Zamknij

Jakie sposoby pomogą Ci znaleźć chłopaka?

11:24, 05.10.2021 | ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wbrew temu, co powszechnie się uważa, większość z nas zakochuje się nie wiosną, ale na jesień. O tej porze roku wzrasta w nas potrzeba bliskości i wspólnoty z drugim człowiekiem. Nic więc dziwnego, że wiele dziewcząt wraz z nadejściem chłodniejszej pory zastanawia się nad tym, jak znaleźć chłopaka. Oczywiście, znaleźć go jest stosunkowo łatwo.

Cały szkopuł polega jednak na tym, by był to ktoś wartościowy i godny zaufania. Udanych sposobów na to jak znaleźć chłopaka jest bardzo dużo. Powodzenie w tej materii zależy od wielu czynników. Przyjrzyjmy się im uważnie.

Artykuł powstał na podstawie artykułu https://kobiecystyl.pl/jak-znalezc-chlopaka-10-kobiecych-rad/

Jak znaleźć chłopaka, gdy jesteś nieśmiała?

Nie wszystkie dziewczyny mają urodę telewizyjnych gwiazd i odwagę przy nawiązywaniu nowych relacji. Bardziej nieśmiałym dziewczynom pomóc mogą portale randkowe. Korzystają z nich zresztą dziewczyny o różnych temperamentach i oczekiwaniach, ponieważ w dzisiejszych czasach to najszybszy sposób na poznanie kogoś interesującego. Uwagę na Twoim profilu randkowym przyciągnie na pewno ładna galeria oraz interesująca prezentacja w kilku zdaniach. Ważne, by zachować przy tym pewną tajemnicę, nie uzewnętrzniać się od razu.

Wychodź do ludzi, poznawaj, rozmawiaj, planuj…

Flirty internetowe w końcu zaczynają nas nudzić. To znak, że pora przenieść się na dobre do realu. Najwięcej radości dają nieoczekiwane znajomości, których w ogóle nie brałyśmy pod uwagę. Mnóstwo jest takich związków, gdzie partnerzy poznali się w metrze, na dworcu, w kolejce do stołówki, w czasie wycieczki ze znajomymi. Spotykanie się w większym gronie ze znajomymi może nam przynieść mnóstwo niespodzianek na czele z tą najważniejszą.

Dlatego nie odrzucaj zaproszeń na domówki, prywatki czy wspólne wyjścia do klubu ze starymi znajomymi, bo może się okazać, że tego wieczoru w danym miejscu czeka na Ciebie człowiek, który w ciągu najbliższych miesięcy stanie się dla Ciebie najważniejszą osobą na świecie! Świetnym sposobem na nawiązanie nowych relacji towarzyskich są także wesela. Na pewno w swojej rodzinie masz przykłady par, które poznały się na czyimś weselu - to naturalne i bardzo powszechne.

Podkreślaj swoją atrakcyjność

Faceci lubią dziewczyny zadbane i elokwentne. To nie grzech na każdym kroku podkreślać swoją atrakcyjność, jeśli idzie ona w parze z empatią oraz pogodnym usposobieniem. Zamiast w kółko zastanawiać się i kalkulować jak znaleźć chłopaka swoich marzeń - po prostu postaw na naturalność! Mężczyźni szybko potrafią odkryć, kiedy grasz jakąś inną, narzuconą sobie rolę, a kiedy zachowujesz się naturalnie, dlatego z nadmierną ekspresją i przybieraniem roli nie warto przesadzać. Atrakcyjną dziewczynę w pierwszej kolejności zdobi przede wszystkim uśmiech. Wygląd zewnętrzny też jest ważny - zadbany makijaż, ładne włosy, ciekawie skomponowany strój. Wbrew pozorom, faceci wcale nie rozglądają się za modelkami z żurnali. Nawet najskromniej ubrana dziewczyna może mieć to “coś”, pod warunkiem, że stawia na naturalne zachowanie w każdej sytuacji.

“Tego kwiatu jest pół światu!”

Co zrobić, gdy trzy ostatnie randki okażą się niewypałem? Nie ma sensu rozpaczać, świat składa się z tak wielu ludzi, że w pewnym momencie trzeba trafić na swoją drugą połowę. Do poszukiwań warto mieć dystans, ponieważ prawdziwa miłość w sumie nie da się zaplanować i na przekór wszystkiemu spada na nas nieoczekiwanie niczym grom z jasnego nieba!

Dziękujemy portalowi dla kobiety Kobiecystyl.pl za udostępnienie materiałów do stworzenia artykułu.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%