Zamknij

Który bukmacher ma cashback bez obrotu?

11:55, 05.12.2023 art. sponsorowany Aktualizacja: 11:55, 05.12.2023

Obok zakładu bez ryzyka żaden obstawiający nie przejdzie obojętnie. Tym bardziej dotyczy to cashbacków bez obrotu, ponieważ to właśnie one pozwalają na przygotowanie najbardziej opłacalnego kuponu SOLO lub AKO. Który legalny podmiot bukmacherski oferuje swoim graczom tego rodzaju zakład bez ryzyka?

Miłośnicy betowania liczyć mogą na kilka rodzajów bonusów bukmacherskich. Wśród nich szczególnym zainteresowaniem cieszą się zakłady bez ryzyka, które jak wiadomo są swego rodzaju zakładami ubezpieczonymi i pozwalają na odzyskanie włożonych pieniędzy w przypadku źle wytypowanych zdarzeń.

Oczywiście spora część z takich cashbacków (więcej o zakładach bez ryzyka tu > https://www.legalsport.pl/bonusy-bez-ryzyka/) obwarowana jest mniej lub bardziej przystępnymi warunkami dotyczącymi obrotu. Na szczęście szybki rozwój polskiej branży bukmacherskiej sprawił, że w chwili obecnej skorzystać można z zakładów bez ryzyka, które są całkowicie wolne od takich zapisów regulaminowych. Gdzie więc puścić możecie swój wymarzony kupon i nie martwić się przy tym ewentualnym obrotem?

Cashback bez obrotu 200 zł w TOTALbet

Zakład bez ryzyka bez obrotu czeka na chociażby na typerów korzystających na co dzień z oferty TOTALbet. U sponsora Warty Poznań stanowi on część  wyjątkowo atrakcyjnego bonusu na start, który odebrany wraz z kodem LEGALSPORT przynieść Wam może nawet 5239 zł. Jeśli więc zdecydujecie się założyć całkowicie darmowe konto gracza u tego warszawskiego buka, to na Waszym koncie znajdzie się zakład bez ryzyka o wartości 200 zł.

Aby z niego skorzystać, wystarczy, że przygotujecie kupon z maksymalnie trzema selekcjami. Jeżeli Wasze typy okażą się trafione, to Wasz banrkoll powiększy się o kwotę wygranej. Z kolei jeśli nie wszystko pójdzie po Waszej myśli, to również nie macie się czym przejmować, ponieważ postawiona stawka (maksymalnie do 200 zł) w ciągu 24 godzin wróci na Wasze konto. Wówczas odzyskane pieniądze przeznaczyć możecie na dalsze granie lub po prostu wypłacić.

Zakład bez ryzyka 600 zł bez obrotu w Fortunie

Na cashback całkowicie wolny od warunków obrotu liczyć możecie także u buka Fortuna. U tego sponsora polskiego sportu, w tym zespołu Legii Warszawa czekają na Was tak naprawdę aż trzy takie zakłady o łącznej wartości 600 zł. Pierwszy z nich o wartości 100 zł otrzymujecie już w momencie samej rejestracji. Kolejny z nich, tym razem w kwocie 200 zł, wpadnie na Wasze konto po trzech dniach, a ostatni o wartości 300 zł po sześciu dniach.

Plusem jest również to, że po otrzymaniu każdego z wyżej wspomnianych zakładów bez ryzyka nie musicie się zbytnio spieszyć, ponieważ każdy z nich ważny jest przez 72 godziny. Oznacza to, że na przygotowanie wartościowego kuponu składającego się ze zdarzeń wyselekcjonowanych z jakichkolwiek rozgrywek macie aż trzy dni.

Cashbacki u innych bukmacherów

Jak już wiecie, zakłady bez ryzyka wolne od jakichkolwiek warunków obrotu nie są standardem na polskim rynku bukmacherskim. Naturalnie także inni legalni operatorzy oferują swoim graczom cashbacki, ale korzystając z nich pamiętać musicie o wspomnianym obrocie. Oznacza to tym samym, że zwróconą stawką nie możecie dowolnie dysponować, a tak naprawdę nie możecie jej od razu wypłacić. Wówczas zobligowani jesteście do przeznaczenia jej na dalszą grę i dopiero w chwili spełnienia wszystkich zapisów regulaminu pieniądze wrócą na saldo główne Waszego konta.

Oczywiście dla wielu z Was nie musi stanowić to żadnego problemu, ale warto, abyście mieli tego świadomości. Jeżeli więc lubicie mniejsze lub większe wyzwania, to z pewnością skorzystać powinniście chociażby z premii na start w forBET, za którą kryje się m.in. zakład bez ryzyka w kwocie aż 1000 zł. Wynika to z faktu, że do wypłaty środków u sponsora strategicznego Rakowa Częstochowa konieczny jest zaledwie jednokrotny obrót (na kuponie AKO z minimum trzema selekcjami z kursem nie mniejszym niż 1.30).

Cashback z obrotem udostępnił swoim graczom także bukmacher GoPlusBet – u tego renomowanego buka czeka na Was zakład bez ryzyka o wartości 500 zł. Jeśli więc Wasz kupon rozliczony zostanie jako przegrany, to Wasze konto bonusowe powiększy się o 100% stawki nawet do 500 zł. Pamiętać musicie jednak, że u tego buka do wypłaty konieczny jest obrót bonusem trzykrotnie (kupon wielokrotny z przynajmniej trzema typami z minimalnym kursem na poziomie 1.30).

(art. sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%