Zamknij

Jak obchodziliśmy Święto Konstytucji 3 maja w Tucholi - ZDJĘCIA

20:40, 03.05.2019 | L.Z
Skomentuj
REKLAMA

Mszą św. w intencji Ojczyzny w kościele pw. św. Jakuba Apostoła rozpoczęły się dzisiaj obchody rocznicowe Święta Konstytucji w Tucholi. Uczestniczyli w niej samorządowcy, przedstawiciele pocztów sztandarowych oraz licznie przybyli mieszkańcy.

Potem nastąpił przemarsz na plac Wolności - pod pomnik Matki Boskiej Królowej Korony Polskiej i uroczyste złożenie kwiatów przez delegacje jednostek samorządu terytorialnego, przedstawicieli szkół, stowarzyszeń, służb mundurowych i partii politycznych. Spotkaniu na rynku towarzyszyło też wspólne odśpiewanie hymnu narodowego oraz "Roty" jak również okolicznościowe przemówienie burmistrza Tadeusza Kowalskiego.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tej uroczystości.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz