Zamknij

Techlife X5 – hulajnoga elektryczna do miasta i w teren

08:29, 17.02.2020 | materiały partnera

Na polskim rynku mamy dostęp do coraz bogatszego asortymentu miejskich hulajnóg elektrycznych. Atrakcyjne ceny i niskie koszty eksploatacji sprawiają, że wiele osób wybiera je jako podstawowy środek komunikacji, szczególnie w większych metropoliach. Nieco mniej popularne są modele do jazdy terenowej, tzw. off-road. Nieco wyższa waga jest rekompensowana przez solidną konstrukcję, wydajny silnik i akumulator oraz możliwość komfortowej jazdy poza utwardzonymi ścieżkami i chodnikami. Czy są to modele, które możemy używać również w mieście?

Uniwersalna i solidna hulajnoga elektryczna Techlife X5

Świetnym przykładem uniwersalności tych rozwiązań jest hulajnoga elektryczna Techlife X5, która łączy w sobie zalety miejskiego środka transportu z off-roadowym charakterem. Została wyposażona w wydajny silnik o mocy 500 W, dzięki któremu jest w stanie rozpędzić się do prawie 50 km/h i bez utraty szybkości wjeżdżać na strome wzniesienia o nachyleniu wynoszącym nawet 15 stopni. Jednocześnie pojemna bateria 10,4 Ah gwarantuje duży zasięg rzędu 40 km, a system szybkiego ładowania pozwala na uzupełnienie energii w ciągu zaledwie 3 godzin.

Biorąc pod uwagę terenowy charakter, model jest stosunkowo lekki. Waży 18 kg, a więc zaledwie kilka kilogramów więcej niż najlżejsze miejskie odpowiedniki. Maksymalny udźwig rzędu 120 kg pozwala na sprawne poruszanie się nią osoby dorosłej wraz z większym bagażem. Stanowi ona więc idealne rozwiązanie również, gdy chcemy zrobić większe zakupy w pobliskim centrum handlowym i przewieźć je w plecaku. Specjalny mechanizm składania gwarantuje łatwość przewożenia w pociągu i autobusie, a także bagażniku samochodu na dalekich trasach.

?

Tanie hulajnogi elektryczne dla fanów off-road

Nie ulega wątpliwości, że tanie hulajnogi elektryczne off-road idealnie sprawdzają się w terenie. Zostały wyposażone w wiele udogodnień, które pozwalają na bezproblemowe poruszanie się po drogach szutrowych, nieutwardzonych terenach zielonych, a nawet leśnych duktach. Jakie rozwiązania zastosowano w przypadku Techlife X5?

• Solidna i stabilna konstrukcja zmniejszająca ryzyko upadku przy nierównej nawierzchni, jednocześnie odporna na uszkodzenia mechaniczne czy działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

• Zaawansowany system sprężynowej amortyzacji przedniej i tylnej gwarantujący nadzwyczaj wysoki komfort użytkowania nawet na najbardziej nierównych i wyboistych trasach oraz kamienistych drogach.

• Układ hamulcowy zapewniający krótką drogę hamowania nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych – mokra, grząska nawierzchnia – a także terenowych.

• Mocne i energooszczędne oświetlenie w technologii LED, które rozświetli nawet najbardziej mroczne ścieżki i pozwoli na bezpieczną jazdę w nocy.

Pojazd jest idealnym wyborem, jeżeli planujemy zwiedzanie zarówno miast, jak i terenów zielonych wokół nich. Jednocześnie sprawdza się też na terenach piaszczystych i nadmorskich plażach.

Mocna hulajnoga z silnikiem elektrycznym do miasta

Model Techlife X5 – mimo swojego agresywnego charakteru i designu – z powodzeniem sprawdza się również w miejskiej dżungli. Hulajnoga elektryczna z wydajnym silnikiem pozwoli na komfortową jazdę na terenie aglomeracji, które zostały wybudowane w górzystej okolicy. Pozwala na bardzo sprawne pokonywanie znacznych przewyższeń i dróg szutrowych o dużym kącie nachylenia wynoszącym nawet 15 stopni. Jednocześnie pojemny akumulator znacznie zwiększa zasięg pojazdu.

Model został wyposażony w wiele udogodnień, które przydadzą się podczas jazdy w mieście. Na uwagę zasługuje bardzo duży i wyraźny wyświetlacz, świetnie widoczny w dzień, jak i w nocy. Pozwala na bieżąco monitorować prędkość, tryb pracy czy stopień naładowania baterii. Atutem jest również innowacyjne sprężynowo-hydrauliczne zawieszenie umieszczone zarówno z przodu, jak i z tyłu. Gwarantuje to komfortowe podjeżdżanie pod krawężniki i jazdę  po nierównym asfalcie.

Dlaczego warto wybrać hulajnogę Techlife X5?

Bardzo solidna, a zarazem atrakcyjna cenowo hulajnoga elektryczna Techlife X5 to dopracowany model, który sprawdza się zarówno w warunkach terenowych, jak i typowo miejskich. Jeżeli nie przeszkadza nam nieco wyższa waga, wynosząca 18 kg, to z pewnością warto go wybrać. Jakie są jego zalety?

• Stabilna i trwałą, odporna na uszkodzenia i wilgoć konstrukcja.

• Wydajny silnik i pojemny akumulator.

• Układ hamulcowy gwarantujący duże bezpieczeństwo.

• Energooszczędne, a zarazem mocne oświetlenie LED.

• Zaawansowany system amortyzacji.

• Wyraźny i przejrzysty wyświetlacz.

• Możliwość jazdy w tzw. terenie.

• Sportowy design.

Opisywany pojazd jest świetną alternatywą dla rozwiązań miejskich, szczególnie na terenach o zróżnicowanym nachyleniu. Pozwala na łatwe podjazdy pod wzniesienia i pokonywanie krawężników oraz nierówności bez wpływu na komfort i stabilność jazdy.

Postaw na wszechstronność z hulajnogami elektrycznymi Techlife!

Hulajnogi elektryczne Techlife to udane modele zarówno do miasta, jak i w teren. Off-roadowe X5 zasługuje na szczególną uwagę, dzięki bardzo dobremu stosunkowi jakości do ceny i świetnym parametrom użytkowym. Wszystkie dostępne modele znajdują się tutaj: https://electricfeel.pl/hulajnogi-elektryczne/techlife/

Jeżeli szukasz rozwiązania, które na co dzień zapewni Ci duży zasięg i komfort jazdy, a jednocześnie pozwoli na rekreacyjne wyjazdy „za miasto” i poruszanie się po nieutwardzonych drogach szutrowych, zainteresuj się modelem Techlife X5.

Artykuł powstał we współpracy z portalem electricfeel.pl

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop