Zamknij
REKLAMA

Tuchola: Zderzenie motoroweru i osobówki na skrzyżowaniu Głównej i Lipowej / ZDJĘCIA

20:50, 17.06.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Dziś (piątek 17 czerwca) doszło do wypadku motoroweru i auta osobowego. Miejsce to skrzyżowanie ulic Głównej i Lipowej w Tucholi. Poszkodowanego zabrał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W ostatnich dniach służby ratunkowe na drogach powiatu tucholskiego mają pełne ręce roboty. Jeden z najnowszych przykładów to zdarzenie, do którego doszło dziś w Tucholi na skrzyżowaniu ulic Głównej i Lipowej. Miała tu miejsce kraksa samochodu osobowego z motorowerem. Na pierwszy rzut oka oba pojazdy nie ucierpiały w rażący sposób. Interwencji służb ratunkowych wymagała jednak osoba, która kierowała motorowerem. Zadecydowano o wezwaniu śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, którym poszkodowany został zabrany do szpitala. Śmigłowiec lądował blisko zdarzenia, na skrawku pola na ul Czerskiej. Wstępne, oficjalne ustalenia "Tygodnikowi" podaje Komenda Powiatowa Policji w Tucholi:

- Ok. godz. 18.30 na skrzyżowaniu ulicy Głównej z Lipową doszło do zderzenia auta osobowego z motorowerem. Policjanci wstępnie ustalili, że 71-letni kierowca toyoty wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w jadący motorower, którym kierował 83-letni mężczyzna. Motorowerzysta został śmigłowcem zabrany do szpitala - tłumaczy oficer prasowy Łukasz Tomaszewski

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia i pojazdy. Czynności mundurowych doprowadzą do ustalenia, co było przyczyną tej kraksy. Do tematu wrócimy.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

ArkadiuszArkadiusz

0 0

Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o pilny kontakt w bardzo ważnej sprawie , tel: 697 723 210 Arkadiusz 08:15, 21.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%