Zamknij

Polecani prawnicy od kredytu frankowego na Śląsku, na Dolnym Śląsku — lista

14:04, 29.11.2022 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 09:27, 30.11.2022

Frankowicze już od dobrych paru lat walczą w sądach o unieważnienia, przewalutowania, odfrankowienia umów kredytowych. Wydaje się to być niekończącą się historią. Sprawy sądowe są źródłem wielu stresów i nakładają na frankowiczów kolejne obowiązki związane np. z przygotowaniem wniosków. Pomóc może kancelaria lub radca prawny, który specjalizuje się w kredytach frankowych. Gdzie szukać pomocy z kredytem we frankach na Śląsku i Dolnym Śląsku?

Jak uwolnić się od kredytu frankowego?

Kredyt we frankach stał się źródłem problemów finansowych wielu Polaków, którzy zdecydowali się na taki rodzaj zobowiązania. Na całe szczęście są realne sposoby na zmniejszenie swoich długów. Wszystko dlatego, że banki w swoich umowach stosowały tzw. klauzule abuzywne, czyli niezgodne z prawem i niekorzystne dla kredytobiorców. W związku z tym frankowicze mogą wnioskować do sądu o unieważnienie, przewalutowanie lub odfrankowienie kredytu. Na Śląsku i Dolnym Śląsku działa wielu prawników, którzy specjalizują się w sprawach frankowiczów, np. kredyt frankowy we Wrocławiu pomoże przewalutować Kancelariakredytobiorcy.pl. Nie jest to jednak jedyna taka kancelaria na południu Polski, więc dziś przyjrzymy się, kto jeszcze może nam pomóc z kredytem frankowym na Śląsku i Dolnym Śląsku.

Kancelarie od kredytów frankowych na Dolnym Śląsku

Najwięcej kancelarii znajdziemy oczywiście w stolicy Dolnego Śląska, czyli we Wrocławiu. Nie oznacza to jednak, że jedynie tam możemy szukać pomocy przy rozwiązaniu umowy kredytu frankowego lub przewalutowaniu. Na Dolnym Śląsku działają kancelarie takie jak:

● Kancelaria Kredytobiorcy,

● Kancelaria Certus,

● Kancelarie Radców Prawnych Aleksandry i Mateusza Płudowskich,

● Kancelaria Aleksander Stal,

● Kancelaria Adwokacka Paweł Borowski,

● Kancelaria Kalisz i Wspólnicy,

● Kancelaria Prawna Chudzikowski,

● Kancelaria Bochenek i Wspólnicy,

● Kancelaria Frejowski,

● Kancelaria Kredyt we Frankach,

● Kancelaria Sobota Jachira,

● Kancelaria adwokacka Karol Sobkowiak

To jednak kilka pozycji z bardzo długiej listy instytucji, które mogą nam pomóc z kredytem we frankach. Powyższe kancelarie poprowadzą za nas sprawę od uzupełnienia wniosku o unieważnienie lub przewalutowanie kredytu po reprezentowanie nas na sali sądowej. Aby skutecznie móc walczyć z bankiem o rozwiązanie czy odfrankowienie kredytu, najlepiej skorzystać z pomocy specjalistów.

Prawnicy od kredytów frankowych na Śląsku

W województwie śląskim również mamy wiele wyspecjalizowanych radców prawnych do wyboru. Szczególnie dużo kancelarii i prawników działa w Katowicach, jednak również w innych miastach na Śląsku możemy szukać pomocy. W okolicy Katowic działają takie organizacje jak:

● Kancelaria prawna Lexnord,

● Adwokaci i radcy prawni Sosnowski,

● Kancelaria Klisz i Wspólnicy,

● Kancelaria Paweł Borowski,

● Kancelaria Łukasz Oleś,

● Kancelaria Grabek&Karolczyk,

● Kancelaria Knowlex,

● Kancelaria prawna Volenti,

● Franki Katowice,

● Kancelaria Fretus Legis,

● Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Dutkiewicz.

I tak też w tym przypadku, lista prawników specjalizujących się w kredytach frankowych na Śląsku jest bardzo długa. To tylko kilka przykładów miejsc, w których możemy znaleźć pomoc w unieważnieniu umowy frankowej lub przewalutowaniu.

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%