Zamknij

Norweskie pożyczki dla Polaków

09:49, 23.11.2018 | artykuł sponsorowany

Norweski rynek finansowy oferuję swoim klientom wiele ciekawych i atrakcyjnych produktów, takich jak pożyczki czy kredyty bankowe. Pieniądze pochodzące z tych produktów dostępne są także dla obywateli innych krajów, pod warunkiem spełnienia odpowiednich wymogów, dotyczących np. zamieszkiwania w Norwegii przez określony czas. Sprawdź, jak ubiegać się o pożyczkę w norweskiej instytucji finansowej.

Jak ubiegać się o pożyczkę w Norwegii?

Podobnie jak w Polsce również w Norwegii możemy wziąć pożyczkę lub kredyt na dowolny cel. Funkcjonujące w tym skandynawskim kraju banki oraz instytucje z sektora pozabankowego kuszą dużymi kwotami gotówki, minimum formalności oraz niskimi kosztami. Jak jest w rzeczywistości? Korzystne oferty oczywiście zdarzają się na rynku, jednak ich znalezienie wymaga właściwego rekonesansu. Z pomocą przychodzą agencje pośrednictwa finansowego, brokerzy kredytowi oraz znane także w naszym kraju rankingi pożyczek i kredytów. Znajdziesz je na wielu stronach internetowych, np. w popularnej porównywarce kredytów i pożyczek na http://xn--ske-ln-mua1m.com/.To dzięki nim, możliwe jest znalezienie najlepszych ofert na rozbudowanym, ale jednocześnie skompilowanym norweskim rynku finansowym. Warto śledzić je na bieżąco i porównywać poszczególne propozycje.

Pożyczki dla obywateli Polski – wymogi i formalności

Polacy mieszkający w Norwegii, podobnie jak obywatele innych państw, mogą – pod warunkiem spełnienia odpowiednich wymogów – starć się o kredyty w bankach oraz pożyczki pozabankowe. Jednym z podstawowych wymogów jest konieczność posiadania stałego adresu zamieszkania w Norwegii przez 2 lub 3 lata – w zależności od indywidualnych przepisów danego banku. Należy oczywiście spełnić pozostałe wymogi, takie jak udokumentowanie swoich dochodów, posiadanie odpowiedniego zabezpieczenia spłaty kredytu (nieruchomość, samochód, mienie firmy czy wkładu własnego. Jak widać, procedura ubiegania się o kredyty i pożyczki w Norwegii nieznacznie różni się od tego, co musimy przejść w Polsce.

Pożyczka na dowolny cel – zobacz gdzie je otrzymasz

Warto jednak zdawać sobie sprawę, że tym, co różni system kredytowania w naszym kraju i w Norwegii, są maksymalne kwoty kredytów i pożyczek, które otrzymamy bez większych formalności. W tym skandynawskim kraju średnie zarobki są znacznie wyższe niż w Polsce, dlatego też norweskie banki pożyczają więcej, bez dużego ryzyka. Dotyczy to zarówno kredytów hipotecznych, samochodowych, jak i firmowych czy konsumpcyjnych – sprawdź na http://xn--ske-ln-mua1m.com/thorn/.

 

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop