Zamknij

REKLAMA
11:53, 01.04.2020
Lotniska zawsze położone są w bliskiej odległości od dużych miast. Oczywiście w przypadku stolic i naprawdę imponujących metropolii, są one dostępne także na ich obrzeżach, np. Warszawa Okęcie. Nic zatem dziwnego, że cieszą się popularnością wśród turystów i ich oferta lotnicza dysponuje największą liczbą połączeń. Czy to oznacza, że w takiej sytuacji parking na lotnisku będzie droższy?
00:00, 25.03.2020
Widły do palet stanowią jeden z wymiennych elementów montowanych na wózkach jezdniowych unoszących. To także od ich stanu technicznego zależy pomyślność wykonywanych operacji transportowych. W poniższym artykule przedstawimy Wam 6 najważniejszych informacji dotyczących wideł do palet. Zapraszamy do lektury!
00:00, 24.03.2020
Na naprawie uszkodzonego płaszcza, butów lub urządzeń elektronicznych, którym przytrafiła się usterka można sporo zaoszczędzić. Zachęca do tego seriws Fixly.pl w ramach akcji “Nie kupuj - naprawiaj!”, pomagając szybko znaleźć odpowiednich specjalistów - złote rączki, stolarzy czy pracownie krawieckie.
14:54, 12.03.2020
Zabezpieczenie kredytu przez drugą osobę, żyranta, jest jedną z mniej popularnych opcji, ale wciąż występuje. Zostanie żyrantem wiąże się z ogromną odpowiedzialnością – koniecznością spłaty zadłużenia w sytuacji, gdy kredytobiorca nie jest w stanie tego zrobić. Istnieją jednak sytuacje, w których żyrant nie będzie musiał spłacać długu!
10:26, 12.03.2020
Konopie są znane człowiekowi od dawnych czasów. Już w starożytności ludzie korzystali z ich naturalnych właściwości by poprawić jakość swojego życia, by rozwiązywać problem zdrowotne, które ich męczyły. Jednak jako ludzkość zapomnieliśmy o tym specyfiku. Dopiero niedawno konopie wróciły to użytku dziennego.
09:23, 05.03.2020
O cukrze mówi się w dzisiejszych czasach bardzo wiele i niekoniecznie w samych superlatywach – dzieje się tak dlatego, że ludzie bardzo często spożywają go w ogromnych ilościach, co w konsekwencji prowadzi do nieprzyjemnych następstw zdrowotnych. Nie chodzi tu tylko o otyłość czy próchnicę, ale również o hiperglikemię, a czasami nawet cukrzycę. Warto jednak podkreślić fakt, że tych wszystkich chorób można było uniknąć zwykłą prewencją.
13:13, 26.02.2020
Stół w salonie, nawet gdy jest nieużywany, nie powinien pozostawać pusty. Sprawiałby wówczas wrażenie niepotrzebnego. Podpowiadamy, czym i jak go udekorować na co dzień i od święta.
08:31, 25.02.2020
Etykieta jest głównym źródłem informacji o produkcie. Od jej wyglądu zależy również powodzenie rynkowe danej rzeczy. Nowoczesne etykiety mają przede wszystkim zachęcać do zakupu i cieszyć oko. Ich producenci starają się, by były możliwie jak najbardziej dopasowane do wymagań estetycznych konsumentów.
14:33, 17.02.2020
Rower treningowy to całoroczny sprzęt, idealny do utrzymania kondycji i spalania kalorii. Na co zwrócić uwagę, wybierając rower do własnych potrzeb? Które funkcje są przydatne, które zaś to jedynie zwykły gadżet, z którego na co dzień prawdopodobnie nie skorzystamy ani razu?
08:29, 17.02.2020
Na polskim rynku mamy dostęp do coraz bogatszego asortymentu miejskich hulajnóg elektrycznych. Atrakcyjne ceny i niskie koszty eksploatacji sprawiają, że wiele osób wybiera je jako podstawowy środek komunikacji, szczególnie w większych metropoliach. Nieco mniej popularne są modele do jazdy terenowej, tzw. off-road. Nieco wyższa waga jest rekompensowana przez solidną konstrukcję, wydajny silnik i akumulator oraz możliwość komfortowej jazdy poza utwardzonymi ścieżkami i chodnikami. Czy są to modele, które możemy używać również w mieście?
11:36, 13.02.2020
Łączymy się dzisiaj z siecią praktycznie o każdej porze dnia. Czasem rano, czasem po południu lub wieczorem. Przeglądamy internet w poszukiwaniu rozrywki, dokonujemy przelewów do innych osób lub po prostu miło spędzamy czas oglądając różne filmiki. Nie zdajemy sobie sprawy z tego co tak naprawdę w internecie z danych umieszczamy. Internet dzisiaj jest bezpiecznym miejscem tylko i wyłącznie wtedy jak wiemy jak z niego korzystać i dbamy o swoją prywatność. Na pewno nie raz zdarzyło Ci się połączyć z publiczną siecią Wi-FI i korzystać z upublicznionej sieci. Czy czułeś się wtedy bezpiecznie? Nie warto ryzykować, dlatego też na potrzeby użytkowników i bezpieczeństwa w sieci powstał Express VPN. Jest to połączenie, które jest zaszyfrowane i przedstawimy Tobie schemat jak działa ten rodzaj połączenia i czym on dokładnie jest.
1
15:47, 10.02.2020
Posiadacze pojazdów mechanicznych w Polsce mają obowiązek wykupić ubezpieczenie OC. Warto jednak rozważyć zakup polis o charakterze dobrowolnym, takich jak assistance albo autocasco (AC). Posiadacze OC muszą zadbać o ciągłość ochrony ubezpieczeniowej, gdyż nawet jeden dzień przerwy może wiązać się wysokimi karami finansowymi. Nakładane są one przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny. Zakres tego typu ubezpieczenia wygląda tak samo niezależnie od wybranego przez nas towarzystwa ubezpieczeniowego.
14:45, 31.01.2020
Lecytyna rzepakowa – w jaki sposób wpływa na nasz organizm?Jeśli chcemy wspomóc procesy zapamiętywania i koncentrację, powinniśmy sięgnąć po naturalne rozwiązania. Do takich możemy zaliczyć zażywanie lecytyny. Co to za substancja i jakie ma właściwości?
12:25, 29.01.2020
Osobom budującym nowy dom często zależy nie tylko na własnym miejscu do zamieszkania, ale też na tym, by projekt był ciekawy i stylowy. Architektura, podobnie jak wszystkie inne dziedziny projektowania, ulega modom – przyjrzyjmy się więc najpopularniejszym trendom.
08:36, 28.01.2020
Wiadra plastikowe to rodzaj pojemników, który znajduje szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, takich jak branża budowlana, kosmetyczna czy nawet spożywcza. Wiadra przeznaczone do stosowania w tej ostatniej branży zasługują na szczególną uwagę, ponieważ muszą spełniać najbardziej rygorystyczne wymogi. Czym charakteryzują się wiadra plastikowe spożywcze i gdzie są wykorzystywane?
© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone