Zamknij

Rusza plebiscyt sportowy Tygodnika! Głosuj na swoich faworytów LISTY, NUMERY

14:47, 23.01.2019 | Piotr Paterski
Skomentuj
REKLAMA

Trofea, zaproszenia na zabawę karnawałową dla pierwszych trójek z najwyższą liczbą głosów (z osobami towarzyszącymi) w każdej kategorii. To w przypadku kandydatów. Nagrody finansowe dla najaktywniejszych głosujących! Rusza Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca 2018 roku Powiatu Tucholskiego. Głosujecie na sportowców, sportowców juniorów, trenerów i drużyny. Do dyspozycji macie zarówno kupony w gazecie, jak i SMS-y.

To start i zarazem pierwszy odcinek plebiscytu sportowego „Tygodnika Tucholskiego”, którego partnerem strategicznym w tym przedsięwzięciu jest Restauracja Cechowa. W najnowszym numerze "Tygodnika", który właśnie wchodzi do sprzedaży publikujemy listy kandydatów razem ze zdjęciami w czterech kategoriach: 1 – najpopularniejszy sportowiec, 2 – najpopularniejszy sportowiec junior, 3 – najpopularniejszy trener, 4 – najpopularniejsza drużyna.

UWAGA!!! LISTY WE WSZYSTKICH KATEGORIACH ZNAJDZIECIE PONIŻEJ W DOŁĄCZONEJ GALERII - RAZEM ZE ZDJĘCIAMI, KODAMI I NUMEREM SMS. Najpierw są drużyny, potem junior, senior, trener.

Trzeba przyznać, że wśród kandydatur są spore niespodzianki. Skąd się wzięły? Od naszych czytelników. Podkreślmy, w dużej części to Wy przez ostatnie dwa tygodnie (do niedzieli, godz. 20.00) zgłaszaliście nam swoje propozycje, a my ich nie odrzucaliśmy, chyba, że dotyczyły sportowców spoza powiatu tucholskiego.

Tak głosujecie. Kupon to 2 punkty, SMS to 1 punkt

Głosowanie, ze względu na kolportaż „Tygodnika”, rozpoczyna się w środę – 23 stycznia. Głosować można na dwa sposoby: za pośrednictwem kuponów dołączonych bieżących wydań "Tygodnika" (każdy kupon jest warty 2 punkty), za pośrednictwem SMS wysyłając go numer 71051 (cena 1,23 zł brutto) z kodem przypisanym danemu kandydatowi, który znajdziesz w galerii na grafikach z kandydatami (każdy SMS jest warty 1 punkt). Kupony będziemy drukować w każdym kolejnym numerze „Tygodnika” do zakończenia głosowania, które nastąpi 12 lutego w przypadku kuponów i 15 lutego w przypadku SMS-ów. Łącznie będą więc to trzy kupony. Pierwszy kupon z numeru TT przypadającego 24 stycznia jest ważny do wtorku (29 stycznia), do godz. 14.00. Do tego momentu kupony muszą trafi do redakcji „Tygodnika”, która mieści się w Tucholi na ul. Karasiewicza 3. We wtorki będziemy zsumowywać kupony z aktualną liczbą nadesłanych SMS-ów i każdym kolejnym numerze zaprezentujemy aktualną liczbę punktów w przypadku wszystkich kandydatur. Co oczywiste, im więcej punktów, tym wyższa pozycja w klasyfikacji danego kandydata lub drużyny. Na każdym kuponie możecie wpisać kandydatury w każdej kategorii. I one wszystkie zdobędą punkty. W związku z tym gorąco zachęcamy Was do zaangażowania i głosowania na Waszych faworytów. Dodajmy, że poza kategoriami do głosowania jest też jedna dodatkowa: Najlepszy Sportowiec 2018 roku Powiatu Tucholskiego. Tę nagrodę przyzna kapituła plebiscytu złożona z przedstawicieli redakcji i zaproszonego gościa.

Trofea i zaproszenia dla pierwszych trójek. Kasa dla aktywnych głosujących

Głosować warto, bo głosujący mają szansę na nagrody! Zarówno na osobę, która dostarczy nam przez cały okres trwania plebiscytu jak największą liczbę kuponów, jak i na właściciela telefonu, z którego przyjdzie najwięcej SMS-ów, czeka po 250 zł! Co przygotowaliśmy dla sportowców we wszystkich kategoriach? Nagrodzimy pierwsze trójki (miejsca od I do III) w każdej z czterech kategorii. Oprócz tytułu to oczywiście trofea, a ponadto zaproszenia (wraz z osobami towarzyszącymi, w przypadku drużyn dla ich przedstawicieli) na Zabawę Karnawałową w Restauracji Cechowa, która odbędzie się 22 lutego. Zabawę otworzy uroczyste podsumowanie plebiscytu z udziałem zaproszonych sportowców i to wtedy po raz pierwszy ogłosimy oficjalne wyniki plebiscytu. Przez ostatni tydzień ostateczne rezultaty będziemy bowiem trzymać w tajemnicy. Co ważne, na tę Zabawę Karnawałową może wybrać się absolutnie każdy. Już teraz można nabywać bilety w Restauracji Cechowa (koszt to 100 zł od osoby).

Publikacje dotyczące plebiscytu będą regularnie pojawiać się na naszym portalu tygodnik.pl i na Facebooku. Regulamin plebiscytu dostępny jest w redakcji „Tygodnika Tucholskiego”, a także pod tym LINKIEM.

Partnerem strategicznym przedsięwzięcia jest Restauracja Cechowa.

Sponsorami plebiscytu są:

Przedsiębiorstwo Komunalne w Tucholi

Rad-Pol

Styl Meble

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz