Zamknij

Konkurs 'Tygodnika": Spraw prezent swojej mamie. Wizyta w salonie kosmetycznym!

14:01, 10.05.2018 | Piotr Paterski
REKLAMA
Skomentuj

Z takiego prezentu ucieszyłaby się niejedna z naszych mam. A żeby się z niego cieszyć, wystarczy wziąć w konkursie bardzo prostym, ale jednocześnie bardzo ciepłym i miłym dla oka. Najcenniejszy voucher, dla mamy zwyciężczyni, ma wartość aż 200 zł brutto. I nie jest to jedyna nagroda.

„Tygodnik Tucholski” wykorzystuje kolejną okazję, by zachęcić Was - czytelników - do aktywności, ale też jednocześnie dać Wam coś w zamian. Do serii naszych konkursów, po ostatnim kabaretowym, dołącza znów coś świeżego. Skupiamy się teraz na nadchodzącym Dniu Matki. Zapominalskim wskazujemy – święto naszych mam zbliża się wielkimi krokami, przypada 26 maja. Chociaż najczęstszym prezentem na tę okazję są kwiaty, warto mamę zaskoczyć. Nagrodą w naszym konkursie jeden z trzech voucherów, które są różnej wartości, do salonu kosmetycznego „U Jowi”. To stosunkowo nowe miejsce, które mieści się w Tucholi na ul. Piastowskiej 25. Najcenniejszy voucher ma wartość aż 200 zł brutto! Kolejne to: za 2 miejsce 150 zł brutto i za 3 miejsce 100 zł brutto. Nagrody będą dotyczyć wszelkich usług, które zmieszczą się w tej wartości. Co bardzo ważne, Twoja mama nie będzie musiała wykorzystać go od razu podczas jednej wizyty. Voucher będzie mógł być dzielony na większą liczbę wizyt.

Twoje najładniejsze zdjęcie z mamą
Sama zabawa jest bardzo prosta, a jej efekty mogą być niezwykle interesujące. Chcemy, abyście na konkurs przysłali nam zdjęcie, na którym jesteście wraz ze swoją mamą. Może być to zdjęcie jak najbardziej aktualne, może być to Wasze zdjęcie archiwalne. My ze wszystkich zgłoszonych fotografii wybierzemy 3 najlepsze (miejsca od 1 do 3). Czym podczas wyboru będzie kierować się jury? Oczywiście jak zawsze znaczenie ma dla nas element zaskoczenia. Tym razem warto też, aby zdjęcie, na którym jesteście z mamą, był jak najcieplejsze, najmilsze dla oka. Zdjęcie może być wykonane smartfonem, może być Waszym wspólnym selfie. Może być oczywiście wykonane każdym aparatem, mniej lub bardziej profesjonalnym. Konkurs umożliwia skorzystanie z jednej z dwóch form zgłoszenia. Zdjęcia, w załączonym pliku, można wysyłać w formie elektronicznej na adres piotr@tygodnik.pl z tytułem wiadomości: KONKURS DZIEŃ KOBIET. W treści wiadomości należy wpisać imię i nazwisko osoby zgłaszającej (zgłaszającym jest potomek) i dodatkowo imię mamy, którą widzimy na zdjęciu. Jeśli nie odpowiada nam elektroniczna forma zgłoszenia, możliwe jest dostarczenie wywołanego zdjęcia drogą tradycyjną, osobiście lub pocztą. Będzie to z pewnością ułatwienie dla osób, które nie mają swojego ulubionego zdjęcia w wersji cyfrowej. W tym przypadku należy wypełnić kupon zgłoszeniowy dołączony do ogłoszenia konkursu w papierowym wydaniu "Tygodnika" z 10 maja lub 17 maja (jeden kupon wystarczy. Kupon razem ze zdjęciem należy dostarczyć lub wysłać na adres redakcji „Tygodnika Tucholskiego” (ul. Karasiewcza 3, 89-500 Tuchola). Podkreślmy, w przypadku wysyłania zdjęcia na adres e-mail nie trzeba korzystać z dołączonego kuponu – wystarczą informacje zapisane w mailu.

Pamiętaj o terminach. Nie czekaj na ostatnią chwilę
Termin nadsyłania zdjęcia drogą elektroniczną minie 20 maja godz. 20.00, natomiast dostarczania lub nadsyłania go drogą tradycyjną 18 maja o godz. 16.00. Prosimy Was jednak ze względów technicznych, abyście nie czekali na ostatnią chwilę. Wkrótce przypomnimy o trwaniu konkursu. Regulamin konkursu dostępny jest w redakcji „Tygodnika Tucholskiego” A TAKŻE TUTAJ

Wyniki ogłosimy w numerze „Tygodnika” przypadającym 24 maja i jednocześnie na tygodnik.pl. Także wtedy – w zależności od liczby zgłoszeń – postaramy się przygotować galerię z nadesłanych zdjęć.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

MariaMaria

4 0

Nie, dziękuję.... jeszcze dojdzie do bójki...tak,jak z koleżanką... 20:19, 10.05.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone