Zamknij

REKLAMA
12:35, 19.05.2019
Ilu ludzi, tyle historii. Ilu wczasowiczów pomijających Colonnade - ubezpieczenie wyjazdowe podczas przygotowań do urlopu, tyle gotowych scenariuszy tragedii i zmarnowanych wakacji. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak olbrzymie koszty przyjdzie nam ponieść w razie wypadku, jeżeli nie jesteśmy ubezpieczeni. Kwoty mogą być tak duże, że spłacać pożyczki zaciągnięte na ich regulację można będzie nawet latami. Temu wszystkiemu można zapobiec prosto i szybko, nabywając ubezpieczenie podróże od Colonnade online. Nie myślimy o tym jednak, ponieważ skupiamy się na odważnych planach dotyczących wyjazdu i jego pozytywnych aspektach. To powszechne zjawisko i po części nie ma czemu się dziwić, w końcu na swoje urlopy czekamy często po kilka długich miesięcy pełnych pracy i stresu, dlatego na myśl o wczasach zakładamy różowe okulary i podziwiamy w nich dosłownie wszystko związane z podróżą. Rzeczywistość może jednak okazać się mniej różowa, jednak, gdy przyjdzie nam się z nią zderzyć, w wielu przypadkach będzie niestety za późno na ratowanie sytuacji. A konsekwencje zaniechania próby zadbania o bezpieczeństwo nasze, naszych dzieci i małżonka, może okazać się tragiczne w skutkach. Na szalę nie kładziemy wówczas tylko naszego urlopu, ale i zdrowie, a nawet życie bliskich. Tyczy się to dalszych wyjazdów, podczas których brak ubezpieczenia zagranicznego Colonnade jest niczym balansowanie na bardzo cienkiej linie.
10:45, 15.05.2019
Wybierasz się na krótki urlop, a może marzysz o długich wakacjach? Z pewnością chętnie odwiedzisz nowe miejsca. Nie musisz jednak wydawać majątku, aby podziwiać odległe zakątki. Wystarczy, że odpowiednio zaplanujesz wycieczkę. Poniżej przygotowaliśmy garść praktycznych porad, które sprawią, że podróżowanie okaże się jeszcze przyjemniejsze i mniej kosztowne.
12:18, 14.05.2019
Siłowniki, nazywane czasem cylindrami hydraulicznymi, a częściej silnikami hydrostatycznymi, to urządzenia o bardzo szerokim zastosowaniu w przemyśle oraz życiu codziennym. Automatyczne zamykacze okien, drzwi czy bram wjazdowych oraz wielkie koparki na budowie czy maszyny przemysłowe mają zamontowane siłowniki hydrauliczne. Wszędzie tam, gdzie potrzebna jest znaczna siła, najlepiej sprawdza się właśnie ten typ napędu.
11:04, 13.05.2019
Piękny uśmiech to jeden z najważniejszych atutów twarzy, niezależnie od płci czy wieku danej osoby. Wady zgryzu można dziś skutecznie korygować, decydując się na stały aparat nazębny. Poniżej przedstawiamy najważniejsze rodzaje aparatów dostępnych na rynku.
14:07, 10.05.2019
Czy zdarza się Wam dyskomfort podczas jazdy samochodem lub autobusem? Czy podróżowanie pociągiem jest dla Was trudnym doświadczeniem, a o statku boicie się myśleć? Przyczyną dolegliwości może być kinetoza, zwana popularnie chorobą lokomocyjną. Spójrzmy wspólnie, czym objawia się ta choroba i jak można złagodzić jej najczęstsze objawy.
11:24, 09.05.2019
Poznajcie historię pewnej pary, która na własnej skórze przekonała się, jak przydatne bywa Colonnade - ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą. Gdyby tylko poświęcili kilka minut na nabycie ubezpieczenia turystycznego Colonnade, choćby online, oszczędziliby sobie wielu problemów związanych z opłaceniem kosztów leczenia za granicą.
14:34, 08.05.2019
Wystrój mieszkania to jedna z kluczowych kwestii, które decydują o tym, czy będąc w domu czujemy się komfortowo. Odpowiednie dodatki, oświetlenie, meble wypoczynkowe - to wszystko tworzy specyficzną, domową atmosferę, która pozwala nam na zregenerowanie się po całym dniu stresującej pracy. Jeśli planujemy, jak rozlokować meble, w jaki sposób ustawić ozdoby czy nawet, na jaki kolor pomalować ściany, często bierzemy pod uwagę oświetlenie.
13:45, 08.05.2019
Od czasu do czasu w mediach pojawiają się informacje o wybuchu butli z gazem. I to może budzić strach. Problem w tym, że raczej nie zdarza się, by wybuchała butla. Winne podobnym wypadkom jest albo nieprawidłowe podłączenie w prowizoryczny sposób, albo użycie niewłaściwego rodzaju butli. Warto bowiem wiedzieć, że choć nowoczesne butle są bardzo uniwersalne, to nie zawsze tak było.
14:04, 07.05.2019
Nieużytkowe poddasze zazwyczaj nie musi być ogrzewane, a także ocieplane. Często wykorzystywane jest jako strych, w którym mieszkańcy przechowują rzadko używany sprzęt i przedmioty. Wystarczy, że odpowiednio zaizolujesz strop nad ostatnią kondygnacją, a ciepło z pomieszczeń, które znajdują się poniżej, nie będzie uciekać. Jak ocieplić strych i jaki materiał termoizolacyjny nadaje się do tego najlepiej?
15:47, 26.04.2019
Wydajność ma dla właściciela przedsiębiorstwa produkcyjnego olbrzymie znaczenie, determinuje bowiem pozycję firmy na danym rynku. Odpowiednie zarządzenie procesem produkcyjnym, właściwie zmotywowany i przeszkolony personel oraz innowacyjne rozwiązania techniczne, to w dzisiejszych czasach gwarancja sukcesu dla firmy. Wszystkie te aspekty przekładają się na efektywność wytwarzania, a co za tym idzie - niższe koszty produkcji oraz finalnie konkurencyjną cenę produktu na rynku. Taki model osiągnięcia przez firmę sukcesu jest uniwersalny i możliwy do realizacji w każdej branży produkcyjnej bądź usługowej. Dostęp do nowoczesnych technologii oraz dbałość o sukcesywne inwestowanie w park maszynowy, to kluczowa kwestia dla podmiotów, których produkcja w największym stopniu oparta jest o pracę różnego rodzaju urządzeń. Dobrym przykładem miejsca, gdzie jakość i różnorodność sprzętu decyduje o efektywności, jest np. branża przetwórstwa spożywczego.
10:28, 26.04.2019
Jeśli jesteś poważnym biznesmenem i zależy Ci na budowaniu profesjonalnego wizerunku, wizytówki to Twoje nieodzowne wyposażenie. Warto zawsze mieć je pod ręką – nigdy nie wiesz, kiedy nadarzy się dobra sytuacja do wręczenia tego niepozornego, ale potężnego kartonika. Jeżeli jednak chcesz mieć pewność, że wizytówka wywrze pozytywne wrażenie – zadbaj również o to, aby ją zaprojektować w przemyślany sposób.
12:15, 25.04.2019
Zawodowi fryzjerzy mogą liczyć na coraz wyższe wynagrodzenie, dlatego warto związać swoją przyszłość z tą branżą. Najczęściej początkiem kariery jest praktyka w wybranym zakładzie fryzjerskim.
12:13, 25.04.2019
Wiele osób jest zainteresowanych pracą na część etatu, którą potraktują jako dodatkowe źródło zarobku. Najczęściej na taką formę zatrudnienia decydują się emeryci, renciści lub studenci nie mogą z różnych przyczyn przyjąć zatrudnienia w pełnym wymiarze godzin.
12:11, 25.04.2019
W Internecie z łatwością można znaleźć najróżniejsze oferty pracy, które obejmują rozmaite branże. Warto jednak podkreślić, że nie wszystkie ogłoszenia są godne uwagi. Najlepiej wyselekcjonować te oferty w szczegółowy sposób, dostarczając potencjalnemu pracownikowi niezbędnych informacji.
12:01, 25.04.2019
Rynek pracy jest otwarty na osoby bez wykształcenia, które mogą związać swoją zawodową przyszłość na przykład ze sprzątaniem. Z roku na rok wzrasta zapotrzebowanie na pracowników odpowiedzialnych za utrzymanie porządku.
REKLAMA
© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone