Zamknij

Tuchola: Wynik meczu Tucholanki w śnieżycy utrzymany! Koniec złej rundy

12.03, 25.11.2022 Michał Bełdzikowski Aktualizacja: 12.03, 25.11.2022
Skomentuj Sztuka opanowania piłki w tym meczu nie należała do najłatwiejszych.
REKLAMA

W sobotę 19 listopada swój mecz próbowała rozegrać Tucholanka WIESE Tuchola. Teraz doszły do nas najnowsze wieści z siedziby KPZPN. Mimo wcześniejszej zapowiedzi powtórki, wynik meczu został utrzymany.

Tucholanka w trakcie poprzedniego weekendu zmierzyła się z Victorią Koronowo. Mecz z powodu fatalnych warunków atmosferycznych został przerwany po połowie. W danym momencie był wynik 1:1. W trakcie trwającego tygodnia K-PZPN podjął decyzję najpierw o nowym terminie gier, a następnie utrzymał wynik sportowy z meczu tucholskiego klubu.

To oznacza, że Tucholanka zakończy rundę na czwartym miejscu od końca. Wszystko dzięki wynikowi meczu bezpośredniego z Wisłą Fordon. Dla przypomnienia: w sobotę gola najpierw zdobyli tucholanie za sprawą Łukasza Giłki. Po chwili wyrównali koronowianie po dużym zamieszaniu w polu karnym. Po przerwie na zasypane śniegiem boisko zawodnicy już nie wyszli.

Skład Tucholanki na ten mecz wyglądał następująco: W. Kęsik, Słomiński, Pędowski, Reda, Kołodziejski, Tromski, Budzyński, Materac, Giłka, K. Kęsik, Nitka

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%