Zamknij

Znany m.in. z TVN24 czy Travel Channel. W piątek przyjeżdża do Lubiewa Jakub Porada

12:42, 07.10.2021 | K.T
Skomentuj Fot. udostępnione przez B-CKiP
REKLAMA

Jakub Porada już w piątek (8 października) odwiedzi Lubiewo i opowie o swoim podróżniczym życiu. Wstęp na spotkanie jest całkowicie bezpłatny.

Jesteśmy po pierwszym, bardzo ciekawym spotkaniu w Bibliotece – Centrum Kultury i Promocji Gminy Lubiewo w ramach projektu „Poznawanie przez podróżowanie”. Pod koniec września mieszkańcy mieli okazję spotkać się z Jarosławem Kretem. Opowiadane przez dziennikarza historie opisaliśmy w "Tygodniku Tucholskim" i na tygodnik.pl TUTAJ.

Teraz przyszedł czas na poznanie kolejnego dziennikarza, który również kocha podróże – Jakuba Poradę. Będzie on gościł w B-CKiP już w najbliższy piątek (8 października), spotkanie rozpocznie się o godzinie 17.00. Jakub Porada to dziennikarz znany ze szklanego ekranu, pracuje m.in. dla TVN24. Prowadził programy takie jak: "Prosto z Polski", "Dzień po dniu", "Kalejdoskop" i inne serwisy informacyjne. Można zobaczyć go także w serwisie "Express" w TTV, czy w Travel Channel – podróżniczy cykl "Porada na weekend" i "Porada na wakacje. Zanzibar".

Jak zapowiadają organizatorzy, w czasie piątkowego spotkania będzie można poznać znanego podróżnika, dziennikarza i autora książek (m.in. „Porada da radę”, „Porada na Europę”, „Sztukmistrz w Tczewie, czyli mów co chcesz. Poradnik skutecznego mówienia”), a także zadać mu nurtujące gości pytania. Udział jest całkowicie bezpłatny. Obowiązują jedynie darmowe wejściówki, które należy odebrać w B-CKiP – ul. Witosa 1, Lubiewo. Tam też odbędzie się wydarzenie.

A już niedługo do Lubiewa przyjecie kolejny niezwykle znany podróżnik i dziennikarz. O szczegółach spotkania z... Marcinem Mellerem poinformujemy wkrótce.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%