Zamknij

REKLAMA
14:05, 20.03.2019
Zakłady sportowe dostarczają wielu niezapomnianych emocji. Pozwalają również na sprawdzenie i poszerzenie swojej wiedzy o sporcie. Jeżeli decydujesz się skorzystać z zakładów bukmacherskich online, pamiętaj najpierw sprawdzić, czy strona na którą trafiłeś działa legalnie.   1. Zalety korzystania z usług legalnych firm 2. Bukmacher online: jak rozpoznać oszusta? 3. Gdzie szukać legalnych zakładów online?
13:47, 20.03.2019
Niezależnie czy jesteś studentem, biznesmenem czy też opiekujesz się dziećmi w domu, jedzenie z dostawą zamawiane przez Internet jest właśnie dla Ciebie. Teraz może paść pytanie: ale czy znajdę tam swoją ulubioną potrawę? Jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że tak – pod warunkiem, że nie opiera się ona na Twoim autorskim przepisie. Pora dnia czy też nocy już nie ogranicza przed zaspokojeniem naszego głodu nawet, gdy już wszystkie sklepy zamknięte, a na stacji paliw skończyły się hot dogi. Jedzenie z dowozem posiada wiele zalet. Jakie?
08:34, 13.03.2019
Wybór słuchawek spędza sen z powiek niejednej osobie. Okazuje się bowiem, że ogromna ilość urządzeń dostępnych na rynku, a także duży wybór producentów nie ułatwia sprawy. Tymczasem wystarczy kierować się kilkoma prostymi zasadami, dzięki którym zwrócisz uwagę na najważniejsze rzeczy i wybierzesz takie słuchawki komputerowe, które będą służyć Ci doskonale – niezależnie od ich głównego przeznaczenia!
14:22, 11.03.2019
Co do zasady podatek od darowizny płaci osoba, która otrzymała środki finansowe, ale tylko wówczas, jeżeli wartość darowizny jest wyższa niż kwota zwolniona z podatku. Istnieje kilka czynników, od których zależy to, ile podatku obdarowany będzie zobowiązany zapłacić. Jak to wygląda w praktyce? Na jakim druku należy zgłosić darowiznę i komu? Czy konieczne jest wskazanie otrzymanych środków finansowych w ramach zeznania PIT? Zapraszamy do lektury tekstu w którym w prosty i skondensowany sposób przybliżymy Państwu tę instytucję prawną.
12:56, 05.03.2019
Strażacy to jeden z najbardziej potrzebnych zawodów na świecie. Obok lekarzy i policjantów należą do tych, których wzywamy w chwili, gdy nasze życie i zdrowie jest zagrożone. W przeciwieństwie do tych ostatnich dwóch zawodów nie są jednak oni prześladowani przez internetowych „znawców”. Wręcz przeciwnie, pomijając może żarty o OSP, strażacy są traktowani przez społeczeństwo z najwyższym szacunkiem.
15:12, 01.03.2019
Pralka jest jednym z niezbędnych urządzeń w każdym domu. Wybór odpowiedniego sprzętu nie jest jednak łatwy. Producenci prześcigają się w wypuszczaniu na rynek coraz to nowszych modeli, ale czy wszystkie warte są uwagi? Przygotowaliśmy ranking najlepszych pralek w cenach do 1800 zł, 2400 zł oraz o wartości powyżej 2400 zł.
14:37, 01.03.2019
Połowa Polaków nie posiada żadnych oszczędności, dlatego gdy spotyka ich nagły wydatek, muszą się ratować kredytami albo pożyczkami. Jeśli jednak wydatek nie cierpi zwłoki i trzeba go sfinansować praktycznie natychmiast, właściwie jedynym rozwiązaniem pozostaje chwilówka. Jak ją wybrać najkorzystniej? Tego oraz innych informacji na temat błyskawicznych pożyczek dowiesz z niniejszego tekstu.
