Zamknij

REKLAMA
10:00, 12.09.2019
Zakup urządzeń grzewczych to bardzo ważny etap podczas planowania i wykańczania domu. Jak się okazuje, wcale nie jesteśmy skazani na nudne, białe grzejniki. Producenci oferują bowiem rozwiązania łączące design z funkcjonalnością. Tak powstały grzejniki dekoracyjne. Co warto o nich wiedzieć?
11:11, 09.09.2019
Każdy nadawca przesyłki kurierskiej powinien mieć na względzie bezpieczeństwo przesyłanych towarów, produktów oraz zapewnienie nienaruszonego ich stanu podczas transportu. Jak o to zadbać? Jak zapakować paczkę?
15:30, 05.09.2019
Chyba nie ma osoby, która nie jest przynajmniej odrobinę ciekawa świata. Jednak najwięksi zapaleńcy i podróżnicy na pewno nieraz chcieli przełożyć swoje pasje na pracę. Jest dla nich szansa, bo na dzisiejszym rynku jest trochę propozycji związanych z podróżowaniem.
14:46, 04.09.2019
Prokrastynacja dopada wielu z nas. W głowie pojawia się plan działania, ale z różnych powodów jego realizację nieustannie odkłada się na później, a towarzyszą temu wyrzuty sumienia. Podpowiemy, jak walczyć z prokrastynacją, gdy chodzi o szukanie nowej pracy.
14:20, 04.09.2019
Jeśli aktualnie poszukujesz pracy i z zapałem przeglądasz ogłoszenia, z pewnością starasz się, by Twoja kandydatura zainteresowała potencjalnego pracodawcę. W tym celu dopracowujesz CV i dbasz o ciekawą treść listów motywacyjnych. Czy zastanawiałeś się jakie cechy są najbardziej pożądane u przyszłych pracowników?
13:36, 04.09.2019
Prawidłowe odżywianie ma ogromne znaczenie dla zdrowia. Wywiera też istotny wpływ na kondycję fizyczną i umysłową w pracy. Jeśli organizm otrzyma właściwy rodzaj i odpowiednią ilość składników odżywczych będzie pracował wydajnie, a Ty zwiększysz efektywność podczas wykonywania obowiązków zawodowych. Dowiedz się, co może stać na przeszkodzie zdrowemu odżywianiu w pracy.
13:01, 27.08.2019
Kiedy słyszymy o sukienkach wizytowych, często przed oczami stają nudne i sztywne modele. Ale wcale takie być nie muszą! Sukienki, które założymy na uroczystość rodzinną, mogą wyrażać naszą osobowość i być kolorowe. Po co warto sięgnąć?
1
14:25, 26.08.2019
Kupno prezentów często odkładamy na ostatnią chwilę. Codzienne obowiązki i prawdziwy wir wydarzeń sprawia, że o prezencie myślimy czasem tuż przed wydarzeniem, na które jesteśmy zaproszeni, a kupić go chcemy nawet „po drodze”, już jadąc na domówkę brata czy imprezę urodzinową ojca. Takie zachowanie często kończy się kupnem czegoś całkowicie przypadkowego – bez wcześniejszego namysłu i bez przemyślenia swojej decyzji. Kończy się to obdarowaniem bliskiej osoby prezentem, który jest po prostu nietrafiony. Dlatego też warto zawczasu pomyśleć o tym, co i gdzie należy kupić. Niżej przedstawiamy kilka propozycji prezentów dla niego. Zapraszamy do lektury.
08:38, 19.08.2019
Sytuacja na lokalnych rynkach pracy w naszym kraju systematycznie się poprawia. Również w przypadku województw takich jak kujawsko-pomorskie, które miało problem z dużym bezrobociem.
00:00, 16.08.2019
Ze względu na specyfikę podatku VAT, o interpretację prawa w zakresie jego stosowania może ubiegać się zarówno sprzedawca, jak i nabywca. Oznacza to, że Ministerstwo Finansów nie może odmówić wydania indywidualnej interpretacji podatkowej dotyczącej VAT należnego tylko dlatego, że wniosek o nią złożył nabywca towaru lub usługi a nie jego sprzedawca.
15:09, 13.08.2019
Liczba aptek w naszym kraju rośnie w imponującym tempie. Związane jest to z ogromnym zapotrzebowaniem na leki oraz wzrostem zainteresowania suplementami diety. W obecnych czasach zakupów możemy dokonywać zarówno w aptekach stacjonarnych, jak i internetowych, które na dobre utorowały swoje miejsce na rynku farmaceutycznym.
15:44, 08.08.2019
Bez promocji w internecie trudno dziś zdobyć klientów w jakiejkolwiek branży. By jednak rozpocząć i prowadzić takie działania, niezbędne jest posiadanie strony internetowej. Ta powinna być atrakcyjna wizualnie, stabilna, bogata w angażujące treści oraz funkcjonalna. Jej samodzielne stworzenie jest właściwie niemożliwe – warto więc powierzyć to zadanie profesjonalistom. Tym bardziej, że ich usługi nie ograniczają się wyłącznie do wykonania witryny.
10:53, 08.08.2019
Upały w pełni. Z różnych źródeł słyszymy, że należy dużo pić aby uzupełnić płyny w organizmie. Szczególnie osoby aktywne uprawiające różne dyscypliny sportowe powinni dbać o właściwe nawodnienie organizmu. Skutki odwodnienia mogą mieć bardzo negatywny wpływ na nasz organizm. Woda stanowi większość naszego organizmu i odpowiada za szereg funkcji organizmu. Bez właściwej gospodarki wodnej nie ma mowy o skutecznym treningu czy to siłowym, czy wytrzymałościowym. Nadmierna utrata wody może mieć wpływ na problemy z transportem glukozy i innych składników odżywczych, zmniejszeniem objętości mięśni, osłabieniem ogólnych zdolności psychofizycznych czy ograniczeniem dostarczenia odpowiedniej ilości tlenu do mięśni.
08:52, 08.08.2019
Usuwanie odpadów z posesji jest proste, gdy ma się do wyrzucenia jedynie zwykłe śmieci komunalne. Gdy chce się wyrzucić opady takie jak gruz, cegły, bądź gabaryty, należy samodzielnie zadbać o ich wywiezienie przez wyspecjalizowaną firmę. Platforma ecoexpress24.pl przychodzi z pomocą każdemu, kto chce szybko i bez zbędnych formalności załatwić wywóz odpadów poremontowych lub pobudowlanych. Sprawdź, jakie to proste!
15:04, 31.07.2019
Coraz popularniejszą metodą budowy domu jest tak zwany sposób gospodarczy. Polega on na tym, że prace budowlane i montażowe są wykonywane przez samych inwestorów (właścicieli przyszłego domu) a nie ekipę zewnętrzną. To doskonały pomysł na oszczędność nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych, ale wiąże się z koniecznością ponoszenia kosztów zakupu akcesoriów i maszyn budowlanych. Okazuje się jednak, że jest łatwy sposób, aby pominąć taki wydatek. Zamiast kupować wystarczy je po prostu wypożyczyć.
© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone