Zamknij

Smartfon za mniej niż 1000 zł? Sprawdź Redmi Note 8T

14:09, 24.03.2021 | ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dobry aparat, funkcjonalny ekran, wytrzymała bateria i bezproblemowe działanie to główne atuty Redmi Note 8T. Nie bez powodu recenzenci i użytkownicy uważają, że to smartfon z dużymi możliwościami jak na niewygórowaną cenę. Jeśli chcesz wydać mniej niż 1000 zł, powinieneś poznać wszystkie zalety Redmi Note 8T.

Xiaomi zdążyło już przyzwyczaić swoich klientów, że za podobne pieniądze otrzymują więcej niż oferuje konkurencja. Nie inaczej jest w przypadku Redmi Note 8T, który może nas nieźle zaskoczyć, jak na smartfon z tzw. średniej półki. Jak wygląda jego specyfikacja?

• Procesor Qualcomm Snapdragon 665 ośmiordzeniowy

• Pamięć RAM: 4GB

• Pamięć wbudowana: 64 GB

• System: Android 9.0 Pie

• Wyświetlacz 6,3 cala

• Poczwórny aparat 48Mpix SI

• Pojemność akumulatora: 4000 mAh

Aparat z najwyższej półki

Zacznijmy od budzącego największe emocje aparatu głównego, posiadającego cztery obiektywy. Możemy korzystać z podstawowej matrycy 48 Mpix, obiektywu szerokokątnego 8 Mpix, obiektywu do zdjęć makro 2 Mpix oraz oczka do pomiaru głębi ostrości. Te rozwiązania umożliwiają wykonywanie szerszych panoram, zapobiegają zniekształcaniu krawędzi, regulują rozmycie tła, dostosowanie przysłony, a także tworzenie portretów, których efekty są porównywalne do tych z profesjonalnego studia. Algorytmy inteligentnego upiększania podkręcają fotografie, a minimalna odległość ustawienia ostrości na 2 cm pozwala na nagrywanie filmów w dobrej jakości nawet w dużym zbliżeniu.

Procesor na lata

Dzięki wydajnemu, ośmiordzeniowy procesorowi Redmi Note 8T działa praktycznie bezproblemowo. Użytkownicy chwalą model za sprawne uruchamianie i działanie aplikacji oraz responsywność ekranu. Redmi Note 8T powinny docenić osoby, które dopadała frustracja z powodu „wieszających się” aplikacji podczas korzystania z mediów społecznościowych i komunikatorów w innych modelach ze średniej półki. W przypadku Xiaomi Redmi Note 8T nieco dłużej poczekamy jedynie na uruchomienie aparatu.

Smartfon nie sprawia kłopotów nawet w przypadku dość obciążających gier. Nieco do życzenia pozostawia jedynie grafika bardzo wymagających tytułów, jednak za tę cenę, nie powinniśmy mieć o to specjalnych pretensji.

Zapomnij o powerbanku!

Bateria to coś, za co Redmi Note 8T zbiera bardzo duże pochwały i nie można się dziwić, bo nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu trudno rozładować ten model w jeden dzień. Standardowo, bez większego przeciążania, smartfon bez problemu wytrzyma dwa dni na jednym ładowaniu.

Kolejnym plusem jest ekran Redmi Note 8T. Jest on na tyle duży, aby zapewnić komfortowe użytkowanie, a jednocześnie do tego stopnia poręczny, że korzystanie z modelu szybko staje się wygodne. Panel prezentuje bardzo wysoką jakość z wyraźnymi, ostrymi barwami i dobrze wysterowanym podświetleniem, które sprawdza się nawet w ciągu bardzo jasnego dnia, a także w nocy, gdy nie światło nie powinno nas oślepiać.

Na koniec warto wspomnieć o świetnej jakości dźwięku, jaką zapewnia Redmi Note 8T. Odtwarzanie muzyki na słuchawkach to czysta przyjemność, a rozmowy stają się wyraźne nawet w hałaśliwym otoczeniu. To wszystko sprawia, że Redmi Note 8T jest zakupem naprawdę wartym rozważenia.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%