Zamknij

REKLAMA
14:57, 16.01.2019
Pokrowce samochodowe chronią tapicerkę przed uszkodzeniem, zwiększają estetykę wnętrza dzięki czemu podróż jest bardziej komfortowa, zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów. W ofercie większości sklepów samochodowych znajdują się pokrowce na fotele, które występują w wielu odmianach. Jakie funkcje spełniają? Na co warto zwrócić uwagę podczas ich zakupu? O tym więcej w dalszej części tego artykułu.
14:21, 15.01.2019
Jeżeli na pytanie, po jakim terenie jeździsz najczęściej, twoja odpowiedź brzmi: właściwie po każdym – trochę po mieście, trochę za miastem, trochę po lesie i po górkach, to potrzebujesz roweru crossowego. Jest tak szybki, jak szosówka, i tak wytrzymały, jak góral. Wszechstronność to jego drugie imię.
10:22, 11.01.2019
W wielu branżach logistyka to narzędzie, dzięki któremu można zbudować przewagę konkurencyjną. Tylko wysoka jakość obsługi logistycznej może przyciągnąć nowych klientów, którzy zostaną na dłużej. Jeśli poszczególne działania nie będą spełniać oczekiwań klienta, istnieje spore prawdopodobieństwo, że odejdzie on do konkurencji.
10:44, 10.01.2019
Osoby w starszym wieku powinny szczególnie zadbać o stan zdrowia. Fizjologicznie wraz z upływem lat zmniejszają się zdolności regeneracyjne organizmu, kumulowaniu podlegają negatywne oddziaływania czynników środowiskowych, dochodzi do rozwoju licznych chorób przewlekłych. Organizm seniora potrzebuje zatem odpowiedniego leczenia określonych chorób, ale wciąż jeszcze nie jest za późno także na profilaktykę. I w tym pomóc może odpowiednio zbilansowana dieta oraz suplementacja.
14:37, 09.01.2019
Planujesz zakup nowej pralki? Jeśli zależy Ci na tym, aby do Twojej łazienki lub kuchni trafiło urządzenie, które sprawi, że pranie ubrań będzie wygodniejsze i bardziej ekonomiczne, podejdź do zakupów rozsądnie. Zanim wybierzesz się do sklepu i złożysz zamówienie, przyjrzyj się dobrze parametrom urządzeń dostępnym na rynku.
10:22, 03.01.2019
Lubisz oryginalne zestawienia w swojej szafie i nie wyobrażasz sobie braku najnowszych trendów czy niebanalnych produktów?Dobrze trafiłeś! Zobacz, dlaczego warto wybrać koszulki z nadrukiem i przekonaj się, że to prosty i zdecydowanie najszybszy sposób na wyrażenie siebie i swojego stylu!
12:17, 24.12.2018
Każdy konsument powinien wiedzieć, czym jest Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Dlaczego? Od tego wskaźnika w dużym stopniu zależy, jaki będzie całkowity koszt zaciągniętego zobowiązania finansowego. W poniższym artykule opisujemy, czym jest RRSO, z czego się składa oraz jak je obliczyć. Poza tym radzimy, w jaki sposób obniżyć Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania. Wyjaśniamy też, czy niskie RRSO oznacza tańszy kredyt.
15:41, 21.12.2018
Czasami możesz pilnie potrzebować pieniędzy z powodów konsumpcyjnych lub szczerej chęci sprawienia przyjemności bliskim osobom. Sytuacje takie mają często miejsce np. przed świętami. Ale głowa do góry - nawet nie mając wystarczających dochodów ani zdolności kredytowej, możesz otrzymać pożyczkę na święta!
10:24, 14.12.2018
Gotowanie na parze to jedna z lepszych metod przygotowywania potraw – nie tylko dla osób dbających o sylwetkę, ale też wszystkich chcących zatroszczyć się o swoje zdrowie. Przyrządzane w ten sposób posiłki są pełne witamin i minerałów, mają delikatny smak, a w dodatku są pozbawione szkodliwych substancji powstających m.in. w czasie smażenia na patelni.
15:48, 13.12.2018
Obecnie wydanie książki nie jest bardzo trudne. Jeśli wydawnictwa nam odmówią, można to zrobić samemu. W obu sytuacjach warto mieć świadomość, co powinno znaleźć się na okładce i książce oraz w jaki sposób prawo reguluje i wymaga opatrzenie je odpowiednimi znakami.
11:18, 13.12.2018
Każdy ma swój ulubiony sklep spożywczy, ulubioną fryzjerkę czy piekarnię. Polacy lubią wracać w te same miejsca – tam, gdzie zakupy wiążą się z wygodą. Zwykle są to punkty blisko domu, u sprawdzonych przedsiębiorców, którzy ułatwiają codzienne sprawunki. Nauczeni komfortu klienci oczekują wysokiego poziomu obsługi od innych punktów usługowych i sklepów. Chcą też, by zapewniły go urzędy.
14:21, 12.12.2018
Polacy nie stronią od ofert kredytowych banków. Chętnie sięgają po kredyty – to wsparcie finansowe pozwalające na zrealizowanie marzeń i planów, a także pokrycie nieprzewidzianych wydatków. Sprawdź, jakie są cele kredytowe rodaków.
13:47, 11.12.2018
Krzesła do restauracji i kawiarni powinny zapewniać bezpieczeństwo i wygodę użytkownikom oraz przyczyniać się do tworzenia wyjątkowego klimatu lokalu. To bardzo ważna część tego biznesu - wręcz nieodłączna. Niektórzy twierdzą, że wystrój wnętrza jest ważny na równi z jakością serwowanych dań.
00:00, 08.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
10:21, 06.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone