Zamknij

Minimalistyczne meble pracownicze - postaw na prostotę i elegancję!

13:00, 23.04.2019 | materiał partnera
Skomentuj

Meble pracownicze – dlaczego ich wybór jest taki ważny?

Meble pracownicze to oprócz sprzętu elektronicznego jeden z najważniejszych elementów wyposażenia biura. Zarówno krzesła, jak i stoły oraz lady, których przeznaczeniem będzie eksploatacja przez pracowników, powinny być solidne, estetyczne i komfortowe. Ergonomiczne meble dla biur różnego rodzaju mają za zadanie poprawić efektywność pracowników i zapewnić im dobre warunki w miejscu pracy. Powinny także się dobrze prezentować, ponieważ wpływają one w dużym stopniu na wizerunek firmy.

Najczęściej kupowanymi do biura meblami są:

  • Szafy, regały i komody,
  • Krzesła – stałe i obrotowe oraz fotele
  • Stoły, biurka i lady recepcyjne

Ich wybór powinien być podyktowany przede wszystkim przeznaczeniem. Inne meble sprawdzą się na terenie typu open space, a inne na pracowniczym zapleczu. Stoły konferencyjne będą się różnić od stołów recepcyjnych. Jak wybrać dobrze meble do biura?

Personalizowane meble do biura

Wśród nowoczesnych rozwiązań dominują meble, które można dostosować do potrzeb i preferencji biura. To szafy, lady i stoły robione na wymiar, a także krzesła z dużymi możliwościami regulacji. Możliwe jest zarówno wyregulowanie ich wysokości, jak i różne opcje ustawienia w pomieszczeniu. Niektóre typy mebli, np. pufy i kanapy modułowe, można łączyć ze sobą w różnych konfiguracjach. W ten sposób łatwiejsze jest ich dopasowanie do wymiarów pomieszczenia, zwłaszcza tych nieregularnych. Podobnie można łączyć i rozdzielać zestawy stołów, tak, by mogły przy nich pracować zarówno duże zespoły, jak i pojedynczy pracownicy. Jeśli zależy nam na stworzeniu atmosfery sprzyjającej rozmowom i negocjacjom, warto postawić na meble wyposażone w ścianki akustyczne. Z kolei, jeśli chcemy otworzyć przestrzeń i zależy nam na tym, by w jednym miejscu pracowało więcej osób, lepiej sprawdzą się meble modułowe.

Optymalne wykorzystanie przestrzeni biurowej jest tak samo ważne, jak estetyczny wygląd mebli. Warto więc wybierać takie modele, które pozwolą zaoszczędzić powierzchnię i równocześnie będą się dobrze prezentować, zarówno w oczach pracowników, jak i klientów odwiedzających siedzibę firmy. W tym celu świetnie sprawdzą się minimalistyczne meble biurowe: http://ergosystem.pl/partnerzy/mdd/.

Miłośnicy klasycznej elegancji z pewnością docenią minimalistyczne meble do biura. Połączenie drewna i metalowych elementów sprawdzi się świetnie, niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności. Stoły i szafki menedżerskie sprawdzą się zarówno w gabinecie kadry zarządzającej, jak i na przestrzeni open space. Będą prezentować się profesjonalnie zarówno w agencji reklamowej, jak i w biurowcu firmy zajmującej się finansami. Kolorystyczny monolit można przełamać ciekawymi dekoracjami i aluminiowymi detalami. Jeśli zależy nam na bardziej nowoczesnym charakterze, lady recepcyjne można dodatkowo wyposażyć w efektowne światła LED. Ciekawym pomysłem jest także włączanie do aranżacji biura kolorowych hokerów.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%