Zamknij

Oryginalne pomysły na benefity pracownicze

14:31, 11.08.2021 | ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Istnieją wszelkiego rodzaju nagrody pracownicze i korporacyjne. Aby pomóc Ci wymyślić ciekawe i oryginalne pomysły na benefity pracownicze, przeszukaliśmy Internet w poszukiwaniu najlepszych i najbardziej kreatywnych pomysłów na nagrody dla pracowników.

Benefity pracownicze — ubrania z logo Twojej firmy

Oczywiście, pierwszym pomysłem na naszej liście jest wykorzystanie tego, co prawdopodobnie już masz w swoim arsenale — marki własnej firmy! W biurze zawsze obecne będą koszulki lub kubki z logo, a większość ludzi uwielbia możliwość reprezentowania swojej firmy. Większość kocha też darmowe rzeczy. Zaproponuj swoim pracownikom designerskie koszulki lub kubki z logo swojej firmy!

Usługi doradcy finansowego

Niestety długoterminowe planowanie finansowe nie jest do końca łatwe dla każdego do zrealizowania. Rozważ usługi doradcy finansowego jako jeden z benefitów dla swoich pracowników. Taki doradca będzie pomagał Twoim pracownikom przez cały rok. Ma to ogromny wpływ na osobiste cele pracowników i dostarcza cennej wiedzy dla każdej osoby.

Konserwacja samochodu

Nie ma nic bardziej stresującego niż nagłe wydatki na naprawę samochodu! Jeśli masz pracowników, którzy spędzają dużo czasu w drodze, np. zajmując się marketingiem terenowym, sprzedażą regionalną lub konsultingiem, upewnienie się, że ich samochody są w doskonałym stanie, jest bardzo cenną nagrodą. Rozważ oferowanie regularnych benefitów w postaci bonów na myjnie samochodowe, wymiany oleju i wymiany opon.

Pakiety prawne dla pracowników

Dobrowolny plan świadczeń prawnych pozwala Twoim pracownikom skupić się na pracy, a nie na sprawach prawnych. W ten sam sposób, w jaki wiele pakietów benefitów zapewnia dostęp do profilaktyki czy stomatologii, pakiety prawne dla pracowników dają im dostęp do prawa prewencyjnego. Plany ubezpieczenia prawnego, które są łatwo dostępne i administrowane, zapewniają bezpłatne rozszerzenie pakietu świadczeń Twojej firmy, a Twoim pracownikom przystępny sposób zapobiegania i/lub rozwiązywania ich problemów prawnych.

Plany prawne jako świadczenia pracownicze

To skuteczny sposób na zatrzymanie najlepszych pracowników w swojej firmie. Bez rocznych ograniczeń użytkowania, współpłacenia lub odliczeń staje się jednym z najbardziej poszukiwanych dobrowolnych świadczeń. Sprawdź jakie usługi mogą być świadczone Twoim pracownikom w ramach pakietu prawnego. Poniżej znajdują się niektóre z najczęstszych usług świadczonych przez takie plany:

• Ogólne porady i konsultacje

• Testamenty i planowanie majątku

• Prawo rodzinne

• Pomoc w wypadkach drogowych

• Sprawy dotyczące nieruchomości

• Przegląd rutynowych dokumentów prawnych

• Sprawy karne

• Powództwa cywilne

• Pomoc w kradzieży

• Relacje z konsumentami i ochrona kredytu

W istocie każda z tych nagród wyraża Twoje prawdziwe uznanie za ciężką pracę członków Twojego zespołu. Benefity takie jak ubrania i kubki z pewnością będą mniej oryginalne niż usługi doradcy finansowego, pakiety związane z samochodem czy pakiety prawne dla Twoich pracowników, które odciążają ich umysły i pozwalają lepiej skupić się na zadaniach w firmie.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%