Zamknij
REKLAMA

DW 240: Tuchola-Bysław: Zderzenie dwóch aut. To wyglądało groźnie (ZDJĘCIA)

16:30, 02.11.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Dziś (2 listopada) w południe doszło do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch samochodów. Miejsce - między Bysławiem a Szumiącą, na drodze wojewódzkiej nr 240.

"Tygodnik Tucholski" pojawił się na miejscu zdarzenia, gdy swoje czynności prowadziła jeszcze policja. Wcześniej na miejscu działały zarówno zespoły ratownictwa medycznego, jak i straż pożarna (2 jednostki z Tucholi i jedna z Bysławia). Co dokładnie się wydarzyło?

- Od strony Bysławia samochodem marki toyota jechał 40-letni mieszkaniec powiatu bytowskiego. Zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadący z naprzeciwka inny samochód - vw, którego prowadził 37-letni mieszkaniec gminy Lubiewo - relacjonuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tucholi Łukasz Tomaszewski. Zniszczenia obu samochodów są znaczne i wskazujące na to, że mieliśmy do czynienia ze zdarzeniem, którego uczestnicy mogli bardzo ucierpieć. Na szczęście stało się inaczej. Obaj kierowcy - tylko oni podróżowali samochodami - co prawda zostali zabrani do szpitala, ale nie odnieśli poważnych obrażeń. Całe zdarzenie zostało więc zakwalifikowane na kolizję, a sprawcę - kierowcę toyoty - policja ukarała mandatem.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

TadeuszTadeusz

1 0

Auta się wyklepie i będą na olx jako nie bite. 21:47, 02.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%