Rawys CEO Raciąż przegrał z Gryfem. Trzy punkty były w zasięgu! ZDJĘCIA

12:00, 13.10.2024 Jarosław Kania Aktualizacja: 12:29, 13.10.2024
Skomentuj Po pierwszym golu dla Rawysa. Raciążanie nie utrzymali przewagi. Po pierwszym golu dla Rawysa. Raciążanie nie utrzymali przewagi.

Niepomyślny był wyjazd raciążan do Wojnowa pod Sicienkiem. Rawys CEO odniósł porażkę, choć śmiało mógł pokusić się o zwycięstwo. Zadecydowały błędy w defensywie.

Gryf Sicienko - Rawys CEO Raciąż 4:3 (0:1). Bramki: Remiszka (11,90+1), Kokoladze (52)

Rawys CEO: Borowa, Prusaczyk, Gąsiorowski (50 Weltrowski), Narloch (72 Nalewaj), Rybacki, Stenwak (50 Rydzkowski), Remiszka, Kokoladze, Froelke, Dudzik (65 Galinski), Ostrowski

Mecz w Wojnowie był dynamiczny i otwarty, obie drużyny były nastawione ofensywnie. Raciążanie już w pierwszych minutach mogli objąć prowadzenie, ale zaprzepaścili idealną okazję kilka metrów od bramki. Po pierwszej połowie Borowiacy prowadzili, jednak konsekwentna gra rywali sprawiła, że ich ataki były coraz bardziej groźne. Rawys popełnił dwa błędy w obronie, które zakończyły się celnymi strzałami i to zadecydowało o ostatecznym podziale punktów. Te zostały pod Sicienkiem. Wielka szkoda, bo Rawys CEO miał realną szansę na wywiezienie tak bardzo potrzebnych raciążanom punktów. Piłkarze  Andrzeja Borowskiego wciąż okupują ostatnie miejsce w lidze.