Zamknij

Gmina Śliwice: W nogę i siatkę. Śliwice grają dla WOŚP / ZAPISZ SIĘ NA TURNIEJE

Anna Lipska Anna Lipska 11:06, 17.01.2026 Aktualizacja: 11:06, 17.01.2026
Skomentuj Gmina Śliwice: W nogę i siatkę. Śliwice grają dla WOŚP /  ZAPISZ SIĘ NA TURNIEJE Sportowa odsłona 34. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znów w gminie Śliwice. Organizatorzy zachęcają do zapisów w turniejach piłki nożnej i siatkówki. Źródło. Sztab WOŚP Śliwice

Sportowa odsłona 34. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znów w gminie Śliwice. Organizatorzy zachęcają do zapisów w turniejach piłki nożnej i siatkówki.

Rozgrywki piłki halowej odbędą się 24 stycznia (sobota) o godzinie 9:00 w hali spotowej w Śliwicach. Dzień później w dniu Finału WOŚP, tj. 25 stycznia (niedziela) o godzinie 9:00 również w hali spotowej w Śliwicach rozegrany zostanie turniej piłki siatkowej.

Aby wziąć udział w obu rywalizacjach,drużyny muszą zgłosić się do 22 stycznia (czwartek)do biura Gminnego Ośrodka Kultury w Śliwicach lub zadzwonić pod numer telefonu 783 094 086, a w dniu zawodów zobowiązani są wrzucić do puszki kwotę minimum 300 zł wpisowego.

Szczegóły każdej z rywalizacji dostępne są na Facebooku: Sztab WOŚP Śliwice.

 

Źródło. Sztab WOŚP Śliwice

 

Źródło. Sztab WOŚP Śliwice

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tygodnik.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%