Zamknij

Przed nami ostatnie dni głosowania. Co dzieje się w czołówkach? Można złapać się za głowę!

16:35, 13.02.2019 | P.P
Skomentuj
REKLAMA

Już tylko DO PIĄTKU (15 lutego) DO GODZ. 8.00 potrwa głosowanie za pośrednictwem SMS-ów w Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca 2018 Roku Powiatu Tucholskiego „Tygodnika Tucholskiego”. Tymczasem w czołówkach poszczególnych kategorii naszej zabawy zaczęło robić się gorąco.

Aż 581 kuponów z ostatniej, trzeciej puli wpłynęło do nas do wtorku do godz. 14.00. To o 200 więcej niż w poprzednim tygodniu! Gdy we wtorek właśnie o godz. 14.00 dokonaliśmy sumowania głosów, powstały ostatnie wyniki przejściowe, które publikujemy na dwóch kolejnych stronach podając ostatni raz numery SMS, na które można jeszcze głosować. Podkreślmy – to ostatnia szansa, żeby oddać głos w plebiscycie już tylko za pośrednictwem SMS-ów, bo kuponów już nie drukujemy. Głosowanie zostanie zamknięte już jutro w piątek (15 lutego) o godz. 8.00 (rano!). Wówczas rozpoczniemy generalne liczenie głosów od samego początku, by sporządzać wyniki plebiscytu. Przypominamy, że laureatami plebiscytu będą miejsca I-III w każdej kategorii. Laureaci wraz z osobami towarzyszącymi lub opiekunami – w ramach nagrody - zostaną zaproszeni na zabawę karnawałową (22 lutego, godz. 20.00) w Restauracji Cechowa, która jest partnerem strategicznym przedsięwzięcia. Podkreślmy, że zabawa karnawałowa jest otwarta dla wszystkich i zakup biletów na nią jest ciągle możliwy - szczegóły poniżej. Tego samego dnia, ale o godz. 18.00 w Cechowej odbędzie się uroczyste podsumowanie plebiscytu. To wtedy podamy ostateczne wyniki. Do tego momentu kolejność pierwszych trójek kategorii będzie owiana tajemnicą. Za tydzień w „Tygodniku” podajemy je bowiem wyłącznie w kolejności alfabetycznej.

Głosowanie

Przypominamy po raz ostatni sposób głosowania poprzez SMS - wysyłasz go numer 71051 (cena 1,23 zł brutto) z kodem przypisanym danemu kandydatowi, który znajdziesz na kolejnych stronach (każdy SMS jest warty 1 punkt). Podkreślamy raz jeszcze – głosowanie SMS-owe zostanie zakończone przez system informatyczny już w piątek, 15 lutego, o godz. 8.00 rano.

Dla sportowców i dla aktywnych

Zarówno na osobę, która dostarczy nam przez cały okres trwania plebiscytu jak największą liczbę kuponów, jak i na właściciela telefonu, z którego przyjdzie najwięcej SMS-ów, czeka po 250 zł! W przypadku sportowców nagrodzimy pierwsze trójki (miejsca od I do III) w każdej z czterech kategorii. Oprócz tytułu to oczywiście trofea, a ponadto zaproszenia (wraz z osobami towarzyszącymi lub opiekunami, w przypadku drużyn dla ich przedstawicieli) na Zabawę Karnawałową w Restauracji Cechowa.

Nasi sponsorzy

Przedsięwzięcie odbywa się z udziałem partnera strategicznego, czyli Restauracji Cechowa oraz sponsorów: Przedsiębiorstwa Komunalnego w Tucholi, Styl-Meble oraz Rad-Pol.

Ostatnie terminy publikacji

Z przyszłym tygodniu na portalu tygodnik.pl oraz w kolejnym numerze „Tygodnika Tucholskiego” zdradzimy pierwsze trójki w poszczególnych kategoriach, ale wyłącznie w kolejności alfabetycznej. Ostatecznie wyniki miejsc I-III zdradzimy podczas uroczystego podsumowania plebiscytu, które odbędzie się 22 lutego, o godz. 18.00 w Restauracji Cechowa.

Zabawa karnawałowa

BILETY NADAL SĄ DOSTĘPNE - TO ZABAWA DLA WSZYSTKICH

Uroczyste zakończenie plebiscytu „Tygodnika” nastąpi tuż przed zabawą karnawałową w Restauracji Cechowa 22 lutego, o godz. 18.00. Kiedy laureaci otrzymają swoje trofea i zakończymy oficjalną część, po kilku chwilach, ok. godz. 20.00 wszyscy będą mogli ruszyć do wspólnej zabawy.

Zaproszenia na imprezę są nagrodami dla laureatów plebiscytu, ale absolutnie nie oznacza to, że zabawa w Cechowej jest zamknięta dla innych. Wręcz przeciwnie! Restauracja Cechowa zaprasza do udziału w imprezie ze sportowcami wszystkich gości chętnych wspaniałych wrażeń.

To będzie idealna okazja, by zakończyć tegoroczny karnawał. Zaproszenia można nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach – 100 zł za osobę. Rezerwacji dokonywać można pod nr. tel. 733 601 303.

Do tańca uczestników zabawy porwie DJ NewYear (Sylwester Wardziński). I tak będzie do białego rana!

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz