Zamknij

00:01, 22.10.2021 artykuł sponsorowany
Zdjęcie ilustracyjne. Fot. pixabay.com/pl/ Zdjęcie ilustracyjne. Fot. pixabay.com/pl/

Miód to nie tylko naturalna substancja słodząca. To bogate źródło cennych składników odżywczych i prozdrowotnych. Ma właściwości antybakteryjne, a do tego miód świetnie sprawdza się jako kosmetyk. Dlaczego warto wprowadzić miód do codziennego menu? Sprawdź!

Każdy ma świadomość, że miód jest zdrowy. Nie wszyscy wiedzą jednak, że dobroczynne właściwości na każdy z układów w organizmie człowieka. 

Zawarta w miodzie acetylocholina wzmacnia wydolność mięśnia sercowego. Obecny w nim potas ma zbawiennie działanie na serce.

Ten słodki płyn wytwarzany przez pszczoły ma również zbawienny wpływ na układ nerwowy. Jego stosowanie ułatwia zasypianie, normuje ciśnienie, łagodzi stres, stany depresyjne i nerwice.

Pszczeli produkt zastrzyk witamin i mikroelementów, które poprawią naszą kondycję oraz wygląd. Ponadto badania naukowców wskazują, że może być również stosowany w leczeniu ran i oparzeń.

Miód to także znakomita alternatywa dla cukru, którego nadmiar prowadzi do wzrostu masy ciała, a co za tym idzie może powodować ryzyko wysokiego ciśnienia krwi i cukrzycy. Miód to dodatek bez negatywnego wpływu na zdrowie, który bez przeszkód można dodawać zarówno do żywności jak i napojów. 

Po jaki miód sięgnąć?

To wszystko zależy od naszych preferencji i upodobań. Najważniejsze jednak, aby krupiec pochodził ze sprawdzonych pasiek - najlepiej w terenach mało zurbanizowanych.

Produkty od Bee True to prawdziwa miodowa elita. Nazwa pochodzi od bardzo miododajnej byliny - pysznogłówki. Natomiast przesłanie jakie niesie tłumaczenie z angielskiego na polski nazwy, czyli "być prawdziwym" nawiązuje do tego, że Bee True stawia na naturalne produkty. 

Pozyskiwany przez braci Strzeszewskich krupiec pochodzi ze sprawdzonych pasiek. Firma wpisuje się w trendy ekologiczne. Ich produkty sprzedawane są tylko w szklanych słojach, które po zakończeniu konsumpcji mogą być wykorzystywane do różnego rodzaju przetworów.

Produkty pakowane są w kartony recyklingowe, w ten sposób plastik ograniczony jest do minimum.

Chcesz mieć te produkty u siebie? 

Chcesz włączyć się w propagowanie słodkiego i zdrowego świata? Prowadzisz swój własny sklep lub hurtownię? Chciałbyś wprowadzić nasze produkty do swojej oferty? Świetnie się składa! Jesteśmy otwarci na współpracę.

By uzgodnić szczegółowe warunki współpracy i zostać kontrahentem Bee True należy wypełnić formularz i przekazać kilka informacji o sobie. Przedstawiciel firmy odezwie się do Ciebie w ciągu 7 dni roboczych.

Zamówienia indywidualne można robić TUTAJ. 

Bogactwo smaków

Swoim klientom Bee True oferuje prawdziwe bogactwo smaków. Znajdziemy tam te najpopularniejsze jak wielokwiatowylipowy czy rzepakowy, ale także niebanalne miody leśnekolendrowe czy wrzosowe

Bee True ma niekonwencjonalne podejście do pszczelarskich produktów. Dzięki czemu można w praktyce poznać efekty połączenia różnych smaków, aromatów i darów natury. 

Dla podniesienia naturalnych walorów smakowych oraz właściwości leczniczych miody naturalne wzbogaca się o różne dodatki. Jednymi z nich są specjalnie wyselekcjonowane owoce. Dzięki bioaktywnym związkom, mikroelementom oraz wielu witaminom miód owocowy z maliną, jagodą, truskawką, pomarańczą czy śliwką są  pysznym smakołykiem, a jednocześnie wspierają organizm. 

Zakład konfekcjonowania natomiast wyposażony jest we własne laboratorium badające każdą partię. Zakład może się poszczycić międzynarodowym certyfikatem żywnościowym FSSC 22000 - system certyfikacji systemów bezpieczeństwa żywności, w tym zgodnie z wymogami normy ISO 22000:2018, ISO 22002-1:2009 oraz dodatkowymi wymogami FSSC 22000.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%