Zamknij
REKLAMA
14:43, 29.11.2022
W weekend czy ferie chętnie wybieramy się na piesze i rowerowe wędrówki. Jedną z najpiękniejszych okolic na takie wycieczki jest Tuchola oraz pobliskie miejscowości. Również koniec lata będzie świetną okazją na poprzebywania na łonie natury i aktywny odpoczynek. Gdzie wybrać się na wycieczki w okolicach Tucholi? Jakie są najlepsze trasy rowerowe?
14:26, 29.11.2022
Niekiedy w życiu znajdujemy się w sytuacji, gdzie potrzebujemy dodatkowej gotówki. Wówczas na pewno przychodzi nam na myśl opcja wzięcia kredytu lub pożyczki. W Tucholi mamy wiele instytucji, które mogą nam pomóc uzyskać fundusze na nasze wydatki. Jakie banki i firmy pożyczkowe działają w Tucholi?
14:04, 29.11.2022
Frankowicze już od dobrych paru lat walczą w sądach o unieważnienia, przewalutowania, odfrankowienia umów kredytowych. Wydaje się to być niekończącą się historią. Sprawy sądowe są źródłem wielu stresów i nakładają na frankowiczów kolejne obowiązki związane np. z przygotowaniem wniosków. Pomóc może kancelaria lub radca prawny, który specjalizuje się w kredytach frankowych. Gdzie szukać pomocy z kredytem we frankach na Śląsku i Dolnym Śląsku?
14:21, 28.11.2022
Możesz zamówić średnio wysmażony stek w restauracji, skosztować ceviche na plaży, spróbować wołowego carpaccio lub tatara, zjeść sushi, sashimi i poke bowls. Ale surowy kurczak?
14:19, 28.11.2022
Bloczki samokopiujące są świetnym sposobem na wydrukowanie więcej, niż jednej kopii za jednym razem, a do tego te wygodne akcesoria mogą być używane do użytku osobistego lub biznesowego.
00:00, 26.11.2022
Personalizowane prezenty to wyjątkowe niespodzianki dla najmłodszych i nieco starszych. Wszystkim szukającym inspiracji na świąteczne prezenty podpowiadamy, że powinni wypróbować list i wideo od Mikołaja z Laponii. Gwarantujemy, że nie będzie zawodu! 
12:01, 25.11.2022
Każdy z nas niemal codziennie ma do czynienia z wyrobami gumowymi – przykładem mogą być uszczelki, węże ogrodowe czy samochodowe opony. Bardzo wiele przedmiotów zarówno posiadających specjalistyczne zastosowanie, jak i tych do codziennego użytku wykonuje się w całości lub w części z gumy o określonych parametrów. Obecnie to jedno z najczęściej wykorzystywanych tworzyw, które swoją popularność zawdzięcza konkretnym właściwościom. Dowiedz się, o nich więcej!
15:12, 23.11.2022
Współfinansowane przez Unię Europejską. Wyrażone poglądy i opinie są jednak wyłącznie opiniami autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej. Unia Europejska ani organ przyznający pomoc nie ponoszą za nie odpowiedzialności.
15:03, 23.11.2022
Wiele osób marzy o wakacjach na łonie natury, z dala od zgiełku miasta, wśród dzikiej przyrody. Są takie miejsca w naszym kraju, gdzie są jeszcze niezadeptane przez turystów szlaki, niedostępne miejsca i wyjątkowo czyste powietrze. Takim terenem są Bory Tucholskie, jest to jedne z najbardziej dziewiczych i niedotkniętych ludzką działalnością obszar w Europie, w ciszy i naturalnej równowadze rozwija się świat roślinny i zwierzęcy niespotykana w innych częściach świata.
15:35, 18.11.2022
Gdy w domu pojawia się dziecko i maluszek rozjaśnia nasz świat, to tak, jakby słoneczne, wiosenne dni na stałe zagościły do domu. Wiemy, że organizm maluszka jest dość wrażliwy, dlatego podczas spacerów na świeżym powietrzu, niezbędne jest zapewnienie dziecku odpowiedniego komfortu. Podczas codziennych spacerów, zdarzają się cieplejsza dni, deszczowe dni czy silny wiatr. Zimą sprawa komplikuje się coraz bardziej. Dla niemowląt, komfort termiczny, właściwa ochrona przed chłodem, konieczność zachowania ciepła, ale nie na tyle, aby maluch się zbytnio nie spocił, staje się kluczowa. W takim przypadku, warto postawić na kurtki zimowe. Jak jednak powinna być taka kurtka zimowa dla niemowlaka? Czy lepsze dla małego dziecka są zimowe kurtki czy kombinezony? Czy zimowe kurtki niemowlęce powinny być z kapturem? Jaką kurtkę przejściową wybrać?
13:23, 18.11.2022
Łazienka to jedno z najważniejszych pomieszczeń w naszym domu czy mieszkaniu. Nic dziwnego, że często poświęcamy jej wiele czasu w kontekście dekoracji i ogólnego designu. Chcąc zaprojektować ją w odpowiedni i funkcjonalny sposób, powinniśmy spojrzeć na to zagadnienie z wielu perspektyw. Niesamowicie inspirujące pomysły możemy znaleźć korzystając z miejsca, jakim jest salon łazienek. Ponadto, warto zapoznać się ze wskazówkami i sztuczkami, które przyczynią się do efektywniejszego procesu planowania.
10:36, 18.11.2022
Uważasz, że zasługujesz na podwyżkę, lecz nie wiesz, jak rozpocząć rozmowę na ten temat z szefem? Taka rozmowa zdecydowanie nie należy do najłatwiejszych. Warto ją dobrze zaplanować, aby stres był jak najmniejszy. Istotne jest też znalezienie odpowiedniej pory na taką rozmowę. Kiedy i jak poprosić o podwyżkę? Sprawdź to w naszym artykule!
10:32, 18.11.2022
Sprawa sądowa jest najważniejszym elementem procesu cywilnego. Ma ona miejsce zarówno w postępowaniu przed sądem pierwszej instancji, jak i w przypadku postępowania apelacyjnego. Niezależnie od przedmiotu rozprawy, zazwyczaj jest sporym przeżyciem zarówno dla samych stron sporu, jak i dla świadków. Z tego względu wiele osób ma wątpliwości co do tego, jak przebiega sprawa sądowa i jak należy zachowywać się w sądzie. W niniejszym artykule naświetlamy kilka podstawowych pojęć i zasad.
12:31, 15.11.2022
Jest to idealna opcja zdrowego żywienia dla osób, które niekoniecznie znajdują czas na gotowanie, a nawet na spożywanie posiłków. Catering posiada wiele zalet, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających smakoszy. Poznaj największe zalety cateringu i sam zdecyduj czy jest to odpowiednia forma żywienia dla Ciebie.
00:00, 15.11.2022
Zielone rośliny są bogate w witaminy, minerały i błonnik. Są one niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Ponadto, zielone rośliny pomagają ograniczyć ilość tłuszczu i cukru w diecie.