Zamknij

Złóż życzenia podczas koncertu

11:46, 25.01.2021 | L.Z
Skomentuj
REKLAMA

Koncert emitowany jest za pośrednictwem strony internetowej www.toktuchola.pl, Facebooka i kanału YouTube TOK. Do tej pory odbyły się dwa spotkania koncertowe. Kolejne, trzecie wydanie koncertu odbędzie się w sobotę 30 stycznia o godz. 17:00. Podczas wirtualnego wydarzenia wystąpią: zespół Arthouse, zespół Gravel Garden, Dariusz Krygowski oraz Tomasz Kotowski.

- Przy okazji transmisji wspominać będziemy o tegorocznej 29. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Widzowie dowiedzą się m.in. o tym, jak i gdzie wesprzeć WOŚP - podpowiadają organizatorzy.

Życzenia do niedzielnego koncertu przyjmowane są do dnia dzisiejszego - 25 stycznia br. w formie mailowej. Należy je przesłać na adres: impresariat@toktuchola.pl (należy wypełnić i przesłać specjalny formularz, który znajduje się na stronie internetowej TOK-u). Organizator koncertu zastrzega sobie prawo do emitowania na antenie tylko tych życzeń, które nie odbiegają od norm powszechnie uznanych za kulturalne oraz nie naruszają obowiązujących przepisów prawa oraz dóbr osób trzecich. Organizator zastrzega sobie także prawo do redagowania treści życzeń w celu nanoszenia poprawek stylistycznych, gramatycznych oraz poprawienia składni języka polskiego, nieingerujących jednocześnie w główną treść zamówienia. Dodatkowo nie ponosi odpowiedzialności za podanie błędnych danych osobowych lub teleadresowych. O potwierdzeniu rezerwacji lub jej odrzuceniu klient zostanie poinformowany w mailu zwrotnym bądź telefonicznie.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%