Zamknij
REKLAMA

Droga Tuchola-Chojnice: Poważny wypadek w Żalnie w niedzielę rano (FOT)

11:40, 19.06.2022 | (pp), fot. nadesłane
Skomentuj Wypadek w Żalnie (19 czerwca). Fot. nadesłane
REKLAMA

Na drodze wojewódzkiej nr 240 (Chojnice - Tuchola), w miejscowości Żalno doszło do wypadku.

Dziś (niedziela, 19 czerwca) ok. godz. 8.30 na drogach powiatu tucholskiego miał miejsce poważny wypadek. Służby ruszyły na ratunek na drogę wojewódzką nr 240 (odcinek Chojnice - Tuchola) do Żalna - konkretnie na skrzyżowaniu DW240 z drogą powiatową, tuż obok jednej z miejscowych restauracji. Doszło tam do zderzenia auta osobowego (busa) z samochodem ciężarowym. Ucierpiała osoba podróżująca osobówką. Strażacy musieli wydostać z auta rannego uczestnika wypadku. Na miejscu działał zespół ratownictwa medycznego, jednak szybko zdecydowano o wezwaniu śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, którym poszkodowany został zabrany do szpitala. 
Droga wojewódzka 240 przez dłuższy czas była całkowicie zablokowana, a ruch został skierowany na objazd. W tym czasie policjanci prowadzili czynności, które mają wyjaśnić przyczyny tego zdarzenia. 

AKTUALIZACJA:


- Policjanci wstępnie ustalili, że kierowca toyoty wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzył się z autem ciężarowym. Kierowca toyoty został przetransportowany do szpitala śmigłowcem. Policjanci wykonali niezbędne czynności procesowe celem ustalenia dokładnych okoliczności zdarzenia - informuje Łukasz Tomaszewski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tucholi.

Do tematu wrócimy.

((pp), fot. nadesłane)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

ArkadiuszArkadiusz

0 0

Osobę poszkodowaną w tym wypadku lub kogoś z rodziny proszę o pilny kontakt w bardzo ważnej sprawie - 697723210 09:27, 20.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%