Zamknij

Upalne lato już nie będzie takie straszne! Zobacz najlepsze rolety firmy Domondo

00:00, 22.06.2020 artykuł sponsorowany
Rolety Dzień Noc Aluminium cechuje niepowtarzalny design zgodny z panującymi trendami, efekt zebry (naprzemienne pasy o różnym stopniu zaciemnienia) i szeroka gama kolorystyczna. Fot. Domondo Rolety Dzień Noc Aluminium cechuje niepowtarzalny design zgodny z panującymi trendami, efekt zebry (naprzemienne pasy o różnym stopniu zaciemnienia) i szeroka gama kolorystyczna. Fot. Domondo

Niepowtarzalny design, szeroka gama kolorystyczna, prosty i samodzielny montaż. To wszystko wyróżnia produkty firmy Domondo. W ofercie sklepu znajdziemy szeroki wybór dekoracyjnych osłon okiennych, balkonowych, ogrodowych i elementów aranżacji okien. Wszystko, to, czego tak bardzo potrzeba przed nadchodzącym, upalnym latem.

Pośród bogatej gamy produktów okiennych firma oferuje między innymi rolety materiałowe, rzymskie, bambusowe; żaluzje aluminiowe, drewniane; plisy, firany, zasłony i akcesoria do montażu.

- Nasze produkty są naszą pasją, dlatego dokładamy wszelkich starań, by każdy z klientów miał możliwość stworzenia indywidulanego produktu. Od naszych osłon wymagamy, by były skuteczne, niezawodne oraz zdobiły każde pomieszczenie, w którym się znajdą - poleca swoje produkty Domondo.

Firma stawia na bogaty wybór kolorów, tkanin i wzorów, a także na ich wytrzymałość oraz wysoką jakość wykonania. W ich ofercie bez problemu znajdziemy rolety i żaluzje do każdego rodzaju okien i drzwi, nawet do tych o niestandardowych wymiarach.

W Domondo bardzo dużą popularność zyskały w ostatnim czasie rolety dzień i noc sprzedawane w kasecie na wymiar. To idealny produkt dla osób stawiających na stylowe, innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania. Dzięki uniwersalnemu designowi sprawdzą się one zarówno w sypialni, jak i salonie czy jadalni, przy okazji przenosząc komfort i ochronę prywatności na zupełnie inny poziom.

Rolety Dzień Noc Aluminium cechuje niepowtarzalny design zgodny z panującymi trendami, efekt zebry (naprzemienne pasy o różnym stopniu zaciemnienia) i szeroka gama kolorystyczna. Jeszcze nigdy kontrola ilości światła w pomieszczeniu i ochrona prywatności dostosowana do indywidualnych potrzeb nie była taka łatwa.

Doskonałe produkty Domondo schowane są w kasecie z tworzywa PCV, co pozytywnie wpływa na estetykę pomieszczenia. Wykonane są z najwyżej jakości materiału DUO, który jest jednym z najciekawszych rozwiązań na rynku. Wszystko dzięki przemyślanej konstrukcji oraz naprzemiennie ułożonym pasom - połączenie transparentnej siatki z zaciemniającym materiałem o dowolnej barwie pozwala na płynną regulację kontroli światła w pomieszczeniu.

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%