Zamknij

Bysław w weekend: Tradycyjny Dzień Dziecka na plaży. Tak bawili się najmłodsi FOTORELACJA

15:36, 03.06.2019 | K.T
Skomentuj
REKLAMA

Dzień Dziecka w Bysławiu tradycyjnie już odbył się w niedzielę (tym razem 2 czerwca) w dobrze znanym miejscu – na plaży. Dzieci miały swoje święto: było kolorowo, głośno, z darmowymi atrakcjami i... nieco magicznie.

Na imprezach organizowanych z okazji Dnia Dziecka są punkty obowiązkowe. W Bysławiu nie zabrakło darmowych dmuchańców, do których ciągnęły się długie kolejki. Każdy mógł wcielić się także w wybraną postać z ulubionej bajki – za sprawą namiotu z malowaniem twarzy lub spróbować sił w tworzeniu oryginalnych kreacji z balonów. Oczywiście nie zabrakło strefy animacji z licznymi konkursami sprawnościowymi – na każdego uczestnika czekały nagrody. Po całym terenie imprezy spacerował klaun ze szczudlarzem, obaj częstowali napotkanych słodkościami.

Na finał magiczne sztuczki
Dodatkowe atrakcje zapewnili strażacy z gminy Lubiewo. Dzieci mogły sprawdzić wyposażenie wozów bojowych, włączyć syrenę, a także zobaczyć, jak to jest trzymać wąż strażacki. Strażacy rozstawili oprócz tego kurtynę wodną, która w upalny dzień okazała się być jedną z większych atrakcji dla najmłodszych. Wspólną zabawę urozmaicał program artystyczny, który przygotowały dzieci i młodzież uczęszczająca na zajęcia edukacji artystycznej organizowane przez B-CKiP. Grupa teatralna, którą prowadzi Izabela Kotlęga, zaprezentowała nowy spektakl pt. „Magiczny kuferek”. Zaginiony skarb udało się odnaleźć. Co więcej był on wypełniony po brzegi słodyczami, zatem młodzi aktorzy zaprosili na scenę wszystkie dzieci, by podzielić się z nimi znaleziskiem. Grupa tańca współczesnego „Swing” zaprezentowała z kolei układ taneczny w choreografii Krzysztofa Tomaszewskiego. Umiejętności wokalne zaprezentowały solistki z grupy wokalnej B-CKiP: Antonina Gwizdała, Wiktoria Szwaracka oraz Zosia Mrozik. Program artystyczny zakończył gość specjalny – iluzjonista Arkadiusz Wiatrowski AMON.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%