Zamknij

Nowoczesne ściany z historią

10:48, 04.02.2021 | materiały partnera

Nowoczesne ściany z historią

Kolejny raz okazuje się, że świetny pomysł na biznes to początek sukcesu. Pasja i wytrwałość w dążeniu do celu udowodniły jak wysoki poziom jakości produktu i usług oferowanych przez przedsiębiorstwo można uzyskać produkując i oferując rzeczy niebagatelne i jedyne w swoim rodzaju. Do firm, które stały się w ten sposób liderami w swojej branży wypełniając idealnie niszę, którą zagospodarowały należy Retro S.A.Produkt i oferowane usługi wykraczają poza utarte schematy branży szeroko rozumianego designu.

Firma ma do zaproponowania stare cegły, które są świetną ozdobą każdego wnętrza. Wystarczy spojrzeć na wyśmienite realizacje zawarte w katalogu produktów. Firmowe kompozycje ze starych cegieł, pozyskanych z rozbiórek zabudowań historycznych sprzed roku 1930 takie jak np. Lico Gotyckie świetnie sprawdzą się w domu jako dekoracja kuchni, ściany salonu czy zabudowa kominka. Stara cegła pozyskana przez producenta jest w trakcie obróbki starannie czyszczona. Sam gotowy produkt robi niesamowite wrażenie czego przykładem mogą być Lica Klasyczne. Wszystkie produkty firmy Retro S.A. są wytwarzane na wysoce specjalistycznej i w pełni zautomatyzowanej linii technologicznej. Do bardzo ciekawych i efektownie się prezentujących produktów należy cegła New York Loft 3D z wykorzystanym środkiem ręcznie formowanej historycznej cegły dając wspaniały efekt i pole do popisu dla projektantów. Zastosowana w indywidualnych kompozycjach aranżacyjnych stanowi połączenie klasyki z dowolną koncepcją użytych stylów z palety sztuki designu. Na stronie producenta https://retrocegla.pl/ znajdują się przykładowe realizacje wraz z dostępną oferta produktową. Linia technologiczna jaką posiada firma Retro S.A. należy do najnowocześniejszych w Europie i spełnia najważniejsze wymagania bhp, ekologii oraz certyfikatów jakości. Cegła na ścianę jest wykonywana z pozyskanego materiału, który jest poddawany rygorystycznej selekcji. Warto dodać, że w procesie czyszczenia produkt jest pozbawiony niechcianych poprodukcyjnych pozostałości.

Najwyższa jakość cegły dekoracyjnej

Stare cegły wymagają profesjonalnego montażu. Dedykowane do nich preparaty to oryginalny przepis producenta na trwały i atrakcyjny efekt. Chemia montażowa obejmuje wszystko co jest potrzebne aby cegła dekoracyjna prezentowała się pięknie i obejmuje oryginalny Retro Grunt. Wzmacnia on podłoże i przygotowuje powierzchnię zabezpieczając przed wilgocią. Jego działanie sprzyja też wysychaniu kolejnych nakładanych warstw jak np. dedykowanego Retro Kleju. Wersja Max Retro Gruntu obejmuje cały wachlarz podłoży, które wymagają specjalnego traktowania od płyt OSB po powierzchnie szkliste. Kolejnym elementem chemii montażowej jest zaprawa Retro Klej, dzięki której stara cegła może być przyklejana wewnątrz i na zewnątrz budynków na powierzchniach poziomych i pionowych. Oryginalny silikonowy Retro Impregnat konserwuje i zabezpiecza płytki z cegły wzmacniając kolor i chroniąc przed wnikaniem kurzu i wody. Dzięki temu preparatowi nie jest też trudne późniejsze zmywanie zanieczyszczeń. Wysokiej klasy Retro Farba opracowana do malowania starych cegieł oferowana do wyboru w wersji czarnej, jasno szarej, szarej i białej jest kolejnym profesjonalnym preparatem. Oczywiście chroni także przed wieloma szkodliwymi czynnikami na jakie narażone są płytki z cegły. Retro Fuga w wersji szarej, białej lub piaskowej jest najwyższej klasy produktem do spoinowania płytek. Po stwardnieniu jest mrozoodporny i wodoodporny.

Zakupione płytki wraz z dedykowaną technologią montażu objęte są przez producenta 5-letnią gwarancją.

Dekoracja ścian za pomocą płytek z cegły jest rozwiązaniem na tyle systemowym, że producent dopuszcza możliwość samodzielnego montażu i został w tym celu wydany specjalny poradnik. Na samodzielną realizację projektu pozwalają specjalistyczne preparaty wchodzące w skład chemii montażowej.

Ceglany lider

Cegła dekoracyjna to nie tylko piękne wnętrza. Zastosowania elewacyjne oprócz walorów bardzo praktycznych, takich jak choćby trwałość są wpisane w estetyczną misję produktu. Cegła na ścianę zewnętrzną może być użyta jako ozdoba cokołów, ogrodzeń. Zastosowana na elewacji z powodzeniem zastępuje klinkier. Elewacja z płytek ceglanych wykonana prawidłowo nie wymaga już okresowego malowania.Oryginalność linii produktowej przyczyniła się na popularność produktów przysparzając producentowi ciągle rosnącej renomy. Jakość płytek oraz autorska technologia montażu wpłynęła również na ciągle rosnące zainteresowanie tymi jakże oryginalnymi produktami.Produkty firmy Retro S.A. można zakupić w sklepie internetowym https://retro-cegly.pl/. Autoryzowany montaż jest dostępny na terenie całej Polski.Wyjątkowość firmy i jej produktów potwierdza się w ciągle rosnącym znaczeniu marki na polskim rynku.Z całą pewnością można powiedzieć, że Retro S.A. to lider polskiego rynku płytek z historycznych cegieł. Wkrótce każdy będzie mógł stać się współwłaścicielem firmy w związku z emisją akcji planowaną na 2021 r.Retro S.A. to ciągły rozwój. Skutkiem tej dynamiki są plany inwestycyjne na 2021 r. związane z automatyzacją produkcji. Naturalną konsekwencją prosperity spółki jest również planowana w tym roku ekspansja eksportowa.Piękno realizacji wykonanych z ceglaną płytką w roli głównej jest najlepszą reklamą firmy.Marka Retro S.A. stała się synonimem luksusu w historycznym wydaniu.

 

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%