Zamknij

REKLAMA
15:09, 07.11.2019
Robotyzacja i mechanizacja procesów produkcyjnych przebiega już od wielu lat. Roboty są szybsze i dokładniejsze od człowieka, mogą pracować bez odpoczynku i w warunkach, które dla ludzkiego organizmu są szkodliwe. To jednak nie jedyne korzyści z inwestycji w przemysłowe roboty spawalnicze.
15:26, 31.10.2019
Stare drabiny drewniane często były krytykowane ze względu na ograniczoną stabilność. Zastępowano je – z różnym skutkiem – drabinami aluminiowymi. Dziś jednak wszystkim, którzy chcą zadbać o bezpieczeństwo w czasie remontów czy innych prac na wysokości, sugeruje się używanie rusztowań.
15:30, 23.10.2019
Obecnie istnieje wiele sposobów na cięcie metalu, dzięki czemu możemy wybrać metodę najbardziej dopasowaną do naszych potrzeb. Ważne jest tylko to, żebyśmy wzięli pod uwagę dokładność oraz jakość wycinanych elementów. Dlatego często decydujemy się na cięcie plazmowe. Jednak dowiedzmy się, przy jakich użyciu maszyn możemy wykonywać tę czynność.
15:25, 23.10.2019
W każdym magazynie, sklepie wielkopowierzchniowym, centrum logistycznym czy składzie budowlanym wózki widłowe odgrywają nieodzowną rolę. Bez nich trudno byłoby sobie wyobrazić transportowanie towarów. Jednak kiedy bardziej opłaca się kupno takiego pojazdu, a kiedy wystarczy jego wynajem?
08:57, 18.10.2019
Coraz więcej osób cierpi na nadwagę. Jak zrzucić zbędne kilogramy? Czy trzymanie diety oznacza wieczną głodówkę? Pytamy dietetyków Rafała Bonnę i Annę Fankidejską-Mrowińską. Gabinet dietetyczny istnieje w Tucholi niespełna dwa miesiące, a już może pochwalić się sporymi sukcesami!
07:48, 03.10.2019
Popularność jedzenia i picia na wynos jest już zauważalna. Może jest to związane ze stylem życia, że czas na kawę jest w biegu do pracy lub w trasie i kubki papierowe w dłoniach nikogo już nie dziwią, choć niezmiennie popularnością cieszą się również modele termiczne czy bidony. Z pewnością pojemniki jednorazowe zrewolucjonizowały nasz sposób myślenia o wielu czynnościach, które z jedzeniem się wiążą, a przede wszystkim nie musimy przecież sprzątać i zmywać, co jest ogromną oszczędnością czasu.
09:47, 02.10.2019
Każda część garderoby ma swoje zwolenniczki i przeciwniczki. W ostatnich sezonach można było zaobserwować, że popularnością cieszą się kombinezony. Nadal jednak jest wiele kobiet, które uważają, że sukienki sprawdzają się lepiej. A jak jest naprawdę?
14:37, 25.09.2019
Chyba nie ma osoby prowadzącej działalność w internecie, która nie spotkałaby się z pojęciem pozycjonowania stron internetowych. Tego rodzaju usługi cieszą się w ostatnich latach rosnącą popularnością - chętnie korzystają z nich przedsiębiorcy, blogerzy i właściciele firm. Słowem wszyscy, którym zależy na pozyskiwaniu jak największej ilości odwiedzających witryny.
2
12:59, 20.09.2019
Nikt nie powinien mieć wątpliwości, że dłonie są prawdziwą wizytówką człowieka. Przy pierwszym spotkaniu jak i każdym kolejnym witamy się poprzez podanie ręki drugiej osobie. Z kolei w trakcie rozmowy dość mocno nimi gestykulujemy. Właśnie dlatego są one cały czas na widoku. Jak sprawić, by dobrze o nas świadczyły?
13:30, 18.09.2019
Gdy już opadną pierwsze emocje po odebraniu zaproszenia na rozmowę o pracę, warto poświęcić czas na przygotowanie się do tego spotkania. Od niego bowiem zależy, komu przypadnie w udziale wymarzone stanowisko. Na tym etapie nie warto ryzykować popełnienia błędu przekreślającego szansę na zdobycie atrakcyjnej pracy.
13:43, 16.09.2019
Coraz więcej osób chce żyć zdrowo i aktywnie. Zmianę trybu życia należy rozpocząć od wprowadzenia prawidłowego modelu odżywiania. Zbilansowana dieta pudełkowa jest źródłem odżywczych składników, które dodadzą sił witalnych i pomogą w walce o dobrą kondycję.
10:00, 12.09.2019
Zakup urządzeń grzewczych to bardzo ważny etap podczas planowania i wykańczania domu. Jak się okazuje, wcale nie jesteśmy skazani na nudne, białe grzejniki. Producenci oferują bowiem rozwiązania łączące design z funkcjonalnością. Tak powstały grzejniki dekoracyjne. Co warto o nich wiedzieć?
11:11, 09.09.2019
Każdy nadawca przesyłki kurierskiej powinien mieć na względzie bezpieczeństwo przesyłanych towarów, produktów oraz zapewnienie nienaruszonego ich stanu podczas transportu. Jak o to zadbać? Jak zapakować paczkę?
15:30, 05.09.2019
Chyba nie ma osoby, która nie jest przynajmniej odrobinę ciekawa świata. Jednak najwięksi zapaleńcy i podróżnicy na pewno nieraz chcieli przełożyć swoje pasje na pracę. Jest dla nich szansa, bo na dzisiejszym rynku jest trochę propozycji związanych z podróżowaniem.
14:46, 04.09.2019
Prokrastynacja dopada wielu z nas. W głowie pojawia się plan działania, ale z różnych powodów jego realizację nieustannie odkłada się na później, a towarzyszą temu wyrzuty sumienia. Podpowiemy, jak walczyć z prokrastynacją, gdy chodzi o szukanie nowej pracy.
© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone