Zamknij
REKLAMA
09:43, 03.12.2020
Zdejmujesz produkt z półki, skanujesz telefonem, pakujesz w to, co ci wygodnie, płacisz online i…wychodzisz. Proste i przyjemne, i – co w dzisiejszych czasach jest atutem - bezpieczniejsze dzięki Rossmann GO, nowej funkcjonalności w aplikacji Rossmann PL.
00:01, 01.12.2020
Proces sądowego unieważnienia umowy kredytu frankowego trwa zazwyczaj kilka lat. Do tej pory sąd zastanawiał się nad wieloma kwestiami prawnymi, przesłuchiwał kredytobiorców, świadków, a w przypadku odfrankowania powoływał dowód z opinii biegłego. A co jeśli doczekaliśmy się czasu, kiedy umowy będą unieważniane na jednej rozprawie albo nawet bez przeprowadzenia żadnej rozprawy?
15:18, 26.11.2020
Każdego dnia powinniśmy wypijać co najmniej 2 litry niegazowanej wody mineralnej, która ma na celu nawodnienie naszego organizmu. Niestety najczęściej sięgamy po wodę znajdującą się w plastikowych butelkach, nie zdając sobie w ogóle sprawy z tego, że może to wpłynąć negatywnie nie tylko na nasze zdrowie, ale również na otaczającą nas przyrodę. Co powinniśmy zatem zrobić w sytuacji, gdy zachce nam się pić?
12:32, 26.11.2020
Podatek od środków transportowych jest opłatą lokalną i jako taki jest zróżnicowany w zależności od gminy. Lokalne władze mają dużą dowolność w ustalaniu wysokości podatku i różnicowaniu go między innymi w odniesieniu do tego, iloma pojazdami objętymi tym obowiązkiem dysponuje podatnik. Warunkiem jest poruszanie się w ramach granic stawek ustalonych przez resort finansów.
09:41, 24.11.2020
Umiejętność obsługi programu Microsoft Excel jest niezwykle przydatna niezależnie od wykonywanego zawodu. Jednak to osoby, które na co dzień mają z nim styczność, powinny przyswoić wymaganą wiedzę. Program nie jest trudny w obsłudze, ale samodzielne próby zrozumienia go mogą zakończyć się fiaskiem. I choć można w nim zrobić prawie wszystko, dobrze wiedzieć w jaki sposób to osiągnąć. Podstawy można bardzo łatwo przyswoić na kursie.  Na rynku nie brakuje szkoleń skierowanych do osób poczatkujących, średnio zaawansowanych czy zaawansowanych. Warto rozeznać się w temacie i zdecydować na najciekawszy program szkoleniowy.
09:36, 24.11.2020
W ostatnim czasie odnawialne źródła energii stały się bardzo popularne. Wiele osób decyduje się na inwestycje w panele fotowoltaiczne lub pompę ciepła. Przed podjęciem decyzji, dobrze jest jednak zapoznać się z wszelkimi informacjami, aby podjąć w pełni świadomą decyzję. Jedną z ciekawszych propozycji dotyczących systemów grzewczych są pompy ciepła powietrze - woda. Warto widzieć, jak przebiega ich montaż oraz na jakiej zasadzie działają i jakie czynniki wpływają na ich eksploatację.
09:31, 24.11.2020
Wszyscy dobrze potrafimy sobie wyobrazić klasyczne akwarium, które widzieliśmy być może w jakimś gabinecie, w filmie czy które posiada nasz znajomy. Może sami pasjonujemy się akwarystyką i posiadamy własny zbiornik, który jest chlubą naszego domu. Akwarium czeto kojarzone jest z prostokątnym, szklanym zbiornikiem, jednak na rynku znaleźć możemy także akwaria innego rodzaju. Jednym z takich przypadków są właśnie nano akwaria.
09:25, 24.11.2020
Coraz częściej jako świadomi konsumenci chcemy wybrać inny sposób opału niż standardowe rozwiązania, ze względu na środowisko naturalne czy brak wygody. Najczęściej wybieranym sposobem opału w alternatywie dla standardowych rozwiązań jest wybór pieca na pellet. Zdecydowany nacisk przy tej metodzie kładzie się na wygodę, ochronę środowiska naturalnego i niewiele większy koszt w porównaniu do cen węgla. Jakie wady i zalety ma to rozwiązanie? Odpowiadamy.
10:08, 23.11.2020
Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej, a wielu z nas wciąż nie ma jeszcze kupionych prezentów dla bliskich. Jeśli właśnie jesteśmy na etapie poszukiwania prezentu gwiazdkowego dla nastolatka, ten artykuł może okazać się inspiracją. Podpowiadamy sprawdzone pomysły na prezent.
09:12, 23.11.2020
Niskie temperatury oraz pochmurna pogoda to nie powód, aby rezygnować z aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Warto bowiem pamiętać, że sport to podstawowy element  profilaktyki zdrowotnej, który stymuluje układ immunologiczny do walki z infekcjami. Sprawdźmy, jak przygotować się do aktywności fizycznej w sezonie zimowym.
09:59, 19.11.2020
Zimą wielu panów ma dylemat, jakie obuwie wybrać, aby zapewnić sobie nie tylko komfort, ale również modny look. Wbrew pozorom zakup męskich butów zimowych wcale nie jest prosty, ponieważ w ofercie sklepów obuwniczych mamy całkiem spory ich wybór. Przyjrzyjmy się, jakie są rodzaje zimowego obuwia dla mężczyzn oraz czym się kierować przy ich wyborze. 
09:25, 19.11.2020
Masz firmę? To potrzebujesz strony internetowej. I to nie jakiejkolwiek, ale dobrze zoptymalizowanej pod użytkownika i wyszukiwarki – funkcjonalnej, czytelnej, z dobrą nawigacją i ciekawej. Co więcej, sama strona też nie wystarczy, aby realizować cele marketingowe nawet w małej i średniej firmie.
13:44, 17.11.2020
Sezon narciarski nadchodzi wielkimi krokami, z pewnością już się do niego przygotowujesz. Regularnie ćwiczysz i rozciągasz się, żeby zaskoczyć swoich bliskich swoimi umiejętnościami na stoku. Podczas swojego wyjazdu w góry musisz jednak zwrócić szczególną uwagę na to, by zapewnić sobie bezpieczeństwo, ponieważ sporty zimowe są jednymi z bardziej podatnymi na kontuzje formami aktywności. Oto pięć sprawdzonych sposobów zapewnienia sobie bezpieczeństwa na stoku. 
09:19, 17.11.2020
Znajomość języków obcych to dzisiaj nie tylko bardzo duży plus, ale w wielu branżach również absolutna konieczność. Z tego względu, jeżeli nie czujemy się biegli w żadnym języku europejskim, warto jest wybrać się na kurs aby poprawić nasze zdolności i zdobyć trochę nowej wiedzy. Dzięki dodatkowym umiejętnościom będziemy w stanie poprawić swoją pozycję na rynku pracy, ale również porozumieć się lepiej z lokalsami podczas urlopu za granicą. Czy zajęcia przez internet dostarczą nam tyle samo materiałów i wiedzy, co te stacjonarne w budynku szkoły? Jakie są największe plusy kursów językowych online i w jaki sposób mogą one nam ułatwić naukę angielskiego czy innego języka?
00:01, 16.11.2020
W obecnych czasach warto skupić się na własnym zdrowiu i budowaniu odporności. Warto jednak robić to w naturalny sposób. Idealnym sposobem jest miód. Jak go odpowiednio stosować by nie stracił właściwości?