Tuchola: Wynik meczu Tucholanki w śnieżycy utrzymany! Koniec złej rundy

12:03, 25.11.2022 Michał Bełdzikowski Aktualizacja: 12:03, 25.11.2022
Skomentuj Strzelec bramki Łukasz Giłka w jednej z niewielu kontr. Strzelec bramki Łukasz Giłka w jednej z niewielu kontr.

W sobotę 19 listopada swój mecz próbowała rozegrać Tucholanka WIESE Tuchola. Teraz doszły do nas najnowsze wieści z siedziby KPZPN. Mimo wcześniejszej zapowiedzi powtórki, wynik meczu został utrzymany.

Tucholanka w trakcie poprzedniego weekendu zmierzyła się z Victorią Koronowo. Mecz z powodu fatalnych warunków atmosferycznych został przerwany po połowie. W danym momencie był wynik 1:1. W trakcie trwającego tygodnia K-PZPN podjął decyzję najpierw o nowym terminie gier, a następnie utrzymał wynik sportowy z meczu tucholskiego klubu.

To oznacza, że Tucholanka zakończy rundę na czwartym miejscu od końca. Wszystko dzięki wynikowi meczu bezpośredniego z Wisłą Fordon. Dla przypomnienia: w sobotę gola najpierw zdobyli tucholanie za sprawą Łukasza Giłki. Po chwili wyrównali koronowianie po dużym zamieszaniu w polu karnym. Po przerwie na zasypane śniegiem boisko zawodnicy już nie wyszli.

Skład Tucholanki na ten mecz wyglądał następująco: W. Kęsik, Słomiński, Pędowski, Reda, Kołodziejski, Tromski, Budzyński, Materac, Giłka, K. Kęsik, Nitka