Zamknij

Dekoracje samochodu ślubnego, które zaskoczą wszystkich gości

14:36, 01.06.2022 | ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Każda Panna Młoda marzy, by dzień jej ślubu był wyjątkowy i magiczny. Każdy szczegół powinien być dopięty na ostatni guzik. Podczas tych wszystkich przygotowań nie można zapomnieć o dekoracji samochodu. Ozdoba na auto ślubne powinna być dobrana do stylu w jakim planujemy cały ślub. Zwróćmy uwagę czy jest to ślub BOHO czy Glamour. Ważny jest też rodzaj auta, każdy model ma inne detale, a samochody zabytkowe same w sobie są dekoracją.

Dekoracja auta ślubnego

Aby dobrze dobrać ozdobę trzeba wziąć pod uwagę klimat i gabaryty samochodu. Inne dekoracje dobierzemy do luksusowej limuzyny i inne do zabytkowego garbusa. Ozdoby powinny wyglądać olśniewająco i współgrać z autem i całym stylem wesela. Dekorując auto należy pamiętać, by nie zniszczyć karoserii, szczególnie jeśli auto jest wypożyczone.

Kwiaty jako ślubne dekoracje na samochód

To najpiękniejsza i najbardziej popularna dekoracja samochodu ślubnego. Żywe kwiaty zawsze będą pięknie prezentować się na samochodzie. Ważne, by były wykonane przez profesjonalną florystkę, jest wtedy pewność, że nie odpadną na pierwszym zakręcie. Kwiaty mogą kolorystycznie pasować do bukietu ślubnego Panny Młodej, można postawić na minimalizm i udekorować samochód jedną ozdobą na masce lub puścić wodze fantazji i zamocować kwiaty także na klamkach, dachu, na bagażniku i gdzie się tylko chce. Można wybrać kwiatowe girlandy, wieńce i bukiety.

Tablice rejestracyjne

W tym szczególnym dniu można zaczepić na zwykłe tablice rejestracyjne takie z napisem PAŃSTWO MŁODZI. Są one doskonałym dopełnieniem dekoracji ślubnego auta. Tablice nie są drogie, a wyglądają efektownie. Można także postawić na śmieszne tablice z napisem KONIEC WOLNOŚCI, które rozbawią gości weselnych.

Balony, czyli dekoracja na auto ślubne

Ślubne dekoracje na samochód nie mogą obejść się bez balonów. Są najpopularniejszym elementem dekoracji. Jest to niedroga alternatywa dla kwiatów, lecz wygląda bardzo imponująco i można ją zrobić samodzielnie. Balony mogą być w kolorze dominującym podczas wesela lub transparentne z kolorowym wypełnieniem na przykład z konfetti.

Puszki, oryginalny sposób dekoracji ślubnego auta

Znane z amerykańskich filmów puszki raczej nie pasują do limuzyny. Jest to dekoracja idealna do zabytkowego garbusa. Taka dekoracja bardziej pasuje do stylu BOHO niż Glamour. Puszki mogą być dekoracyjne i można je przygotować samodzielnie, nadając im kolorowe ślubne etykietki. Takie puszki będą zaskoczeniem dla gości, a samochód będzie już słychać z daleka.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%