Zamknij

REKLAMA
13:13, 20.01.2020
Miłośnicy długich, gorących kąpieli nie wyobrażają sobie łazienki bez wanny. Popularne modele przyścienne spotykane są nawet w małych łazienkach, a większe wanny wolnostojące pojawiają się w dużych pokojach kąpielowych.
14:30, 14.01.2020
Wybór dodatków, które dodadzą wnętrzu niepowtarzalnego charakteru to trudne zadanie. Dotyczy to szczególnie przedmiotów, które oprócz dekorowania pomieszczeń, mają też pełnić praktyczne funkcje.
10:28, 09.01.2020
Zorganizowanie placu zabaw w ogrodzie to najlepszy prezent dla każdego dziecka. To nie tylko niesamowita zachęta do przebywania na świeżym powietrzu i aktywności fizycznej, ale również specjalna przestrzeń “tylko dla dzieci”. Oczywiście najmłodszych trzeba na placu zabaw pilnować, jednak im dziecko jest starsze i bardziej pragnie niezależności, tym bardziej plac zabaw może się stać dla niego namiastką “miejsca bez rodziców”. Firmy oferujące elementy placów zabaw, takie jak Kompan Polska, mają w swojej ofercie wiele różnych zabawek dla dzieci w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach - jak jednak odnaleźć się wśród mnóstwa możliwości i wybrać coś, co zainteresuje nasze pociechy?
10:06, 09.01.2020
Rynek nieruchomości jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się rynków ostatnich lat. Rozrastanie się miejskich aglomeracji i ciągły napływ ludzi ze wsi i mniejszych miejscowości do największych miast powoduje, że firmy o cały czas mają pełne ręce roboty. W dzielnicach powszechnie określanych jako przedmieścia na każdym kroku można trafić na place budowy, które już niedługo staną się nowymi blokowiskami. Także na Woli czy Żoliborzu realizowane są nowe inwestycje - cała Warszawa szuka miejsc i możliwości pomieszczenia jeszcze większej liczby ludzi. Deweloperzy tworzą coraz to wymyślniejsze osiedla i oferty, a na rynku nie brakuje też prywatnych inwestorów. Do tego dochodzi cały rynek wtórny, czyli mieszkania, w których ktoś już mieszkał. Są tam lokale “po zmarłej babci”, kawalerki ludzi zakładających rodziny i budujących domy i inne mieszkania i domy z najróżniejszymi historiami.
14:15, 07.01.2020
Dla wielu z nas wizja wizyty komornika jest koszmarem. Boimy się, że to najgorsze, co może nas spotkać. Tymczasem w Polsce miliony osób borykają się z długami, a wśród nich jest duża grupa, która już miała do czynienia z komornikiem.
11:40, 07.01.2020
PIT elektroniczny stanowi odpowiedź na potrzeby dzisiejszego podatnika. Już kilka lat temu Ministerstwo Finansów umożliwiło taką formę składania oświadczenia podatkowego, które z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Sama procedura rozliczenia z roku na rok również staje się coraz prostsza.
09:41, 31.12.2019
Holandia często kojarzy się Polakom z pracą sezonową, tymczasem to także dobre miejsce, żeby popracować tam dłużej. Coraz więcej naszych rodaków wybiera właśnie taką opcję. Dla tych, którzy się jeszcze wahają, zebraliśmy najważniejsze zalety pracy w Holandii.
09:39, 31.12.2019
Pożyczki pozabankowe cieszą się w Polsce coraz większym zainteresowaniem. Dzięki temu, że pieniądze można pożyczyć szybko, a formalności są ograniczone do minimum, oferta firm pożyczkowych skutecznie konkuruje z bankowymi kredytami. Konsumenci mogą wybierać spośród ogromnej liczby pożyczek. Warto zatem wiedzieć, na jakie parametry zobowiązań zwracać uwagę i które z nich są najważniejsze.
00:01, 25.12.2019
Niektóre są praktyczne, niektóre osobiste, mogą być zabawne, symboliczne, ale mogą być także... nietrafione. Bożonarodzeniowe podarunki, choć są ważnym elementem ludzkich relacji sprawiają nie lada kłopoty. Jesteś rozczarowany tegorocznymi prezentami? Nic straconego. Jeszcze można to naprawić! Sprawdź, jak to zrobić.
12:00, 23.12.2019
Wczesna jesień to najlepszy czas, aby dobrze przygotować się do sezonu grzewczego i dokonać przeglądu instalacji grzewczej. Kocioł co jest podstawowym elementem instalacji grzewczej, dlatego warto dokonywać niezbędnych przeglądów i konserwacji przynajmniej raz do roku. Jeśli przed sezonem grzewczym dokonamy wymaganej konserwacji to z pewnością zaprocentuje to już wkrótce zapewniając przyjemne ciepło we wnętrzu domu czy mieszkania. Zanim włączymy piec co, warto zapoznać się z głównymi zasadami i wykonać podstawowe czynności niezbędne do rozpoczęcia sezonu grzewczego.
11:30, 19.12.2019
Pożyczka może być wsparciem w przejściowych problemach finansowych lub może pomóc sfinansować duże wydatki. Niestety, czasami pojawiają się kłopoty ze spłatą zobowiązania. Jakie mogą być tego konsekwencje?
08:04, 18.12.2019
Pomiar ciśnienia w przemyśle mleczarskim.
07:58, 18.12.2019
Choć zdajemy sobie sprawę z tego jak ważna jest woda dla naszego organizmu, często spoglądamy na nią niezbyt przychylnym wzrokiem. Zdrowe napoje na szczęście nie kończą się na wodzie mineralnej. Czy wiesz, że ponad 90% Polaków cierpi na przewlekłe odwodnienie, które niesie za sobą poważne, zdrowotne konsekwencje?
07:49, 18.12.2019
Obstawianie wyników sportowych w Internecie z roku na rok jest coraz popularniejsze. Choć stacjonarne punkty są wciąż spotykane to wyraźnie widać, że Polacy coraz chętniej korzystają z usług internetowych bukmacherów i interesują się bonusami bukmacherskimi.
11:36, 17.12.2019
Utrzymanie odpowiedniej formy jest bardzo ważne przez cały rok. Poprawa wyglądu i zdrowia nie jest ważna jedynie wtedy , gdy zbliża się lato i zaczynamy się martwić, jak pokażemy się na plaży. Dbać należy o siebie przez cały rok. Jak to robić?
© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone