Zamknij

Konkurs! Podaj skład... wymarzonej walki na ringu. Wybierz się na galę

15:01, 05.08.2022 (jk), (pp) Aktualizacja: 15:01, 05.08.2022
Skomentuj

Gruchała Team, który szkoli licznych bokserów z Tucholi w tym roku świętuje i chce robić to razem z wami. Organizator wyjątkowej gali bokserskiej za naszym pośrednictwem przekazuje wartościowe wejściówki na wydarzenie, które odbędzie się na stadionie Chojniczanki.

Gruchała Boxing Team Chojnice to klub sportowy, który w tym roku obchodzi swój jubileusz – 15-lecie istnienia. Z tej racji zaplanowano na 14 sierpnia (niedziela) atrakcyjną galę bokserską, w której obok Kewina Gruchały (stanie do walki wieczoru) będzie można zobaczyć szereg bokserów z powiatu tucholskiego. Będą to: Zuzanna Ligman, Mikołajowie: Brzeziński, Cieślik (walka zawodowa) i Zimorski, ponadto kęsowianie Jakub Gruszka i Bartosz Wandziński.

Impreza odbędzie się na stadionie Chojniczanki Chojnice! Start o godzinie 17.00.

Jak zapowiadają organizatorzy, w ringu będzie można oglądać mistrzów Polski (m. in. Zuzannę Ligman i Mikołaja Brzezińskiego), uczestników mistrzostw Europy i świata. Swoje przybycie na galę zapowiedzieli medaliści olimpijscy oraz zdobywcy pasów znanych zawodowych federacji bokserskich.

Uroczystość w wielu akcentach będzie nawiązywała do tradycji bokserskich w regionie, zaś całą imprezę poprowadzi znany z telewizji Marek Matela. Zysk z biletów będzie przekazany na działalność statutową Gruchała Boxing Team. Bilety można nabyć bezpośrednio u organizatora (tel.534 238 744) lub na stronie kupbilecik.pl.

Nie tylko bokserzy! Wymyśl skład walki na ringu 

Gruchała Team jak zawsze pamięta o czytelnikach "Tygodnika". Za naszym pośrednictwem przekazuje 3 podwójne zaproszenia na galę! Organizujemy więc konkurs, w którym rozstrzygniemy, kto je zdobędzie. Uwaga! Konkurs trwa na naszym Facebooku i w wersji papierowej TT.

A co należy zrobić? Podaj skład swojej wymarzonej walki na ringu (zawodnik vs. zawodnik). Uwaga! Nie musisz ograniczać się do świata boksu czy innych sztuk walki. Możesz puścić wodze fantazji i proponować nawet kogoś np. ze świata historii, kultury, polityki, a może kogoś znacznie bliższego, z naszego otoczenia. Wybierzemy - naszym zdaniem - najciekawsze odpowiedzi. Pomysły mogą być i szalone i zabawne - ważne, żeby zwróciły naszą uwagę.

Uwaga! Odpowiedzi wpisujesz w komentarzach na Facebooku "Tygodnika" pod postem specjalnie poświęconym temu konkursowi (post zostanie opublikowany w piątek 5 sierpnia o godz. 19.00)


Konkurs trwa do 8 sierpnia (godz. 12.00). Zwycięskie odpowiedzi wskażemy w czwartek 11 sierpnia: zarówno w najbliższym numerze TT, jak i na portalu i FB.

((jk), (pp))
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%