Zamknij

Nowość na rynku drukarek fiskalnych: Novitus Point

13:11, 30.11.2023 . Aktualizacja: 13:13, 30.11.2023

Przy omawianiu najważniejszych właściwości drukarki fiskalnej Novitus Point, koniecznie trzeba zaznaczyć jej wysokie parametry technologiczne, rozbudowane funkcje oraz kompaktową konstrukcję. Jako pierwszy model z linii Online 3.0, ten produkt polskiego producenta współpracuje także z HUB-em paragonowym Ministerstwa Finansów. Jakie jeszcze zalety dostrzegą użytkownicy tej drukarki?

Technologia sprzedaży marki Novitus

W momencie wprowadzenia drukarki fiskalnej Point na rynek Novitus podkreślał różne zalety, które odróżniają ten model urządzenia fiskalnego od innych na rynku. Jednym z głównych elementów, które wyróżniają nową technologię sprzedaży od tej polskiej marki, jest jej wydajność, zapewniana przez silne komponenty, w tym czterordzeniowy procesor (4 x 1,5 GHz) oraz szybką pamięć RAM. To jednak nie wszystko. Jego wydajność zależy również od parametrów i funkcjonalności mechanizmu drukującego, co dodatkowo przemawia na korzyść modelu Point.

Model Point od Novitus wyposażony jest w termiczny mechanizm drukujący Seiko, który ułatwia instalację rolki papieru (system „drop-in”), pozwala na drukowanie z prędkością do 58 linii na sekundę oraz automatyczne przycinanie wydruków.. W zależności od wyboru, Point może obsługiwać papier o szerokości 57 lub 80 mm.

Więcej o drukarce fiskalnej Novitus Point przeczytasz tutaj.

Współpraca z HUBem Ministerstwa Finansów

Novitus Point, pierwsze urządzenie z grupy Online 3.0 marki Novitus, wyróżnia się nie tylko wysoką wydajnością, ale również wieloma praktycznymi funkcjami. Jedną z nich jest możliwość integracji z HUBem paragonowym Ministerstwa Finansów. Oprócz e-paragonów, Novitus Point oferuje również przesyłanie danych do Centralnego Repozytorium Kas, z możliwością wyboru typu połączenia, co ułatwia komunikację z CRK.

Przede wszystkim jakość, ale i wymiary

Drukarka fiskalna Novitus Point wyróżnia się wśród podobnych urządzeń nie tylko swoją jakością wykonania, ale także niewielkimi wymiarami, które wynoszą zaledwie 140 x 142 x 143 mm. Pomimo tych kompaktowych rozmiarów, urządzenie posiada bogate funkcje i wydajne komponenty. Jej ergonomiczna konstrukcja pozwala na umieszczenie urządzenia w prawie każdym miejscu, co jest szczególnie przydatne w małych przestrzeniach. Dodatkowo, dostępność w różnych kolorach, regulowany ekran 4,3" i opcjonalny wyświetlacz klienta zwiększają możliwości dostosowania drukarki fiskalnej do indywidualnych potrzeb i warunków pracy.

Poznaj inne drukarki fiskalne Novitus w sklepie internetowym pckf.pl

Mocny Punkt Twojego Biznesu

„Mocny Punkt Twojego Biznesu” to hasło reklamowe nowej drukarki fiskalnej od Novitus, które wydaje się być jak najbardziej na miejscu. Model Point oferuje szeroki wachlarz funkcji: od programowania grafik na wydrukach, przez łatwy dostęp do kopii paragonów, zdalną konfigurację, automatyczne raporty dobowe, aż po zabezpieczenie menu. Dostępna jest w wersji standardowej oraz specjalistycznych, np. aptecznej czy biletowej.

Podsumowując, Novitus Point to technologia sprzedaży, która łączy w sobie wszechstronność, wydajność i kompaktowy rozmiar, stanowiąc kluczowy element wyposażenia każdej firmy, która zdecyduje się na jej wykorzystanie.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%