09:59, 28.02.2019
W raporcie Głównego Urzędu Statystycznego „Jak korzystamy z Internetu?”, opublikowanego w marcu 2018 roku, można zaobserwować wzrost zainteresowania użytkowników internetu serwisami społecznościowymi. Dokument ukazuje dane podsumowujące 2016 oraz 2017 rok, stworzone na podstawie ankiet przeprowadzanych wśród osób w przedziale wiekowym 16-78. Aż 48% badanych osób odpowiedziało, że używa Internetu do korzystania z serwisów społecznościowych. To o 5% więcej, niż w roku 2016. Według licznych prognoz, te statystyki będą znacznie wzrastać.
14:19, 21.02.2019
Najczęściej pierwszym typem usługi hostingowej, zdecydowanie najpowszechniejszym wśród statystycznego Kowalskiego decydującego się na uruchomienie serwisu www, okazuje się klasyczny hosting współdzielony, jaki uwzględniony jest w opcjach wszystkich firm internetowych specjalizujących się w dostawie hostingu. Niestety jednak w wielu przypadkach, wraz z biegiem czasu i rozwojem strony czy postępami w biznesie realizowanym online, takie standardowe rozwiązanie okazuje się niewystarczające. Ten moment jest idealny do przejścia z hostingu dzielonego na wyższy poziom, a ściślej na serwer VPS. Pytanie tylko- skąd i kiedy wiedzieć, że to już ta chwila, gdy warto skoncentrować się na doborze lepszego wariantu hostingowego? Odpowiedź postaramy się dać poniżej.
13:50, 20.02.2019
Wysoka jakość usługi hostingowej nierzadko może być kluczem do Twojego sukcesu w Internecie. Niestety, samo stworzenie nawet najbardziej funkcjonalnej i kreatywnej strony www okazuje się w wielu przypadkach niewystarczające. Można nawet mówić o często występującej sytuacji błędnego koła, kiedy to szybko rozwijające się witryny oraz prężnie działające sklepy online zaczynają regularnie tracić dotychczasowych klientów za sprawą hostingu nieodpowiednio dobranego do ich zapotrzebowania i intensywnego ruchu serwisowego. Co zatem zaleca się, aby tego uniknąć? Rzuć okiem na to, jak wiele atutów ma w sobie serwer VPS, który stanowi bardzo ciekawą alternatywę wobec klasycznego hostingu współdzielonego.
09:49, 19.02.2019
Na każdym kroku możemy zauważyć produkty pełne symbolicznych wstawek, niekoniecznie tylko w przypadku biżuterii. Było tak już wcześniej i prawdopodobnie nadal ten trend się utrzyma. Może dlatego właśnie, że to nie jest do końca moda, tylko chęć utożsamiania tego, co nosimy, z tym, co czujemy. Podobnie jak w przypadku tatuaży biżuteria często ma znaczenie symboliczne, świadczy o naszych poglądach oraz zainteresowaniach.
08:06, 19.02.2019
W 2019 roku miłośnicy designu będą chcieli być jak najbliżej natury. Chęć obcowania z przyrodą i korzystania z jej dobrodziejstwa będzie przejawiać się zarówno we wzorach, jak również w kolorystyce. Jakie dekoracje będą cieszyć się największą popularnością w 2019 roku?
08:15, 12.02.2019
Zakup odpowiednich akcesoriów do drukowania wbrew pozorom nie jest łatwy, zwłaszcza że na rynku można przebierać wśród zarówno tańszych, jak i droższych produktów, a jak wiadomo, im więcej się drukuje, tym szybciej zużywa się i sam tusz i papier. Pozostaje tylko kwestia, czym sugerować się przy wyborze akcesoriów tego typu by jakość wydruku była zadowalająca a przy tym nie zapłacić fortuny?
13:50, 11.02.2019
Od zawsze kandydaci, którzy kończyli kierunki techniczne, byli niezwykle cenieni na rynku pracy. W dzisiejszych czasach rozwój technologiczny stał się niezwykle dynamiczny. Wszystko to sprawia, że pojawia się coraz większe zapotrzebowanie na specjalistów z branży elektronicznej.
13:48, 11.02.2019
Wiele osób zastanawia się jakie prawa oraz obowiązki gwarantuje Kodeks Pracy, a także kogo one dotyczą. W przedmiotowym Kodeksie znajduje się osobny dział dotyczący tego zagadnienia, w którym zamieszczono również wiele interesujących i ciekawych informacji.
© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone