Zamknij

Lubiewo: W niedzielę spektakl dla całych rodzin. Przyjeżdża teatr z Łodzi / ZAPOWIEDŹ

20.12, 02.12.2022 Kamil Tajl Aktualizacja: 20.28, 02.12.2022
Skomentuj Już w niedzielę (4 grudnia) Teatr MAŁE MI z Łodzi wystawi na tamtejszej scenie spektakl pt. Sokrates w piaskownicy. Fot. nadesłane
REKLAMA

O czym rozmawiają najmłodsi? Co myślą dzieci na temat miłości, złości, nudy czy dorosłych? Ten spektakl powstał na bazie prawdziwych... wypowiedzi.

Lubiewo w ostatnim czasie teatrem stoi. Tym razem Biblioteka – Centrum Kultury i Promocji Gminy Lubiewo ma propozycję dla całych rodzin. Już w niedzielę (4 grudnia) Teatr MAŁE MI z Łodzi wystawi na tamtejszej scenie spektakl pt. "Sokrates w piaskownicy". Przedstawienie skierowane jest do dzieci z rodzicami, opiekunami czy dziadkami. Obowiązują bezpłatne wejściówki, które są dostępne w B-CKiP. Sztuka rozpocznie się o godzinie 16:00. Jak zapewniają organizatorzy, później będzie też czas na mikołajkową niespodziankę.

"Sokrates w piaskownicy" jest radosnym, rozśpiewanym widowiskiem, które zaprasza do zabawy i rozmowy na każdy temat. Główni, lalkowi bohaterowie Sophia i Philo siedząc w piaskownicy rozmawiają o: miłości, złości, odwadze, strachu, zabawie, nudzie, dzieciach i dorosłych. Ich pytania skłaniają do rodzinnego filozofowania, zadawania kolejnych pytań, odpowiadania na nie, pobudzają ciekawość do świata.

Przedstawienie powstało na bazie scenariusza Sławy Tarkowskiej. Podstawą były wywiady przeprowadzone z dziećmi z różnych środowisk i miejscowości w całej Polsce.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%