Zamknij
REKLAMA

BOKS: Gala, na której walczy Brzeziński, będzie transmitowana w TVP Sport!

13:21, 16.12.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

W najbliższy piątek w Wyszkowie odbędzie się bokserska gala Knockout Boxing Night Extra. Oprócz walk zawodowych, w boksie olimpijskim z bardzo mocnym przeciwnikiem z Kalisza bić będzie się tucholanin Mikołaj Brzeziński. Galę transmitować będzie TVP Sport - zarówno w tv jak i online! 

Gala Knockout Boxing Night Extra w Wyszkowie zapowiadana jest przez ekspertów w wielu superlatywach. W walkach wieczoru Mateusz Tryc zmierzy się z Javierem Franciso Macielem oraz Adam Balski z Wadimem Nowopaszynem. Z ciekawostek: ostatni z wymienionych bokserów w lipcu tego roku stoczył walkę z legendarnym polskim sportowcem Krzysztofem "Diablo" Włodarczykiem. Przegrał. W pojedynku z Balskim będzie więc chciał się zrehabilitować i poprawić swój bilans.

To będzie walka na wyjątkowym poziomie. Bardzo mocny przeciwnik!

Fanów boksu z Tucholi zainteresować powinien już sam początek gali. W walce boksu olimpijskiego bić bowiem będzie się tucholanin Mikołaj Brzeziński, reprezentant Gruchała Team - doskonale znany czytelnikom "Tygodnika", bohater wielu publikacji. Do tego to nadal bardzo młody, a jednocześnie bardzo utytułowany w skali kraju bokser, który w listopadzie trenował razem z kadrą Polski. Możemy spodziewać się walki na bardzo wysokim poziomie, bo rywal Brzezińskiego to także górna półka. Mowa o Sebastianie Kuszu reprezentującym Ziętek Team Kalisz. Jak tłumaczy nam trener Brzezińskiego Marcin Gruchała, Kusz to trzykrotny mistrz Polski. W połowie tego roku był uczestnikiem młodzieżowych mistrzostw świata w boksie. 

Piątek 17 grudnia Początek transmisji - 19:35

Walka Brzezińskiego i Kusza będzie jedną z pierwszych podczas gali w Wyszkowie. Transmisja z niej rozpocznie się w piątek 17 grudnia o godz. 19.35 (tv i online), dlatego warto zachować czujność i punktualność. W ostatnim czasie transmisje z gali bokserskich obejmowały też olimpijskie pojedynki, w których brali udział zawodnicy Gruchała Team. Wszystko wskazuje na to, że tak będzie i tym razem, dlatego zdecydowanie warto skorzystać z okazji, by zobaczyć pojedynek Mikołaja Brzezińskiego podczas transmisji na żywo.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%