Zamknij
REKLAMA

Szkoła Podstawowa w Lińsku już po rozbudowie - ZDJĘCIA

13:10, 10.05.2019 | E.D
Skomentuj
REKLAMA

Szkoła Podstawowa w Lińsku została rozbudowana. Powstały m.in. dwie, nowe sale lekcyjne, które mogą pełnić dodatkową funkcję podczas uroczystości.

Dwie dodatkowe sale lekcyjne, mały sekretariat, rekuperacja, zmiana systemu ogrzewania, elewacja, wymieniony dach, nowe posadzki - tak w skrócie można opisać zakres rozbudowy Szkoły Podstawowej w Lińsku. Dostosowanie się do reformy edukacji było wyzwaniem, biorąc pod uwagę warunki lokalowe placówki. Podjęto decyzję o rozbudowie. Wykonała ją firma Malarstwo-Tapeciarstwo usługi Remontowo-Budowlane Leszek Stosik z Osia za 885.600 zł. Jak mówi Daniel Kożuch, wójt gminy Śliwice, samorząd dostał dofinansowanie z budżetu państwa w wysokości 50% kosztów zarówno rozbudowy lińskiej placówki jak i wymiany dachu w szkole podstawowej w Śliwiczkach (która kosztowała 40 tys. zł) oraz remontu sanitariatów w Szkole Podstawowej w Śliwicach (20 tys. zł).

O bogatej historii placówki opowiedziała Gabriela Kozłowska, dyrektor szkoły. Okazuje się, że kiedyś szkoła mieściła się w różnych miejscach. Więcej na ten temat piszemy w "Tygodniku"!

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%