Zamknij

Działki nad morzem. Jak znaleźć nieruchomość pod budowę domu?

14:51, 26.05.2022 | materiał partnera

Chcesz mieszkać nad morzem, ale myślisz, że to niemożliwe? Plan wygląda na całkiem dobry. Nadmorskie powietrze rewelacyjnie wpływa na nasze zdrowie. Urokliwe widoki skłaniają do długich spacerów. Ludzie mieszkający nad morzem są uznawani za spokojniejszych, bardziej pozytywnie nastawionych i ogólnie zadowolonych z życia. Tylko dlaczego każda oferta działki nad morzem, którą oglądasz, szybko okazuje się nieaktualna?

Nie martw się. Od niedawna na rynku istnieje aplikacja, w której znajdują się ogłoszenia wyłącznie najpiękniejszych działek w Polsce. Co ważne, ułatwi Ci ona życie na wiele sposobów.

Zdjęcia działki budowlanej lub rolnej z lotu ptaka. Co na nich zobaczysz?

Pierwszym czynnikiem, który wyróżnia aplikację, są wyjątkowo starannie przygotowane materiały filmowe i zdjęciowe. Z miejsca widać, że zostały one wykonane przez profesjonalnego fotografa. Zdjęcia i filmy są dostępne w wysokiej rozdzielczości. Nie musisz się więc domyślać, czy kształt widoczny gdzieś z boku to drzewo, czy śmietnik. Od razu jesteś w stanie wczuć się w klimat panujący w okolicy i zdecydować, czy to coś dla Ciebie.

Prócz tego graficy nanieśli na materiały wizualne granice działek i odległości od najbliższych atrakcji. Widzisz więc jak na dłoni, co kupujesz.

Dokumentacja działki nad morzem. Podejmij decyzję, nim zadzwonisz.

Ogłoszenia widoczne na większości portali zawierają bardzo mało informacji. Będziesz mieć szczęście, jeśli zobaczysz tam powierzchnię działki w m2. Całej reszty możesz się jedynie domyślać. W rezultacie dopiero po wykonaniu telefonu pod numer wskazany w ofercie dowiadujesz się, kto jest właścicielem gruntów. Jeśli nie dokonujesz takich inwestycji często, możesz nie wiedzieć, o co dokładnie pytać. A osoba, która chce sprzedać działkę, będzie prawdopodobnie równie zagubiona w rozmowie, jak Ty.

W nowej aplikacji tylko jedno kliknięcie dzieli Cię od wglądu w Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego lub warunki zabudowy. Widzisz tu również badania geotechniczne gruntów. Po wysłaniu zapytania otrzymujesz również szczegółowy raport dotyczący wybranej działki. Znajdziesz w nim dane na temat nasłonecznienia terenu, znajdującej się na nim roślinności czy form ochrony przyrody w promieniu 1 km.

Wyłącznie aktualne ogłoszenia nieruchomości inwestycyjnych.

Ceny oferowanych działek również są widoczne od razu. Podobnie jak dane na temat uzbrojenia, rodzaju działki i obecności drogi dojazdowej. Co najlepsze, w aplikacji znajdziesz wyłącznie działki nad morzem, w górach i nad jeziorem. A to oznacza, że możesz tu od razu przejrzeć najpiękniejsze grunty w Polsce. Przy czym każdy z nich jest rzeczywiście możliwy do kupienia, bo administratorzy aplikacji bardzo dbają o aktualność ofert.

O jakiej aplikacji mowa? O Buylando.pl. Jeśli rzeczywiście chcesz kupić atrakcyjną działkę z zupełnym spokojem, zajrzyj tam koniecznie już teraz. Zapisz też ten adres, jeśli wolisz jeszcze chwilę poczekać. Na pewno przyda Ci się w niedalekiej przyszłości.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%