ścigać się z czasem i pokonywać własne ograniczenia. W pierwszym odcinku trzeciej serii wyrażali siebie za pomocą kolorów, a następnie budowali nowatorskie pojazdy, które ich zdaniem mają szansę pojawić się na drogach w niedalekiej przyszłości. W drugim odcinku na rozgrzewkę konstruktorzy tworzyli z pamięci klockowe portrety swoich partnerów i partnerek. Zobrazowanie najbliższych i przyjaciół jednocześnie zachwycało i bawiło jurorów, którzy docenili oryginalność portretów. Druga konkurencja trwała aż 8 godzin i dotyczyła zbudowania konstrukcji, które następie zostały umieszczone w dużych akwariach wypełnionych po brzegi wodą. Zadaniem uczestników było takie przemyślenie budowli, aby ich zatopienie nastąpiło sprawnie i efektownie. Konstrukcja, która nie spełniła wymaganych kryteriów, pociągnęła za sobą na dno jej twórców.

W kolejnych odcinkach 3. edycji LEGO Masters na konstruktorów czeka m.in.: temat natury oraz pokazów mody z najpopularniejszych wybiegów. Przed nami także specjalny odcinek świąteczny, w którym przeniesiemy się do magicznej krainy Świętego Mikołaja.

O co walczą uczestnicy LEGO Masters Polska?

Choć układanie klocków LEGO wielu z nas kojarzy się jedynie z relaksem i dobrą zabawą, program LEGO Masters wynosi tworzenie konstrukcji z klocków na wyższy poziom. Każda para uczestników chce pokazać się z jak najlepszej strony, ponieważ na szczęśliwych zwycięzców czeka nagroda główna w wysokości 100 000 złotych i tytuły Mistrzów LEGO. W puli nagród znajdują się także imponujące zestawy klocków LEGO o wartości 10 000 złotych. Otrzymując tak wartościowe zestawy elementów LEGO, uczestnicy programu LEGO Masters TVN będą mieli zapewnioną rozrywkę na najbliższe tygodnie, a nawet miesiące.

Jak zostać fanem programu LEGO Masters?

Przed Tobą jeszcze kilka zupełnie nowych odcinków programu LEGO Masters TVN oraz niezwykły odcinek świąteczny. Zarezerwuj sobie piątkowe wieczory, aby kibicować kreatywnym uczestnikom programu i zaśmiewać się z żartów wspaniałego Marcina Prokopa. Jeżeli chcesz nadrobić przegapiony odcinek LEGO Masters, włącz TVN w niedzielę o 17:25.

Ciekawią Cię poprzednie serie i zadania, z jakimi mierzyli się uczestnicy dwóch poprzednich edycji? Wejdź na Player.pl i oglądaj archiwalne odcinki po brzegi wypełnione emocjami. Kto wie, może rywalizacja budowniczych spodoba Ci się na tyle, że w kolejnej edycji programu LEGO Masters w telewizji TVN spotkamy właśnie Ciebie? Czekamy z niecierpliwością na Twoje nieszablonowe pomysły. Tymczasem zachęcamy do częstego trenowania w domowym zaciszu i czerpania inspiracji z konstrukcji stworzonych spontanicznie przez uczestników programu LEGO Masters Polska!

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%